میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در5 دسامبر 2019 ساعت 10:37 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 386 بازدید

خدادادی: نه اصول گرا نه اصلاح طلب و نه مستقلم/ به هوایی تازه در فضای سیاسی نیازمندیم

خدادادی: نه اصول گرا نه اصلاح طلب و نه مستقلم/ به هوایی تازه در فضای سیاسی نیازمندیم

پنجمین روز انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز با ثبت نام دو داوطلب گراشی در فرمانداری ویژه لارستان سپری شد.

«محمد جواد خدادادی» به عنوان نخستین ثبت نام کننده روز پنجم، پس از طی مراحل ثبت نام در جمع خبرنگاران حضور یافت و به سوالات آنان به گویش گراشی پاسخ داد:

وی ضمن معرفی خود گفت: متولد سال ۱۳۵۵ از گراش هستم، فوق لیسانس مدیریت فناوری اطلاعات دارم و از سال ۱۳۷۹ تا کنون کار خدمات مسافرتی انجام می دهم و روابط بسیار خوبی با اشخاص محلی مقیم در امارات، قطر و عمان دارم. جزو نخستین چارتر کننده تور پرواز لار- دبی نیز بوده ام.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مورد هدف از شرکت در انتخابات اظهار کرد: تازگی ها بحث مستقل بودن اشخاص پیش آمده است که امکان ندارد در بحث سیاست کسی مستقل بماند. نیاز است هوایی تازه در منطقه دمیده شود که این هوای تازه به مدیریت منطقه کنونی برمی گردد.

تاریخ مصرف برخی از مدیران تمام شده است

خدادادی اضافه کرد: باید قبول کنیم که تاریخ مصرف برخی از مدیران مان تمام شده است و باید دیدگاه جدیدی به منطقه بیاید و از پتانسیلی که وجود دارد نهایت استفاده را ببریم.

وی که فرزند شهید است در مورد جای خالی پدرش در زندگی گفت: نگاه سنگین مردم برای ما از کمبود پدر سخت تر است. از فرزندان شهدایی هستیم که به مرور زمان مادر جای خالی پدر را برایمان پر کرده است.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد برنامه هایش برای منطقه جنوب تصریح کرد: این منطقه برای بحث مدیریت، قدرت بسیار وسیعی دارد. چگونه یک لاری، خنجی، گراشی و اوزی در دبی تاجر بسیار موفقی است اما در منطقه خودمان سرکوفت می خورد. نیازمند تصویب قوانینی برای پویایی و فعال شدن منطقه هستیم.

خدادادی اضافه کرد: نماینده، کار اجرایی انجام نمی دهد بلکه قوانین را تصویب می کند. همه باید دست به دست هم دهند تا منطقه فعال باشد. زمانی هم که تجارت شکوفا شود همه چیز پشت سر هم اتفاق می افتد.

به هوایی تازه در فضای سیاسی نیازمندیم

وی در مورد جناح سیاسی اش گفت: از آنجایی که به چندین زبان از جمله انگلیسی، عربی و اردو مسلط هستم، دیدگاه بزرگ تری به این جریان دارم که بگویم به همین دلیل به هوایی تازه نیازمندیم.

نه اصول گرایم نه اصلاح طلب و نه مستقل

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مورد ائتلاف و اجماع اظهار کرد: اگر داوطلب ها به صورت تیمی با هم باشند و چند نفر نه به نفع حزب بلکه به نفع تفکر و ایده ها کنار روند بهتر است. البته نامزدها، هم فکر من نبودند یا اصول گرا بودند یا اصلاح طلب. اما من مستقل هم نیستم چون بیشتر به دنبال بعد اقتصادی جریان هستم.

محمد جواد خدادادی در گفت و گوی اختصاصی با سایت «آفتاب لارستان» در پاسخ به سوالی در مورد آخرین باری که به سینما رفته است گفت: آخرین بار با دخترم به سینمای کیش رفتیم و انیمیشن دیدیم.

وی نظر خود را در مورد هر یک از موضوعات زیر نیز به صورت خلاصه بیان کرد:

استان لارستان: باز هم معیشت اولویت است

چند همسری: چندش آور

ازدواج کودکان (کودک همسری): شرم آور

FATF: نمی شود در دهکده ای جهانی باشی و FATF را قبول نداشته باشی. فکر می کنم که باید بومی سازی شود

علی اصغر حسنی: انسان پررو

جمشید جعفرپور: انسان بی لبخند

اعتراضات بنزینی آبان ماه ۹۸: از گراش تا اینجا، ده لیتر بنزین سه هزار تومانی زدم

دولت تدبیر و امید: تکرار باطل

سید محمد خاتمی: باتریش تموم میشه!

گشت ارشاد: سخت گیرند

برجام: کلاه گشاد

شعار انتخاباتی: شفاف سازی

سایت «آفتاب لارستان»: متعصب


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان