میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در28 جولای 2020 ساعت 1:11 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 90 بازدید

خدمات دامپزشکی رایگان به دامداران بخش مرکزی و بیرم لارستان

خدمات دامپزشکی رایگان به دامداران بخش مرکزی و بیرم لارستان

رییس اداره دامپزشکی لارستان از معاینه و ویزیت رایگان دامهای روستاهای  بالاده و بلوچی از بخش بیرم و  بیخویه، درز، سایبان، دولت آباد، مهرآباد و بلوچی از روستاهای بخش مرکزی توسط نیروهای دامپزشکی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت سازمان و مدیریت جهاد کشاورزی لارستان، سروش اسدی گفت: این خدمات که در قالب طرح ده گردشی ارایه شده است، فرصتی است تا مردم شهرستان و روستاییان مسایل و مشکلات خود را در بخش دامپروری با مسوولان ادارات وابسته مطرح کنند.

وی با اشاره به اینکه این طرح در تعداد ۲۳ واحد دامداری اجرا شده است، افزود: با توجه به اینکه در سالهای اخیر خشکسالی‌، کاهش سطح آب‌های زیرزمینی و  حوادث غیرمترقبه  خسارت هایی به قشر دامپرور وارد کرده است ، این اقدام با هدف ، تسهیلگری هرچه بیشتر امور برای حفظ و پایداری روستاها، توانمند سازی دامداران و عشایر‌ و  جلوگیری از مهاجرت روستائیان انجام شده است.

اسدی همچنین با اعلام اتمام و اجرای طرح واکسیناسیون رایگان دامها بر علیه بیماری آبله گفت: در حال حاضر دامها بر علیه بیماری طاعون نشخوارکنندگان کوچک به طور رایگان واکسینه می شوند.

رئیس دامپزشکی لارستان در پایان خاطر نشان کرد: در تلاشیم  با برنامه ریزی‌های انجام شده دهگردشی را درتمام روستاهای شهرستان با همکاری شورا‌ها و دهیاران روستا‌ها  عملی کنیم.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان