میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در29 سپتامبر 2020 ساعت 11:51 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 168 بازدید

خط و نشان فرماندار برای مدیرانِ غایب در جلسات شورای اداری لارستان

خط و نشان فرماندار برای مدیرانِ غایب در جلسات شورای اداری لارستان

به گزارش آفتاب لارستان، جلیل حسنی در جلسه شورای اداری شهرستان که روز دوشنبه، ۷ مهرماه در سالن اجتماعات شهید امامی فرمانداری ویژه لارستان برگزار شد، با گرامی داشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: یکی از دلایل برگزاری نشست شورای اداری امروز، تکریم هشت سال دفاع مقدس است و امیدواریم بتوانیم آن ارزش‌ها را حفظ و در آن چارچوب حرکت کنیم و هدف هم برادری، همراهی و ایثار است.

وی با اشاره به موفقیت‌های شهرستان در استان و کشور گفت: موفقیت در یک شهرستان حاصل تلاش فرد نیست، فرد نفری است که در آن سیستم و چارچوب فعالیت می‌کند و اگر موفقیت‌هایی بوده است نتیجه همراهی، همدلی، همگرایی، وحدت و هم‌افزایی است.

فرماندار ویژه لارستان تصریح کرد: رئیس دادگستری استان فارس می گوید که در شورای تامین استان، همیشه لارستان جزو شهرستان‌های اول است.

حسنی افزود: ما موارد و موضوعات متعددی داشتیم که اگر تدبیر به خرج داده نمی‌شد، هم‌افزایی نبود و اگر سعه صدر از دست می دادیم و یک دفعه از کوره در می رفتیم و می خواستیم برخوردهای تحکمی، انتظامی و قضایی داشته باشیم، شاید امنیت و آرامش شهرستان از دست ما خارج می‌شد.

وی خاطرنشان کرد: در بسیاری از موارد، دوستان نشستند و با سعه صدر به حرف منتقدان، معترضان و مخالفان گوش کردند؛ من بارها گفته ام که اگر کسی در اتاقم صدایش را بلند کند، یا با پا به صندلی من بزند اما وقتی رفت با وضعیتی اقناعی و رضایت‌مندی خارج شود بسیار بهتر از این است که بغض و عصبانیت خودش را فرو خورد و وقتی از فرمانداری بیرون رفت به فعالیت‌های زیرزمینی و تخریبی در موضوعات مختلف متوسل شود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان افزود: انتظار دارم که همه، این سعه صدر را داشته باشند، اگر نمی توانیم در حوزه‌های اعتباری و اقتصادی به مردم کمک کنیم یا قسمتی از کارها را رفع کنیم، حداقل برای ارتباط بهینه، اخلاق خوب و رفتار پسندیده که جزو ارزش های دینی و اسلامی و انسانی ماست داشته باشیم که هزینه‌بر هم نیست، بنشینیم و گوش دهیم تا حداقل طرف مقابل قانع شود.

جلیل حسنی تصریح کرد: باید از کارهای نمایشی و تبلیغاتی، تقدیر و تشکر و انجام هزینه هایی که نه تنها هیچ گونه تاثیر مثبتی بر اقتصاد و معادلات اجتماعی ما ندارد بلکه یک سری ناهنجاری‌های فرهنگی را در جامعه ایجاد می کند جلوگیری کنیم، به ویژه در زمانی که بسیاری از افراد جامعه مشکلات معیشتی دارند.

وی خطاب به مدیران ادارات گفت: برای ارتباط و ملاقات چهره به چهره با مردم هیچ محدودیتی قائل نشوید، از همه ظرفیت‌ها و اهرم‌هایی که ارتباط ما با مردم را روان می‌کند و بسترش را فراهم می‌کند استفاده کنیم؛ البته قبول دارم که ممکن است آن طور که باید و شاید، بنا به دلایل مختلف، نتیجه نگرفته باشیم و تا رسیدن به نقطه و جایگاه مطلوب فاصله زیادی داشته باشیم.

فرماندار ویژه لارستان خاطرنشان کرد: امسال، سال آخر دولت است، در سال آخر اینجور نباشد که سطح فعالیت و عملکرد مدیران کمتر شود.

حسنی در مورد جابجایی مدیران در سال آخر دولت گفت: این جا بجایی‌ها یکی از ضروریات اصلی جامعه ماست و اصل این است که ما برای خدا، مردم و جامعه تلاش کنیم و حداقل در یک وضعیت معمولی تا شهریور و مهرماه آینده باید کار کنید.

وی در مورد مدیران اداراتی که در برخی از جلسات شرکت نمی کنند گفت: شما که وقت‌تان از من محدودتر نیست، از امروز، اگر مدیر اداره‌ای در جلساتی که باید باشد شرکت نکرد علاوه بر اینکه تذکر می‌دهم به‌صورت کتبی به مدیرکل رونوشت می‌دهم و فعالیتم را هم محدود به نامه کتبی نمی‌کنم، بلکه به مدیرکل زنگ می‌زنم که فلان رئیس اداره به کار و فعالیت و جلسات شهرستان بی‌توجه است.

فرماندار ویژه لارستان افزود: منتقد کارشناس یا معاون ادارات نیستم اما اهمیت دادن به جلسات، یکی از اولویت‌های کاری ماست، به ویژه جلساتی که باید در آن تصمیم‌گیری شود.

به گزارش آفتاب لارستان، در پایان این مراسم، روسای جدید بیمارستان امام رضا(ع) لارستان، دانشکده پرستاری حضرت زینب(س) لارستان، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان، رئیس شورای اسلامی شهر لار، رئیس اداره پزشکی قانونی لارستان و سرپرست اداره میراث فرهنگی لارستان معرفی شدند و از اعضای ستاد مقابله با کرونای شهرستان نیز تجلیل شد.

گزارش تصویری این مراسم را از (اینجا) ببینید.


3 نظر

 1. لاری گفت:

  0

  0

  حالا کدوم ادارات و ارگان ها مگه فعالیت تبلیغاتی و غیر ضروری و بریز و بپاش داشتند؟

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  آیا فرماندار محترم به فکر تغییر وتحول دراداره ورزش وجوانان لارستان هم است.؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان