میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۹ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 371 بازدید

خط و نشان فرماندار لارستان برای مسئولان مانع تراش در «سرمایه گذاری»

خط و نشان فرماندار لارستان برای مسئولان مانع تراش در «سرمایه گذاری»

با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، از دهیاران و شوراهای نمونه روستاهای منطقه لارستان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ بمناسبت هفته روستا در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد رمضانی امام جمعه موقت لارستان، بخشداران و جمعی از روسای ادارات شهرستان، از دهیاران و شوراهای نمونه و  برگزیده منطقه لارستان بزرگ تجلیل بعمل آمد.

در این دیدار معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در سخنانی با بیان اینکه سرمایه گذار نبایستی با بی توجهی مسئولین ادارات شهرستان مواجه شود؛ خطاب به دهیاران و اعضا شوراهای اسلامی روستاهای این شهرستان خاطر نشان کرد: بنده بصورت مستمر در داخل و خارج شهرستان با سرمایه گزاران و کسانی که دارای تمکن مالی هستند نشسته ام و صحبت کرده ام و آنها را به سمت سرمایه گذاری در منطقه دعوت کرده ام و تا حدودی تأثیرگذار بوده است امّا باز هم کم است. لذا اگر شما سرمایه گذاری را سراغ دارید که به رؤسای ادارات مراجعه کرده اند و بدون جواب برگشته اند، حتما به فرمانداری مراجعه و گزارش نمایید و بنده هم خود را موظف می دانم که پیگیری و برخورد نمایم.

حسنی تاکید کرد: اولویت اساسی و مهم شهرستان، استان، کشور و نظام هم اکنون موضوع سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال و تولید است که این موضوع مورد تاکید  زیاد رهبر معظم انقلاب و دولت تدبیر و امید است، لذا همه بایستی این مهم را جدّی بگیریم و اگر دهیاران و شوراها افرادی را می شناسند که می خواهند در منطقه سرمایه گذاری کنند، حتماً به فرمانداری معرفی نمایند تا بنده شخصا سراغشان بروم.

وی ادامه داد: مسئولین بایستی با روی باز و گشاده از سرمایه گذاران  استقبال کنند، لذا مرکز جذب و حمایت از سرمایه گذاری جهت راهنمایی های لازم در فرمانداری مستقر هستند تا انشاالله شاهد تولید و اشتغال در منطقه لارستان باشیم.

فرماندار ویژه لارستان اضافه کرد: همه ادارات شهرستان در راستای ایجاد اشتغال جوانان برنامه ریزی کنند تا بیکاری از منطقه ریشه کن شود و بایستی در تمامی روستاهای منطقه اشتغال و تولید و تعاونی راه اندازی گردد و با پرداخت تسهیلات به افراد نسبت به ایجاد اشتغال و تولید همت کنند.

حسنی در پایان سخنانش، از بخشداران خواست که مسائل و مشکلات روستایی  را با هماهنگی دهیاران و اعضاء شوراهای اسلامی جمع آوری نمایند و شناسنامه روستا را تهیه و به فرمانداری ارائه دهند.

پیش از این نیز حجت الاسلام والمسلمین محمد رمضانی امام جمعه موقت لارستان هم در موضوع روستا و روستائیان مطالبی را بیان کرد.

همچنین در این مراسم علی رام برزین از روستای ده فیش و جواد رمضانی از روستای براک به نمایندگی از سوی شوراها و دهیاران مسائل و مشکلات روستاهای منطقه لارستان را بیان کردند.

مهمترین مشکلات ارائه شده توسط آنها ارتقاء احداث جاده بین روستایی، اشتغال روستائیان، اجرای سیستم اتوماسیون اداری دهیاری ها، بیمه تأمین اجتماعی روستائیان و عشایر و بیمه تکمیلی، هماهنگی بیشتر بین بنیاد مسکن و دهیاری ها، جذب سرمایه گذار، تسهیل در کار سرمایه گذاری و غیره بود.

گفتنی است در این مراسم همچنین روسای ادارات تعاون،کار و رفاه اجتماعی، منابع طبیعی، کمیته امداد امام(ره)، پست و بنیاد مسکن نیز مطالبی را بیان کردند.

در پایان نیز از ۳۰ نفر از دهیاران و شوراهای نمونه و برگزیده شهرستان که به تشخیص بخشداری های تابعه صورت پذیرفته بود از سوی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و بخشداران با اهدا لوح سپاس تجلیل شد.


1 نظر

  1. معلم گفت:

    0

    0

    سرمایه گذار

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان