میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۷ ب.ظ سرویس:شهر و شهروند یک دیدگاه 286 بازدید

«خط کشی» های شهر لار «پر رنگ» شد+ گزارش تصویری

«خط کشی» های شهر لار «پر رنگ» شد+ گزارش تصویری

با آغاز فصل پاییز و بازگشایی مدارس، عملیات خط کشی دوجزئی و ایمن سازی مدارس سطح شهر و  عملیات خط کشی محوری و طولی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، محمد امین منتظری مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهر لار و حومه با اعلام این خبر، گفت: خط کشی گذرگاهها و معابر به ویژه خیابانهای اصلی و تقاطع ها در برقراری نظم و تامین امنیت شهروندان نقش مهمی دارد و هدف از ترسیم این علائم، آگاهی دادن به رانندگان و عابران پیاده و انضباط بخشیدن به تردد سواره ها وپیاده ها است وتوجه به آن از اصول اولیه مسائل ترافیکی است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهر لار و حومه حرکت بین خطوط و رعایت حقوق عابران را امری مهم دانست و افزود: رعایت حقوق عابران پیاده در گذرگاههای عابر پیاده، نقش مهمی در هدایت جریان آمد و شد، تردد و کاهش ترافیک ایفا می کند. از این رو این امر در دستور کارخود قرار داده ایم.

وی خاطر نشان کرد: همچنان که عابران پیاده باید به قوانین احترام بگذارند، رانندگان هم در رعایت قوانین نقش بسزایی دارند و همه ما متأسفانه شاهد این مسائل بوده ایم که بسیاری از رانندگان هنگام قرمز شدن چراغ راهنما بدون در نظر گرفتن قوانین، حریم گذرگاه عابر پیاده را رعایت نکرده و به جای توقف در پشت خط، درست بر روی محل عبور عابران ایستاده که سبب بی نظمی و مشکل تردد آنها از سطح خیابان می شود.

محمد امین منتظری افزود: برخی از عابران پیاده از هرجایی عبور می کنند، به غیر از محل خط کشی های مربوط که این امرخطرات قابل توجهی به همراه دارد و همچنین این کار موجب ایجاد ترافیک شده و نشان دهنده این امر است که هیچ احساس مسئولیتی نسبت به قوانین ندارند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر لار و حومه، رعایت قوانین از سوی شهروندان را حل نیمی از مشکلات ترافیکی قلمداد کرد و افزود: در راستای حل مشکلات شهر لار خدمات شایانی از سوی این سازمان صورت گرفته که از مهمترین آن می توان به نصب علائم ترافیکی و همچنین خط کشی مجدد معابر قدیم و جدید و تعیین محدوده ایستگاه تاکسی اشاره کرد.

وی اجرای این عملیات را ۳۰ هزار متر طول خط کشی های محوری و ۷۰۰ متر مربع خط کشی های دو جزئی و با هزینه ای بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان را اعلام کرد.


1 نظر

  1. بی بی و باباجی گفت:

    0

    0

    عجب رنگی، انگار لار فقط و فقط شهری به رنگ خاک است.
    آخه این چه رنگی هست که استفاده میکنن۱۳ روز بیشتر نگذشته رنگش پریده؟؟ افسوس از زدو بند و کارهای پیمانکاری و […]

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان