میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۷ ب.ظ سرویس:شهر و شهروند 2 دیدگاه 1,075 بازدید

«خط کشی» های شهر لار «پر رنگ» شد+ گزارش تصویری

«خط کشی» های شهر لار «پر رنگ» شد+ گزارش تصویری

با آغاز فصل پاییز و بازگشایی مدارس، عملیات خط کشی دوجزئی و ایمن سازی مدارس سطح شهر و  عملیات خط کشی محوری و طولی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، محمد امین منتظری مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهر لار و حومه با اعلام این خبر، گفت: خط کشی گذرگاهها و معابر به ویژه خیابانهای اصلی و تقاطع ها در برقراری نظم و تامین امنیت شهروندان نقش مهمی دارد و هدف از ترسیم این علائم، آگاهی دادن به رانندگان و عابران پیاده و انضباط بخشیدن به تردد سواره ها وپیاده ها است وتوجه به آن از اصول اولیه مسائل ترافیکی است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهر لار و حومه حرکت بین خطوط و رعایت حقوق عابران را امری مهم دانست و افزود: رعایت حقوق عابران پیاده در گذرگاههای عابر پیاده، نقش مهمی در هدایت جریان آمد و شد، تردد و کاهش ترافیک ایفا می کند. از این رو این امر در دستور کارخود قرار داده ایم.

وی خاطر نشان کرد: همچنان که عابران پیاده باید به قوانین احترام بگذارند، رانندگان هم در رعایت قوانین نقش بسزایی دارند و همه ما متأسفانه شاهد این مسائل بوده ایم که بسیاری از رانندگان هنگام قرمز شدن چراغ راهنما بدون در نظر گرفتن قوانین، حریم گذرگاه عابر پیاده را رعایت نکرده و به جای توقف در پشت خط، درست بر روی محل عبور عابران ایستاده که سبب بی نظمی و مشکل تردد آنها از سطح خیابان می شود.

محمد امین منتظری افزود: برخی از عابران پیاده از هرجایی عبور می کنند، به غیر از محل خط کشی های مربوط که این امرخطرات قابل توجهی به همراه دارد و همچنین این کار موجب ایجاد ترافیک شده و نشان دهنده این امر است که هیچ احساس مسئولیتی نسبت به قوانین ندارند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر لار و حومه، رعایت قوانین از سوی شهروندان را حل نیمی از مشکلات ترافیکی قلمداد کرد و افزود: در راستای حل مشکلات شهر لار خدمات شایانی از سوی این سازمان صورت گرفته که از مهمترین آن می توان به نصب علائم ترافیکی و همچنین خط کشی مجدد معابر قدیم و جدید و تعیین محدوده ایستگاه تاکسی اشاره کرد.

وی اجرای این عملیات را ۳۰ هزار متر طول خط کشی های محوری و ۷۰۰ متر مربع خط کشی های دو جزئی و با هزینه ای بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان را اعلام کرد.


2 نظر

 1. بی بی و باباجی گفت:

  0

  0

  عجب رنگی، انگار لار فقط و فقط شهری به رنگ خاک است.
  آخه این چه رنگی هست که استفاده میکنن۱۳ روز بیشتر نگذشته رنگش پریده؟؟ افسوس از زدو بند و کارهای پیمانکاری و […]

 2. منصور گفت:

  0

  0

  این چند ساله کارهای مثبت و خوبی انجام شده است که جای تقدیر و تشکر دارد و به امید این که تداوم داشته باشد فعالیت های خوبی است و از شهردار محترم هم تشکر می کنیم قبلا در یکی از نشریات نوشته بودم که لار بایست در شان لارستانیها باشد اهمیت لار به عنوان یک مرکز برکسی پوشیده نیست لار باید بتواند خدمات در شان لارستانیهاارائه دهد در جایی دیگر نوشته بودم ما کار خودمان را می کنیم کاری هم نداریم که فلان شهر چه می کند و چه کرده و خواهد کرد ما باید کسری و کمبود خودمان را برطرف کنیم این تنها راه پیشرفت لار و لارستان است باز جادارد از خیرین عزیز که نقش مهمی در عمران شهر دارند تشکر و قدردانی کنیم و ان شا الله سلامت باشند هنوز خیلی کارها مانده و تازه اول کار هستیم مردم فهیم باید هشیار باشند و گول یک سری جو سازی ها را نخورند ما به قدمت تاریخ بوده ایم وبه درازای تاریخ خواهیم ماند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان