میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱:۳۷ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 254 بازدید

خواسته های معلمان بخش «صحرای باغ» از زبان بخشدار بیان شد

خواسته های معلمان بخش «صحرای باغ» از زبان بخشدار بیان شد

طي مراسمي كه با همكاري بخشداري صحراي باغ، شوراي اسلامي و شهرداري عمادده در سالن محي الدين قتالي به مناسبت گراميداشت روز معلم برگزار شد از همه معلمين شاغل در بخش صحراي باغ تجليل گرديد.

در اين مراسم كه با حضور امام جمعه عمادده، معاون پرورشي آموزش و پرورش لارستان، مسئولين بخش و معتمدين بود به همه فرهنگيان لوح سپاس و تقدير اهداء شد.

دلاور بخشدار صحراي باغ طي سخناني ضمن گرامي داشت ياد و خاطره شهيد معلم و استاد مطهري وي را الگوي كاملی از ادب و معرفت دانست كه با استفاده از كلام مجيد و مكتب و ايدئولوژي اسلام نقش سازنده اي در انقلاب و پيروزي آن داشت طوري كه پس از شهادت او امام (ره) آن را غمبار و سخت دانستند كه فرمودند شهيد مطهري برادري عزيز و پاره تنم بودند.

دلاور در ادامه افزود: مسئوليت معلمين و آموزش و پرورش سنگين است چرا كه نسلي را بايد تربيت كنند كه آينده سازان اين مرز و بوم هستند. وي با تشريح وضعيت آموزش و پرورش بخش صحراي باغ وجود تعامل بين اولياء و مربيان و فرهنگيان را از مهمترين عوامل موثر در حل مشكلات اين حوزه دانست.

بخشدار صحراي باغ ضمن تشكر از حضور همه فرهنگيان و مدعوين مطالبات فرهنگيان و اهالي بخش را نيز بيان کرد كه از معاون پرورشي درخواست پي گيري تا اخذ نتيجه داشت كه اهم آنها به شرح زير عنوان شد:

*تصويب رشته تجربي براي پسران

*حق امتياز مناطق محروم براي فرهنگيان شاغل در شهر عمادده

*بازسازي مدارس قديمي و مستهلك

*پرداخت كمك هزينه اياب ذهاب به دانش آموزاني كه از مناطق روستايي محروم به مركز بخش تردد دارند

لازم به ذكر است در حاشيه برنامه از كارگران شهرداري عمادده نير به مناسبت روز كارگر قدرداني شد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان