میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در1 فوریه 2020 ساعت 10:41 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, مطلب شما 49 دیدگاه 787 بازدید

خودانقلابی پندارهای دوقطبی ساز از «فاطمیه» هم نگذشتند!

خودانقلابی پندارهای دوقطبی ساز از «فاطمیه» هم نگذشتند!

چطور منبرهایِ مذهبیِ وحدت آفرینِ لارستان به تریبون های ضددولت تبدیل شدند؟

مهدی محمدی: ایام فاطمیه(س) است و طبق سنت هرساله در شهر لار مراسم متعدد عزاداری و سخنرانی برگزار می شود. بدون قصد قبلی و بنا به دعوت یکی از بانیان مراسم حسینیه آقا کاظمی و هیئت مذهبی رایت المهدی(عج) به اتفاق چند نفر دیگر در این مراسم (که حدس می زدیم معنوی است و قرار است دل های مومنان را به هم نزدیک کند) شرکت می کنیم.

سخنران مراسم حجه الاسلام «حسن درخشان» است و در بخش متولیان و همکاران برنامه نیز غیر از هیئت مذهبی مذکور اسامی اداره اوقاف، حوزه سردار شهید مفید و شهرداری لار آمده است.

وارد می شویم و درست در زمانی که همه منتظریم به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) سخن بشنویم متعجب می شویم که سخنران محترم درحال تخریب بی وقفه دولت تدبیر و امید، دکتر ظریف و نمایندگان طرفدار برجام است. بدتر از ذات بحث، ادبیات نامناسب و دور از شأن شب مراسم است. آنجا که از ضرورت «تو دهن رئیس جمهور زدن» توسط نمایندگان مجلس به دلیل متلک به شورای نگهبان می گوید یا دکتر ظریف را «وزیر لوس» می نامد یا حرف های دکتر روحانی را «حرف های منقلی» توصیف می کند یا به صراحت عنوان می کند در تیم هسته ای ما جاسوس هست و حرف را به آنجا می رساند که قوه قضائیه باید تکلیف آقای روحانی را در سال ۱۴۰۰ روشن کند!

در این لحظه البته یکی از نوحه خوانان باسابقه امام حسین(ع) که در مجلس حاضر است از سخنران به دلیل این اظهارات در این شب محترم گِله می کند که متاسفانه توسط حضار به «مرگ بر منافق» خطاب می شود!

دقت بفرمایید که نتیجه این محافل که با مشارکت برخی نهادهای عمومی هم تدارک دیده شده در شب شهادت دخترِ رسول مهربانی چیست؟ غیر از ایجاد تفرقه و دوقطبی در جامعه؟! آن هم در منطقه ای که مراجع دینی آن برای حفظ وحدت و انسجام خون دل خوردند.

چطور است که سخنران محترم هرچه تمایل دارند و عشقشان می کشد به رئیس جمهور نظام جمهوری اسلامی می گویند اما انتقاد همین رئیس جمهور با پشتوانه ۲۴ میلیون رای به شورای نگهبان را برنمی تابند و توصیه به زدن توی دهانش می کنند؟! آیا آزادی بیان و حق انتقاد هم فقط باید در انحصار یک جریان و گروه باشد؟!

چطور است که جنابعالی منتقد شورای نگهبان را مستحق «تودهنی» خوردن می دانید اما رهبر معظم انقلاب می فرمایند: «انتقاد از رهبر هم منافاتی با ایستادگی پای نظام ندارد!»

آیا انقلابی بودن یعنی این؟ این که در یک منبر و تریبون یک طرفه هرچه بخواهیم به منتخب مردم بگوییم؟! اینکه جامعه را دو قطبی کنیم و انتصاب رهبر را شهید سلیمانی و انتخاب مردم را روحانی بدانیم؟! آیا همین اظهارات مایه دلسردی مردم از نظام و صندوق رای نمی شود؟!

آیا سید و نوحه خوان محبوب امام حسین(ع) در شهر لار را در شب شهادت مادرش «منافق» خطاب کردن «تمدن سازی» و «گفتمان سازی» انقلابی است؟!

آیا این است عمل به توصیه رهبری نظام برای اجتناب از «دوقطبی» در جامعه؟!

حرف در این باره بسیار است اما چه کنیم که در اثرگذاری آن شک داریم. وقتی سخنرانی که لباس پیامبر خداوند بر تن دارد به راحتی آب خوردن «دروغ» می گوید و خبر از تماس تلفنی فلان نامزد انتخابات می دهد که در آن به وی حرف های زشت زده اما بعدا معلوم می شود هیچ تماسی انجام نشده است! آیا تصور کرده اید با تخریب یک نامزد، مردم به نامزد مورد علاقه شما رای خواهند داد؟! اصلا به فرض هم که مردم رای دهند آیا این پیروزی ارزشی دارد؟!

کلام را کوتاه می کنیم و بیش از حرف زدن و خطابه گفتن و نطق سرودن، همه را و پیش از همه خود را با تعمق و تعقل و تقوایی اگر مانده تنها می گذاریم.


49 نظر

 1. لاری گفت:

  2

  1

  آقای مجمدی نوچه سالاری بسه

  بشین سر جات پسرم
  تو رو چه به بیانیه دادن

 2. شهروند لاری گفت:

  0

  1

  از سیاست های دشمنان داخلی گفتن که خوبه
  همین دشمنان داخلی و افکار زمان پیامبر و امام علی هم بودن
  و همین مشکلات پیش اومده

  شما سرتون توی برفه خام خوران و زالو ها

 3. وحید گفت:

  0

  1

  منبر های مذهبی از زمان پیغمبر واسه حل مسائل مردم استفاده می شده
  دولت هزارتا تریبون و روزنامه تلویزیون دستشه، در مقابل روحانیون هم تریبونشون همین منبرهاست

 4. رضا گفت:

  2

  2

  بهترین جمله شما ایجاد تفرقه و دو قطبی بودن است.سخنان رهبری رو اگه حاج آقا درخشان گوش داده باشند و تابع رهبری باشند باید فهمیده باشند که از منبر پیامبر در محافل و مجالس انبیا نباید حرف های سیاسی در جهت ایجاد تفرقه زد.بهترین کار سکوت آقای بروجردی در آن مجلس بود.به امید فردایی بهتر برای شهرم

 5. ناشناس گفت:

  2

  0

  باعرض سلام وادب
  سخنان حاج آقادرخشان عین حقیقت هست مگرزمانیکه مردم درزمان غدیرپیامبرباعلی بیعت نکردچه شدکه یه شبه طلبکارعلی شدندوفاطمه زهراراانطوربه شهادت رساندندشایدهمین شماوامثالهم بودیدکه بامذاکرات وثابت ماندن دلار وغیره وعده های توخالی دادیدوالانم حتی معذرت خواهی هم نکردیدمگرمملکت اسلامی که نام حضرات معصومین درآن گفته میشودبایدبزندتودهن کسانیکه مدعی انقلاب هستندولی هیچ کاری جزاختلاس بلدنیستندچرافازروغنفکریتون بلافاصله برااینجورمسائل گل میکنه خواهشامنصفانه حرف بزنیدمردم بیسوادنیستن ولی آنهای که بیسوادخواهشااسیرهواهوس های خودتان قرارندهید

 6. فرهنگی گفت:

  1

  0

  تازگی نداره.
  امروز در یکی از دبیرستان های لارستان هم به مناسبت ۱۲ بهمن تا تونستند دولت را کوبیدند.
  آخه مدرسه جای این سیاسی بازی هاست؟

 7. ناشناس گفت:

  2

  0

  احسنت به حاج آقا درخشان.شما اصلاحاتیها مملکت رو نابود کردید باز هم یه چیزی طلبکارید. همین امثال بروجردی بودن که قرارداد خفت بار فرجام رو ظرف۲۰ دقیقه به ملت تحمیل کردن.درباره اون مداح هم که نمیدونم کی بوده مگر پیغمبره که نشه بهش حرف زد.

 8. لاری گفت:

  1

  3

  این آخوند افراطی رو کی راه داده تو لار؟! بیرونش کنید. غلطای زیادی بالای منبر میکنه. بی ادب گستاخ

 9. ناشناس گفت:

  0

  2

  دادگاه ویژه روحانیت کجاست؟! این بچه آخوند هر مزخرفی خواست بالا منبر گفت. آشیخ ! تو اصلا میدونی سیاست رو با چه سه ای مینویسن؟ برو درستو بخون جوجه طلبه

 10. صداقت گفت:

  1

  2

  خیلی بی ادب بود… من اونجا بودم… واقعا کارش زشت بود.

 11. ناشناس گفت:

  0

  1

  محض رضای خدا یه کلمه هم از حضرت زهرا میگفتی شب شهادت علامه دهر!

 12. ناشناس گفت:

  0

  2

  چه تکبری هم داره… یکی ندونه فکر میکنه خود خدا نشسته رو منبر نعوذ بالله. اللهم انی اعوذ بک من نفس لا تشبع🙏

 13. جویمی گفت:

  0

  0

  ترسم نرسی به کعبه ای اعرابی/ این ره که تو میروی به ترکستان است

 14. گراشی گفت:

  0

  1

  بابا تو هنوز درگیر نفس امارتی… درگیر غضبی.. نمیتونی نفس خودت رو کنترل کنی بالای منبر هر چیزی رو نگی.. رفتی وعظ میکنی مردمو؟ ِ.. فکر کردی منبر رفتن خاله بازیه؟ … آخوند هم آخوندهای قدیم… هر چیزی حساب کتاب داشت… نگاه کن چه فتنه ای کردی تو لار… برو عزیز من برو نماز شب بخون اول… منبر تکبر میاره… میخوای عاقبت به خیر بشی فعلا منبر نرو.

 15. لارستانی گفت:

  0

  0

  شهرداری لار دیگه چرا به این حوزه ها وارد شده؟
  شهردار باید پاسخگو باشد

 16. لاری گفت:

  0

  0

  شهردار باید برای مردم توضیح بده که چرا در این موقع که انتخابات مهم را پیش رو داریم؛ بانی مجلسی شده که جز تفرقه و نفاق حاصلی نداشته؟
  جناب شهردار، چرا با پول بیت المال و از جیب مردم بانی همچین مجلس نفاقی شدید؟
  مگر نه این است که شهرداری ها حق ندارند در امور انتخاباتی و سیاسی دخالت کنند؟
  جناب شهردار، منتظر پاسخگویی جناب عالی هستیم

  • ناشناس گفت:

   1

   0

   شهرداری بانی مجلس حضرت زهرا(س) بوده … خیلی هم کار خوبی انجام دادن
   اگر هم صحبتی شده در این جلسه انتقادی بوده به نمایندگانی که به برجام رای دادن….اگر جوابی دارن بیان حضوری بیان کنن…وگرنه هم که مظلوم نمایی نکنن خواهشا

 17. ناشناس گفت:

  1

  0

  این مقاله بود یا عقده ی دل اقای محمدی؟؟ ؟!!!!

 18. ناشناس گفت:

  1

  0

  حرف های منقلی که چیز بدی نیس
  وقتی روحانی تووی سخنرانی هاش صحبت از منقل میکنه و به رهبری توهین میکنه،

 19. ناشناس گفت:

  2

  0

  توهین رو شما میکنی که میگی خودانقلابی دو قطبی ساز!!!؟
  شما به چه حقی از این الفاظ استفاده میکنید … اگر اون شب توهینی صورت گرفته چرا اقای بروجردی از خودش دفاع نکرد …تنها چیزی که سخنران محترم درباره ایشون گفت این بود که شمایی که نماینده مجلس بودید چرا رای به برجام دادید … یعنی اینقدر این الفاظ برای شما سنگین بود که اینهمه در بوق و کرنا دارید میکنید …
  خدا رحمت کنه حضرت اقا رو که نیست ببینه یه عده از اسمش دارن سو استفاده ها میکنن

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   بروجردی خودش هم اینقدر از خودش حمایت نمیکنه.منتهی مردم ساده لار رو شناخته که چطور گولشون بزنه.به خونسردی و چهره آرومش نگاه کنید.باور کنید همین کاندیداتوری رو اگر فردی با این مشخصات میخواست از لامرد انجام بده مردمش متحد علیهش اقدام میکردن.ولی در شهر لار بعلت فضای بسته و عدم مطالعه و تعصبات بیهوده عده ای به بیت آغا و نه حتی خود آغا اینجوری فکر میکننن بروجردی پسر پیغمبر و ناجی لاره

 20. محمد علی گفت:

  2

  0

  هنوز هم دیر نشده
  میتونید به پیشنهاد مناظره آقای درخشان جواب مثبت بدین

 21. لاری گفت:

  0

  0

  حاج آقا اهل گناوه هستند؟

 22. عبدالله گفت:

  0

  1

  شهرداری به عنوان یکی از متولیان برگزاری این مراسم که اتفاقا از بیت المال هم هزینه کرده؛ باید به مردم فهیم پاسخگو باشد

 23. ناشناس گفت:

  2

  0

  درود بر آقای درخشان انقلابی

 24. ناشناس گفت:

  2

  0

  *”حاج آقادرخشان”، “بروجردی” را به مناظره دعوت کرد…!؟*
  …..

  بیانیه حجت الاسلام درخشان پیرو حواشی حضور آقای علاالدین بروجردی در هییت رایه المهدی لارستان

  🖊بسم االله الرحمن الرحیم
  سلام بر لارستان بزرگ..
  🟣سلام بر صداقت و شجاعت و شفافیت..
  پیرو حواشی پیش امده بعد از حضور جناب بروجردی در هئیت رایه المهدی لارستان،لازم میدانم برای رفع ابهام و سو استفاده از حاشیه های نه چندان با اهمیت،نکاتی را به سمع مردم بزرگ و شریف لار برسانم…
  🟣موضوع نقد برجام و نقد دولت و کم کاری مجلس و ،محافظه کاری چهره های نزدیک به علی لاریجانی و رییس جمهور،موضوع تازه ای نیست که به پر قبای بروجردی برخورده باشد، اصلا چرا ایشان به خودشان مشکوکند؟صحت و سقم و این ادعا را با مراجعه به آرشیو دوازده ساله حضور بنده در جمع مردم متدین و شریف لار و مشخصا هیئت رایه المهدی و هیئت زینبیون و مسجد جامع و دعای ندبه مرکزی میتوان ثابت کرد…اما اینکه چرا جناب بروجردی عرایض حقیر را تعریضی به خود تلقی کردند حکایت دیگری است که باید در قرابت فکری ایشان با اقای علی لاریجانی و رئیس دولت محترم واکاوی کرد.
  🟣ازجناب بروجردی و هواداران ایشان که شعار آزادی بیانشان گوش فلک را کر کرده است و بارها با همین شعارهای صرفا ادعایی، آرا مردم را به خود جلب کرده اند، میپرسم آیا صرف اینکه یک طلبه جوان انقلابی از شما سوال کند که علی رغم مخالفت رهبری با برجام ،چه اصراری به تصویبش ان هم در حدود بیست دقیقه داشتید جرمی مرتکب شده است؟
  جناب بروجردی این آش شور اقتصادی محصول عملکرد ضعیف شما برجامی هاست که در زدن میخ نعل جانب تساوی را رعایت می کردید…امروز شما باید پاسخگو باشید نه طلبکار…عجبا که این‌مردمند که از گند برجام باید عذرخواهی کنند…
  🟣اگر بصیرتی وجود داشت از قرائن حالیه و مقالیه فرمایشات رهبری در مورد برجام حساب دستتان می امد که نظر مبارک ایشان خلاف عملکرد شما برجامی هاست..
  🟣اما اینکه گفته اند چرا به نمایندگان دیگری که به برجام رای دادند بنده موضعی نداشتم، دلیلش این بود که نماینده های دیگری که به برجام رای دادند، اساسا در مجلس آن شب حضور نداشتند، و اگر حضور پیدا میکردند،قطعا معامله به همین شکل بود.
  اما اینکه تکذیب میکنید با بنده تماس تلفنی داشتید،فرمایشی خارج از ما نحن فیه است، چون بنده چنین ادعای نکردم،خود شما خوب واقفید با چه کسی تماس گرفته اید و چه گفته اید که بنا به مصالحی از بیان ان فعلا معذورم تا روز مبادا…ضبط و نشر مکالمات قانونا جرم تلقی میشود وگرنه محاسبات و معادلات لارستان بزرگ چیز دیگری بود…
  🟣در پایان، حضرتعالی را در مورد حوادث و حواشی پیش آمده صرف نظر از همه قیل و قال ها و جملات نه چندان جالبی که در مورد اینجانب بکار بردید دعوت به یک مناظره صمیمانه در جمع مردم بزرگ لارستان مینمایم…
  فرصتی اگر دست داد و غصه پا نداد،قدری هم از آفتاب تابان برجام،مکانیسم ماشه و معنی لغو و تعلیق برایتان حکایت میکنم…

  🟣در پایان خاطر نشان میکنم،اینجانب و هیئت رایه المهدی تا کنون بر هیچ کدام از کاندیداهایی که صلاحیت آنها را شورای نگهبان تایید کرده است هنوز به نظر واحدی نرسیده ایم.
  والسلام علی من اتبع الهدی
  حسن درخشان
  دوازدهم بهمن ماه،هزار و سیصد نود و هشت شمسی

 25. ناشناس گفت:

  1

  0

  سوابق و افکار اقای محمدی برای همه کاملا مشخص هست… مردم عاقلند و میدونن حق با کیه
  نیازی با روشنگری شما نیست…شما برو دست آویز یه عده دیگه بشو که بهتره

 26. لاری گفت:

  0

  0

  مگر نه این است که اعضای هییت اجرایی حق دفاع از کاندید خاصی ندارن … پس چرا اقای راستی این همه از یه نماینده خاص دارن حمایت میکنن
  این جزو تخلفات انتخاباتی به حساب نمیاد؟؟؟!!

 27. ناشناس گفت:

  0

  0

  در زمان انتخاب خاتمی شیخی از قول حضرت آقا دروغی گفته بود. آقا فرموده بودند که این شیخ کذاب را بیابید و عمامه اش را به گردنش بیاندازید.

 28. علی گفت:

  0

  0

  جوجه را آخر پاییز می شمارند حاج آقا

 29. سعید گفت:

  0

  2

  شهرداری لار باید پاسخگو باشد به عنوان متولی این برنامه مذهبی که جز نفاق چیزی در پی نداشته است

 30. لارستانی گفت:

  0

  0

  به کجا چنین شتابان ای درخشان؟

 31. محمود گفت:

  0

  1

  راستی شما متولد چه سالی هستید؟

 32. آدینه گفت:

  2

  2

  در پاسخ به دوست عزیز با نام ناشناس که فرمودند شما اصلاحاتی ها مملکت رو نابود کردید باید عرض کنم مگر جنابعالی و دولت های منتخب شما افول گرایان چه گلی به سر این مملکت زدید
  ۸ سال دولت ناکارآمد احمدی نژاد که کشور رو بردن زیر تحریم های شورای امنیت و تورم و‌ بیکاری رو به کشور تحمیل کردن
  کار به جایی رسوندبن که تنها کشوری که با ما رابطه داشت کومور بود

  و امروز هم بیشترین آسیب دولت روحانی از ناحیه افرادی مثل جنابعالی است که با حمله به سفارت عربستان کشور رو نابود کردین
  حمله به سفارت عربستان آن قدر هزینه مادی و معنوی به کشور تحمیل کرده که به هیچ عنوان قابل بازگشت نیست
  الان دولت تدبیر و امید و شخص وزیر امور خارجه باید این قدر وقت بذارن که بتونن خرابکاری شما رو درست کنید بعد مدعی هم هستین
  یه ضرب المثل هست میگه
  یه آدم دیوونه سنگ میندازه تو چاه ، هزار تا عاقل نمبتونن درش بیارن

  حالا قضیه شما مدعیان افول گرایی است
  که هر روز یه دسته گلی به آب میدین بعد کاسه کوزه ها رو سر دولت میشکونبن

  واقعا برای شما و امثال شما باید تاسف خورد که کشور را ملک پدری خود می دانید

 33. لارستانی گفت:

  1

  2

  آی مردم این شیخک درخشان باعث تفرقه در بین مردم لارستان بزرگ می شود…به هوش باشید

 34. سعید گفت:

  0

  1

  شهرداری باید باید و باید به مردم پاسخگو باشد وگرنه به عنوان جرائم انتخاباتی و عدم تبعیت از قوانین اداری برای وی محسوب می شود

 35. معلم گفت:

  0

  0

  خیلی جالبه که آقای جعفرپور هم به برجام رای مثبت داده اما الان جرات نداره تاکید کنه این کار رو کرده! اما آقای بروجردی خیلی شفاف این موضوع را می گه و از عملکرد و تصمیم خودش هم دفاع می کنه. شیخ درخشان اگه ذره ای انصاف و تقوا داری خب به جعفرپور هم بفرما. اسمش رو بیار. اینکه تاکید کرده ای طرفدار کسی نیستی حرف خنده داریه! خب وقتی در دوگانه و دوقطبی جعفرپور و بروجردی درحال تخریب بروجردی هستی حتما به نفع جعفرپور هست. حالا نیاز نیست واضح بگی طرفدار جعفرپوری. البته این را هم بدانید این ادبیان نازیبا و بی ادبانه شما کار را بیشتر به نفع بروجردی کرد و مردم متوجه شدند مخالفان بروجردی چقدر تندرو و بی ادب هستند.

 36. گراشی گفت:

  0

  0

  به نظرم کاندیدا این دوره دل به خواهی انتخاب شدند .وگرنه چند گزینه از گراش که اصلا محبوبیت ندارند و رای نمی آورند تایید صلاحیت شده اند .بیشتر مردم گراش در انتظار تایید صلاحیت مهندس حسین زاده و حسین شیری که ید طولایی در منابع نفتی کشور دارند هستند .به نظرم ایران در صنعت نفت تنها حرفی برای گفتن دارد و لار نیاز به نماینده ای دارد که صنعت انرژی بر خود را ارتقا دهد و صرفنظر از هرگونه جدل و بحث دیگر خواسته لاری ها که توسعه نیافتن گراش بود ۱۰سال پیش به بن بست رسیده و هم چنین اوز با وجود نماینده لاری نتوانستند کاری کنند .منطقه ما نیاز به شرکت و صنعت دارد چه در اوز باشد و چه در خنج و چه در لار و گراش .دیگر باید تنگ نظری را کنار گذاشت چون شهرهای پرجمعیت مثل دزفول و رفسنجان با پیشرفت شایانی وجود دارند که حداقل لار باید همپای آنان برسد نه با دستان خالی به فکر توسعه طلبی باشد

 37. ناشناس گفت:

  0

  1

  یکی نیس تو این مملکت تو دهن این شیخ […] بزنه؟!

 38. اکبر گفت:

  0

  1

  ببخشید از حضرت فاطمه زهرا هم روضه خوندی یا همش بحث انتخاباتی کردی؟

  • ناشناس گفت:

   1

   0

   اگه تو مراسم بودی میدیدی که خوند … از مردم هم دفاع کرد
   پس رو هوا حرف نزنید

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   قیام حضرت زهرا هم سیاسی بود. ایشان در برابر عافیت طلبان و ساکتان سیاسی و اونهایی که می خواستن و می گفتن تو سیاست وارد نمی شیم قیام کرد و خطبه خوند

 39. صادق گفت:

  1

  0

  دوست دارم حضورى با آقاى محمدى مسابقه انشا بدم
  تا بدونه كه از روى اين مطالب هم نميتونه بخونه چه برسه به اينكه اين متن رو بنويسه
  خلاصه هر كسى در كارى توانايى داره لطفا صنف كاريت رو عوض نكن

 40. لار گفت:

  0

  0

  کل مطالب این تونروها رو رو تمام سایت ها.شهرها . سخنرانی ها و و… بگرید همش همینه
  یه جزوه بهشون دادند ۲۰ صفحه حفظ کنند . ما اگه تونستی یه استلال دیگه از اینها بشنوی من بهت جایزه میدم .
  اصلا همین الا یهویی شرایط و معادله سیاسی رو عوض کن . اینا میمونن جواب بدن چون از خودشون نیست که .
  یکی نیست به این جماعت بگه مگه برجام واسه دوستی ایران و آمریکا نوشته شد ؟
  وضعیت کشوری به حدی بد شد که مجبور بودن .
  مگه تو مفاد برجام گفته شد مرگ بر آمریکا نگیم یا آمریکا گفت کاری به ما نداریم .
  خیر از فردای اون روز مرگ بر آمریکا سرجاش . موشک سرجاش آمریکا هم گفت دشمنی ما سرجاش
  .
  البته تو روند کار ما هم ایراد داریم ولی اصل قضیه درست پیش رفت

 41. لار گفت:

  0

  0

  سلام
  در نکمیل صحبت هام خواستم بگم پاسداران هرگاه در جایگاه و وظایف خودشون انجام وظیفه کردن مردم سپاس گذار اونها بودن
  ریس سپاه بروجرد هم می تواند خطا کند . شما چه میدانید بین اونها چی بوده
  .
  بهتره طبق فرمایش امام نظامی ها خود را وارد سیاست نکنند .
  چون سیاست چیزی خوبی نیست و به قول معروف پدر و مادر ندارد .
  .
  شما با این کار فقط پاسداران عزیز را بد می کنید چون مردم بیشتر به کلمه پاسدار توجه می کنند و نام شخص فراموش می شود
  .
  از نظر دلسوزی خدمت رقبا عرض کردم
  .
  .
  اما در مورد کاندید ها توجه کنید هر دو کاندید اصولگرا هستند و صحبت های شما می شود همان اسناد و مدارک که ضد اصولگراها استفاده میشه در آینده
  .
  از نظر عملکرد اگر دو مورد پر سروصدا بوده برجام و سند ۲۰۳۰ که همچین نماینده فعلی هم کارنامه درخشان ندارند . … پس هر دو را باید از نظر انقلابی گری خط بزنیم
  از نظر جوان بودن که هیچکدام شامل تعریف جوان بودن نمی شوند .
  تنها جوان این ها که شماها از نظر اعتقادی قبول ندارید
  باقی کاندیدها شامل عدم توانایی. عدم شفافیت موضع سیاسی .عدم روراستی با مردم . سیاهی لشکر . امتیازبگیر . رای خراب کن و … میشن
  .
  برمیگریدیم به حوزه داخلی شهرستان
  ما درخواست هایی داریم که به حق بوده ولی همیشه به ما میگفتن کوتاه بیاد و طرف های مقابل ما خورد و بردند و کسی یقه اونها نگرفت .
  شخص بنده حلقه گمشده و شاید تنها نقص پررنگ جناب جعفرپور را در عدم لابی گری می بیم که این توانایی در جناب بروجردی وجود دارد .
  از نظر من ایشون اهداف شهرستان را محقق کنند . کافی است . حالا اگر از نظر بعضی ها مشکل مالی مطرح است (برای شورای نگهبان اثبات نشده) بر میگرده به خودش و باید پاسخگو باشه .
  اگه درآمدی و امتیازی کسب کنه (مثل بقیه نماینده ها) نوش جونش .
  اگه از نظر موضع سیاسی در زمان از موضع رهبری عقب و یا جلو افتاد با خودش (با اشناختی که از ایشون دارم این خط قرمز رو همیشه رعایت کرده . سیاست یعنی همین موضع درست در همان زمان)
  یعنی یه زمان کشور باید در موضع آرام باشه یه زمان باید در موضع مقاومت که ایشون در زمان خودش درست حرکت کرده
  .
  .
  حالا کی میتونه مصوبات اداره کل و رو اجرا کنه
  کی میتونه دانگاه علوم پزشکی بگیره
  کی میتونه روند راه سازی و رو سرعت مطلوب بده
  کی میتونه منطقه ویژه اقتصادی و بندر خشک رو به مرحله آخر تصویب برسونه
  .
  نظر من اگه بروجردی نتونه هیچکدوم نمی تونن

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان