میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در29 ژوئن 2020 ساعت 12:58 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 187 بازدید

«خودروهای آتشنشانی» نیاز ضروری دهستان های لارستان است

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان:

«خودروهای آتشنشانی» نیاز ضروری دهستان های لارستان است

احمد دلاور گفت: یکی از مشکلات اساسی، نبود خودروهای مورد نیاز به ویژه خودروهای آتش نشانی است و در ستاد هماهنگی مدیریت بحران شهرستان نیز به این نتیجه رسیدیم که بتوانیم این خدمات را به سطح بخش ها به ویژه مرکز دهستان ها برسانیم.

به گزارش آفتاب لارستان، روز شنبه ۷ تیرماه نشستی با حضور نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه لارستان، معاون فرماندار، روسا و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا، بخشدارها و دهیارها در سالن شهید امامی فرمانداری ویژه لارستان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان اظهار کرد: شهرستان لارستان با ۸۰ روستا و آبادی بزرگ و کوچک، تعداد ۶۹ دهیاری مستقل دارد و سعی می کنیم تمامی اعتبارات و بودجه هایی که در طول سال برای دهیاری ها، با توجه به سرانه های جمعیتی، از مدیریت امور روستایی استانداری جذب می کنیم به نحو احسن باشد.

احمد دلاور افزود: بیشتر این بودجه ها صرف هزینه های زیرساختی و عمرانی ای که در سطح روستاها انجام می گیرد می شود.

وی تصریح کرد: الآن با توجه به سرانه جمعیتی و وضعیت مصرف خانوارها در سطح روستاها، بحث مدیریت پسماند مواد جامد و زاید مطرح است که این موضوع را در اولویت برنامه های سال پیش رو قرار دادیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات اساسی، نبود خودروهای موردنیاز به ویژه خودروهای آتش نشانی است.

دلاور اظهار کرد: امروز در ستاد هماهنگی مدیریت بحران شهرستان به این نتیجه رسیدیم که بتوانیم این خدمات را به سطح بخش ها به ویژه مرکز دهستان ها برسانیم.

وی افزود: اگر مرکز دهستان ها به ماشین آتش نشانی مجهز شوند می توانند در بحث اطفای حریق و مهار آتش سوزی ها کمک شایسته ای کنند، در همین زمینه مکاتبات زیادی با دفتر امور روستایی شده و ان شاا… از توان دکتر حسین زاده در تهران نیز استفاده خواهیم کرد تا این موضوع را به نتیجه برسانیم.

در ادامه این مراسم، دهیارهای مناطق مختلف به بین نقطه نظرات و مشکلات حوزه خود پرداختند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان