میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۴ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۵:۲۹ ق.ظ سرویس:یادداشت 17 دیدگاه 1,075 بازدید

خودزنی خودسران خودارزشی پندار!

خودزنی خودسران خودارزشی پندار!

درحاشیه توهین عده ای قلیل به رئیس جمهور در مراسم روز قدس

نیما نبئی*: ترسم از مردان تیرانداز نیست/ سستی تیرآورانم می کشد

دیری نپائید که حلاوت ناشی از حماسه حضور ۲۹ اردیبهشت ۹۶ به کام ملت، تلخ شد. حوادث تروریستی تهران که خاطرتان هست؟!

چرایی این واقعه به یک سو، که داعی دار امنیت بودیم. ای کاش نمی شد اما واقعیت، چیز دیگری بود و از وقوع دردمند آن حکایت می کرد. پس باید به ترمیم این خدشه می پرداختیم.

گرچه این سناریو، بی نقش اول هم شایسته تمجید بود و یادآور اقتدارمان؛ که هرگز، کم نبوده و نیستند مردان بی ادعایی که همواره در راه اعتلای این سرزمین، جانفشانی ها کرده اند. غرور ملی مان بازگشت و بی تردید، توجه و تحسین اغلب طیف های سیاسی را برانگیخت.

در این میان، پیشی جستن یکی از دیگری در برجسته تر نمودن نقش خود، عبث بود؛ که قانون اساسی، نقش هر یک را از پیش، تعیین و تبیین کرده بود.

… تا به امروز آمدیم؛ واپسین جمعه رمضان که از دیرباز، نماد وحدت مان بوده است. قرارمان این بود تا ضمن تاکید بر قدس، فریاد برآوریم؛ تروریسم امروز خفته در خاورمیانه، فرزند نامشروع غرب است و نیز بگوییم؛ آل سعود و صهیونیسم، پیش تر در این بی آبرویی، به معاشقه پرداخته اند.

اما آنچه موجب حیرت شد؛ حضور اندک، جماعتی بود که با هتاکی دولتمردان، در قلب پیام امروز فروگذار نکرد و سبب شد، پیام همدلی مان در اثنای این بی اخلاقی، مفقود شود. امان از این حال بد! آنگاه که می بینی، نابخردی عده ای، چگونه ابتکار عمل معاندان این مرز و بوم را مضاعف می کند!

اما از وانهادن این درد ارزق فام به یک سو که بگذریم، واکنش قاطبه ملت فهیم ایران، از حقیقتی انکارناپذیر پرده برمی دارد؛ و آن رشد بلوغ سیاسی و قدرت تحلیل ایشان است که هرگز با گذشته در یک مقیاس نمی گنجد.

آری؛ تمسک به نمایش های تلخی از این دست، دیگر ملت ایران را نخواهد فریفت.

*عضو ارشد حزب اصلاح طلب ندای ایرانیان در لارستان


17 نظر

 1. صرفا جهت اطلاع گفت:

  2

  0

  پیرامون #شعارهای علیه اقای روحانی در روز قدس:

  #نکته_اول: بر کسی پوشیده نیست که با نهی آقا نسبت به شعار دادن علیه مسئولین این طور کارها توسط حزب اللهی ها #برنامه_ریزی نمی شود

  #نکته_دوم: امکان دارد با غلیان احساسات (البته بدون برنامه ریزی قبلی و شاید با برنامه ریزی گروه محدود و سوءاستفاده از احساسات مردم مومن) این اتفاق افتاده باشد.

  #نکته_سوم:هیچوقت فراموش نکنیم که #احترام_متقابل است! وقتی آقای روحانی نسبت به منتقدین خودشان احترام را رعایت نکنند و دائما توهین هایی را نثار نهادهای کشوری و لشکری کنند و حتی از انتخاب بیش از ۱۶میلیون نفر از مردم به عنوان #خشونت_طلبی یاد کنند، بوجود آمدن اینطور اتفاقات دور از انتظار نیست.

  #نکته_چهارم:اگر واقعا آقای روحانی بدنبال حل مشکلات جامعه هستند! قاعدتا برخورد ایشان با این اتفاق به گونه ای خواهد بود که #غائله_بخوابد و بجای این حواشی به اولویت های اصلی کشور پرداخته شود
  متاسفانه در این ایام واکنش های مناسبی پیرامون رویدادهای مهم کشور از سوی ایشان اتخاذ نشده است(تاخیر معنادار در تبریک پیام #موشک ها و پیام معنادار آن باوجود آنکه برای پیروزی یک تیم ورزشی کمتر از ۲۴ساعت ایشان پیام صادر می کنند!!! ، عدم موضع گیری به #تحریم های بی سابقه از اول انقلاب که بیش از ۱۰روز از آن می گذرد، #همراهی و همزمانی با سنای آمریکا در حمله به سپاه![حتی در صورت صحت فرض ایشان در نقد به سپاه]، طرح بحث #ولایت و زمامداری به شکلی خاص! و …) و ما امیدواریم که این رویه ادامه پیدا نکند چرا که ضرر کننده اصلی در این وضعیت مردم خواهند بود.

  و #نکته_پایانی
  از به #حاشیه کشاندن مسائل کشور چه کسی سود می برد!(چه کسانی و چه #خبرگزاری هایی مسائل حاشیه ای را مطرح می کنند؟! از کجا پشتیبانی فکری می شوند؟!)
  بهترین دفاع برای آقای روحانی قطعا #خروج از حواشی و #خدمت_گزاری باقدرت برای مردم خواهد بود.
  ما هم منتظریم تا با تدبیر آقای رئیس جمهور مسیر توجهات کشور بسمت اولویت ها تغییر کند ان شاءالله ! و به این حواشی دامن نخواهیم زد.

  • لاری گفت:

   0

   2

   آقا یا خانم محترم. تا کی روحانی باید سکوت بکنه که غائله بخوابه؟ آخه چقدر گذشت و خویشتن داری؟ خودتونم می دونید که این عده ی اندک توسط چه کسانی اجیر شده بودند و تقریبا اظهر من الشمس هست . پس سکوت کردن، میدان دادن بیشتر به هتاکان است. البته یادمان نرفته که جناب احمدی نژاد وقتی در معرﺽ توهین قرار گرفت، آنها را یک عده خس و خاشاک خواند. واقعیت امر این است که عده ی زیادی از مردم روز به روز از اصولگرایی فاصله گرفته اند و دلیل آن هم تندروی بیش از حد آنان است. پیروز باشید

  • سودابه گفت:

   0

   0

   و مکروا مکرالله و الله خیر الماکرین

 2. علی گفت:

  0

  1

  عزیزان. روحانی مظلوم نیست … روحانی محکوم است. اگر داعش بیاد مجلس، روحانی محکومه. اگه موشک بندازیم روحانی محکومه. اگه تحریم بشیم روحانی محکومه. اگه بشینیم پای میز مذاکره روحانی محکومه. اگه سکوت بکنه روحانی محکومه… اگه حرف بزنه بازم روحانی محکومه… اگه دست به افشا بزنه بازم محکومه… خلاصه روحانی هر کاری بکنه بازم محکومه… پس زنده باد روحانی که خواب ناز خیلیا رو آشفته کرده…. زنده باد ایران… زنده باد اعتدال

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  شما بسيار خوب نتيجه گيري كرده ايد. هم خوب هم درست اما ضغري كبري بحث مشكل دارد.
  اصلا خود جوشي عمل غير ممكن است . خوب فكر كنيد . ايا ممكن است چيزي كسي احساسي آبي و… جوش بياورد و حركتش بيش شود.؟
  اما اين نتيجه درست است كه گرفتار شدن روحاني در اين دام نه به نفع روحاني نه حكومت!
  نه مردم نه مردم ونه حركت رو به جلو مردم مردم است.
  حضور در قامت اپوزيسيون به صواب به صلاح و برازنده هيچ كس نيست

 4. معلم گفت:

  1

  1

  امروز یه مطلبی جایی خوندم که هر چند جک بود ولی خیلی منو ناراحت کرد. گفتند رییس جمهور اسراییل از دلواپسانی که شعار مرگ بر روحانی دادند تشکر کرده و خوشحاله که بار اینهمه مرگ گفتن از رو دوشش برداشته شده. گفته منتظر همین شعارها در ۲۲ بهمن و ۱۳ آبان هست.
  هموطنان عزیز. این یک قصه ی دردناک هست که ما علنا و در روزی که باید همبستگیمونو به گوش جهانیان برسانیم ، علیه رییس جمهور قانونی یک کشور شعار میدیم و آرزوی مرگش را می کنیم. مطمئنا اصولگرایان دلسوز نیز اگر ذره ای عرق ملی داشته باشند و به فکر نظام باشند این جریان را محکوم خواهند نمود.

 5. محسن گفت:

  0

  1

  غوغای روحانی نگر سیلاب طوفانی نگر/ خورشید ربانی نگر مستان سلامت می کنند.
  مولانا

 6. محسن گفت:

  0

  1

  بر خلاف این حریفان با ظریفان خوش تریم/ آسمان شهرمان امروز روحانی تر است

 7. منصور اردلان گفت:

  0

  1

  روحانی تنها نیست….

 8. آشفته گفت:

  0

  1

  … و مشتی رند را سیم دادند که حسنک را سنگ زنند!

  تاریخ بیهقی

  و چقدر این عبارت این روزها آشناست.

 9. لارستانی گفت:

  0

  1

  برود هر که دلش خواست سعایت بکند
  پیش هر کس که دلش خواست شکایت بکند

  گفت با صوت رسایی حسن روحانی
  شهر باید که به لبخند من عادت بکند

  #محمد_جاوید

 10. طرفدار روحانی گفت:

  0

  1

  بهترین رئیس جمهور دنیا روحانی ،روحانی تنها رئیس جمهوری در ایران بوده که از اول انقلاب با نظام وبرای نظام و زندگیش وقف انقلاب و رهبری و مردم کرده ما ایرانیان باید بهش افتخار کنیم وبه خودمون ببالیم والسلام

 11. ناشناس گفت:

  0

  0

  همه اصول گرایان این عمل اشتباه عده قلیل را محکوم کردند اما امان از برخی اصلاح طلبان که می خوان یک حاشیه را بزرگ بزرگ کنند تا از آب گل آلود ماهی بگیرن
  بابا به فکر مشکلات مردم باشید

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   هر دو طرف باید کوتاه بیان و وحدت و همدلی جامعه رو به خطر نندازن و دیگه نباید این جور کارها که باعث خوشحالی دشمن ماست تکرار بشه خنده داره اون کسی هم که ظاهرا داره محکوم می کنه اما لا به لای حرفش دوباره از هتاکان طرفداری می کنه و بهشون حق میده با دست پس میزنن با پا پیش می کشن مردم رو چی فرض کردین ؟

  • علی گفت:

   0

   0

   دوباره که هتاکی کردند برادر , اونم روز عید فطر. شماها فقط شعار میدین و درست بشو نیستین. خدا شما را هدایت بکنه

 12. ناشناس گفت:

  0

  0

  […] شما و این تیتر و سایت باصطلاح محلی‌تون… باش تا صبح دولتت بدمد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان