میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۹:۲۴ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 901 بازدید

«خورشید لارستان» از خور طلوع کرد

با مدیریت ایوب محمودی

«خورشید لارستان» از خور طلوع کرد

آفتاب لارستان: پس از حدود ۲ ماه انتظار، نخستین شماره دوهفته‌نامه «خورشید لارستان»، نشریه رسمی شهر خور، در ۸ صفحه وتیراژ هزار نسخه، به صورت تمام رنگی و با قیمت هزار تومان منتشر شد. مدیر مسئول و سردبیر این نشریه محلی، دکتر ایوب محمودی از جوانان خوش فکر و خوش قلم شهر خور است.

«اردیبهشت، ماهِ سرنوشت» تیتر اول این شماره است که نشان می دهد بخش مهمی از مطالب این نشریه به انتخابات پیش رو اختصاص دارد. هرچند رویکرد این نشریه بیشتر فرهنگی و اجتماعی است.

در صفحه نخست علاوه بر سخن سردبیر و مدیر مسئول نشریه، به چند خبر دیگر نیز اشاره شده است. از جمله می توان به اهداف و برنامه های نامزدهای شورای اسلامی شهر خور اشاره کرد که در آن، نامزدها به ۵ پرسش نشریه پاسخ داده اند. نقش شوراهای اسلامی در توسعه شهر به قلم احمد آهیخته، نگاهی گذرا به تاریخ انتخابات ریاست جمهوری در ایران به قلم ایوب محمودی، از آسال تا نپال (بخش نخست سفرنامه رستم مهرآوران به کشور نپال) از جمله مطالب دیگر این شماره است.

از دیگر مطالبی که در این شماره به چاپ رسیده می توان به: «بررسی وضعیت نابسامان فاضلاب مسکن مهر»، «بررسی آداب و رسوم نوروز در خور قدیم» به قلم فاطمه فضلی، «نگاهی به غار باستانی بنوو در عمادده» به قلم سعید دانشور، یادداشتی از سردار نوروزی درباره نشریه خورشید لارستان و نقش مطبوعات و رسانه ها، و «سفری به محله بستکیه دبی» اشاره کرد.

به گفته محمودی مدیر مسئول خورشید لارستان، این دوهفته‌نامه در نوشت افزارهای شهر خور و برخی فروشگاه های لار عرضه می شود.

آفتاب لارستان تولد «خورشید لارستان» را به مردم شهر خور و همه اهالی رسانه شهرستان به‌ویژه آقای ایوب محمودی تبریک می‌گوید.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان