میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در21 ژانویه 2015 ساعت 1:36 ق.ظ سرویس:مطلب شما 8 دیدگاه 1,680 بازدید

خوشحاليم كه حزب باد نيستيد!

IMG_1907نامه ای به فرماندار

خوشحاليم كه حزب باد نيستيد

جناب آقای نجیب زاده؛ معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه لارستان

با سلام؛ بهانه این چند سطر جلسه تاریخی شورای اداری مورخ ۲۷ دی ماه ۹۳ می باشد. سالهاست در کنار اجحافات تاریخی به شهرمان با معضلی به نام عدم شفافیت مسئولین در مواضع مواجه ایم که بسان پرچم به هر سویی که باد می وزید متمایل بودند. سازندگی و اصلاحات و عدالت، باور قلبی مدیران پیشین نبود و صرفا واژه هایی برای تزئین سخنرانی های پرطمطراق شان بود. و وقتی چیزی می گوییم که به آن باور نداریم پس نباید به نتیجه موثر امید داشت.

به باور اینجانب و اعتقاد اکثریت لارستانی ها، ایمان و اعتماد شما به جریان تدبیر و امید نه صرفا فرصت طلبی سیاسی که باور قلبی شماست و چه برهان و دلیلی واضح تر از کارنامه پربار شما در دوران خدمتتان.

وجود فرماندار مقتدر در این برهه زمانی به قول عام از نان شب واجب تر است. شما به عنوان نماینده ي اعتدال خواهان، باید خواسته و برنامه های دولت را به بخشهای مختلف منتقل کرده و از مسئولان جهت تحقق این اهداف برنامه بخواهید. تمامی مدیران باید زیر ذربین شما و همکاران شما باشند و دیده شوند. چه زیبا به همکاری با نشریات و سایتهای محلی اشاره نموده بودید و فعال شدن رکن چهارم دموکراسی قطعا فساد را به حاشیه می راند. حکایت هشت ساله ی پاک ترین دولت که برای عده ای خنده و برای عامه گریه و حسرت بود، از همین چشم بستن ها بر روی همه چیز آغاز شد.

تدوین برنامه توسعه  همه جانبه لارستان، تلاش در جهت برنامه ریزی و اجرای برنامه های عملیاتی همسو و تلاش در جهت جذب بودجه پروژه های مورد نظر دولت، لارستان را در مسیری قرار خواهد داد که تغییرات سیاسی خلل چندانی در کلیت مسیر رشد ایجاد نخواهد کرد.

جناب نجیب زاده خواهشمند است اتاق فکر افق ۱۴۰۰ لارستان را تشکیل دهید تا گروهها و اقشار مختلف با بیان فرصتها و چالشها برنامه های خود را درجهت پیشرفت ارائه دهند و مسئولین را موظف به بررسی و عملیاتی نمودن ایده ها نمایید تا از این راه جنبشی در شهرمان ایجاد شود.

اگر برای اکثریت پسوند «ویژه» یک باج کوچک در مقابل غارت بزرگ است شما و همکاران شما می توانید از این امتحان بزرگ سربلند خارج شوید و شکوه و عظمت را به لار برگردانید. آری باید بخواهید و بخواهیم …

آقای فرماندار فرصت کم است و کار بسیار، شما را به صبوری مردمان سرزمینت، به آه بی شمار و به خشکی دل و دیده عاشقان دیارت قسم از منافع و مصالح این خطه مگذر و بدان دعای خیر و دست یاری استواران خطه جنوب با شماست تا از این دوره تدبیر و امید بهترین بهره را بگیریم.

عدنان كارگزارفرد

 


8 نظر

 1. مجید ب گفت:

  0

  0

  ای کاش وقتی کسی می خواست انتقاد بکند هم به همین سادگی می توانست نام خود را پای مطلبش درج کند

 2. مجتبی گفت:

  0

  0

  چقدر پر تملق و چاپلوس گونه …!!

 3. آزادی بیان گفت:

  0

  0

  ��دور دنیا با امضاء پریزدینت بوش��
  ������������������������

  روزنامه فایننشنال تایمز در تاریخ ۱۸ ژانویه ۲۰۰۵ طی مقاله ای به قلم”گای دینمور” فاش کردکه نو محافظه کارهای آمریکایی از گروه جدیدی از اپوزیسیون ایرانی در مهاجرت بنام”اتحاد برای دموکراسی در ایران” حمایت می کند،که قراراست در مقابل دریافت پول از مالیات دهندگان آمریکایی،کار برقراری دموکراسی در ایران را جلو بیاندازد.
  هدف این گروه برقراری رفراندوم برای تغییر در رژیم در ایران است.(۱)

  گروه اتحاد برای دموکراسی که در شراکت با گروه دست راستی هادسون فعالیت می کرد،مسئوليت برنامه اي را براي شناسايي دوستان و دشمنان آمریکا در ایران برعهده گرفته تا کمک های آمریکا در ایران هدفمند و مؤثر هزينه شوند.
  اين گروه همچنین ملهم و متأثر از “مایکل لدین” از انستیتو آمریکن اینترپرایز می باشند.
  “مایکل لدین” همان فردی بود که در زمان دولت ریگان،واسطه آمریکا در ماجرای ایران-کنترا شد و در آستانه نهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران نیز با نگارش مقاله ای با عنوان”سریع تر لطفا!” از طرح اپوزیسیون خارج نشین با عنوان “۶۰میلیون دات کام”برای برگزاری رفراندوم اینترنتی حمایت کرد و نوشت:”یک غرب متحد می تواند کاری را برای ایران انجام دهد که قبلاً برای اوکراین انجام داده است”(۲)

  فایننشنال تایمز در ادامه گزارش خود به طرحی در کنگره آمریکا به نام”آزادی ایران و قانون حمایتی” اشاره کرد که در آن،افزایش کمک های مالی برای انتقال وگذرار ایران به حکومت دموکراتیک،از طریق متحد کردن گروه های اپوزیسیون در نظر گرفته شده بود.
  کنگره آمریکا،در گام اول ۳میلیون دلار برای این منظور کنار گذاشت.
  درباره جذب حمایت خارجی برای پروژه رنگی در ایران”سید محمد خاتمی” نیز از این سو پیشقدم شد.
  خاتمی در سال۸۵ با مجوز شخص”جرج بوش”رئيس جمهور وقت آمریکا توانست ویزای سفر به ینگه دنیا را گرفته وراهی واشنگتن شود.
  بوش در این باره گفت:”شخصا با ویزای خاتمی موافقت کردم و می خواهم سخنانی غیر از سخنان احمدی نژاد بشنوم”(۳)

  روزنامه واشینگتن پست نیز خبرداد که در این دیدار”جیمی کارتر” از رؤسای جمهور سابق آمریکا میزبان خاتمی خواهد بود.(۴)

  خاتمی در این سفر بسیار مهم ابتداء باید به شکل جدیدی برادری خود رابا آمریکایی ها ثابت می کرد.
  این بود که مصاحبه های فراوانی با او ترتیب داده شد تا آزمون همسویی با اهداف آمریکا گرفته شود.
  خاتمی در مصاحبه‌ای که با مجله آمریکایی تایم انجام داد،هولو کاست را یک واقعه تاریخی خواند وگروگانگیری ۴۴۴ روزه ۵۲ کارمند سفارت آمریکا در ایران را واکنشی به چندین دهه استعمار و بهره کشی آمریکا از ایران دانست،اما در عین حال درباره این گروگانگیری ابراز تاسف کرد!
  دراین مصاحبه،خبرنگار تایم از وی پرسید”این نخستین سفر شما به واشنگتن است،نظرتان در باره کشوری که شیطان بزرگ خوانده شده است چیست؟” وخاتمی پاسخ داد:”من هرگز نمی گویم شیطان بزرگ”!
  خاتمی همچنین از سیاست آمریکا برای تشکیل دو کشور اسرائیل و فلسطین حمایت کرد!
  این مواضع خاتمی که عملاً پشت کردن به مواضع امام راحل(ره) و خروج سخاوتمندانه شخصیت حقوقی خود به عنوان رئيس جمهور سابق ايران بود واكنش هاي بسياري را در داخل كشور بر انگیخت.

  در همین سفر بود که خاتمی به دیدار”جرج سوروس”سرمایه دار صهیونیست وحامی مالی انقلاب های رنگی رفت و پای معامله با او نشست.

  سفر خاتمی ظاهرا موفقیت آمیز بود. یک سال بعد از این سفر در ۲۳ می ۲۰۰۷ شبکه تلویزیونی ای،بی،سی خبر داد که سازمان جاسوسی (سیا) یک دستور محرمانه از رئيس جمهور اياﻻت متحده برای اجرای” عملیات سیاه” در ایران با هدف بی ثبات سازی دولت تهران دریافت کرده است.(۵)
  سال ۲۰۰۸ یعنی یک سال قبل از انتخابات،”سیمور هرش” روزنامه نگار معروف آمریکایی در هفته نامه نیویورکر فاش کرد که”کنگره با درخواستی که از سوی پریزیدنت بوش برای تأمین افزایش دامنه های عملیات پنهانی علیه ایران ارائه شده بود موافقت کرده است.
  این عملیات که رئيس جمهور براي انجام آنها۴۰۰ میلیون دلار بودجه در خواست کرده بود ،در قالب یک فرمان ریاست جمهوری با امضای بوش،برای بی ثبات کردن نظام دینی ایران طراحی شده است. (۶)

  هشتم اردیبهشت ماه ۸۸ خبر گزاری ها ازسفر خاتمی به چند کشور عربی از جمله عربستان سعودی،مصر،تونس،کویت،قطر ومغرب خبر دادند.(۷)
  ومتعاقب آن در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ماه خبر مذاکره ی او با “ملک عبدالله بن عبدالعزیز”پادشاه عربستان در ریاض روی خروجی خبر گزاری ها رفت.
  بعدها “محمدعلی ابطی” پس از بازداشت شدن به دلیل نقش داشتن درحوادث پس از انتخابات،از اتخاباتی بودن این سفر سخن گفت.
  ابطحی همچنین خبر داد که در این سفر یکی از کشورهای حاشیه ی خلیج فارس مبلغی را به عنوان کمک به برنامه تبلیغاتی اصلاح طلبان اختصاص داده است.
  دیماه ۱۳۹۰نیز کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در گزارش رسمی خود از “فتنه۸۸″ تصریح کرد که” مسافرتهای خارجی افرادی چون محمد خاتمی که اغلب به تلاش متقاعد کردن طرف خارجی به اینکه میر حسین موسوی فردی مناسب است برای پیش بردن پروژه تغییرات ساختاری در ایران است ،اختصاص داشته است.اسناد موجود نشان میدهد خاتمی در تونس،ترکیه و استرالیا برای ترغیب خارجی ها به حمایت از موسوی تلاش کرده و موفق نیز شده است”(۸)
  …………………………………………………..

  ۱)http://www.ft.com/cms/s/0/90ab5f5a-68e4-11d9-9183-00000e2511c8.htm1#axzz1giqt6kvi

  ۲ )faster please!; ,at:http//pjmedia.com/michaelledeen/

  ۳ )http//www.haaretz.com/news/wsj-bush-personally-signed-off-on-khatami-visit-to-u-s-1.196905
  ۴)http//www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/artic1e/2006/8/29/ar20060829001412.html
  ۵ )http//www.creators.com/opinion/paul-craig-roberts/are-the-iranian-e1ection-protests-another-u-s-orchestrated-color-revolution.htm1
  ۶)http//www.newyorker.com/reporting/2008/07/07/080707fafact_hersh
  ۷)خبر گزاری جمهوری اسلامی۸/۲/۸۸
  ۸)خبر آنلاین۷/۱۰/۱۳۹۰

  • x گفت:

   0

   0

   فرض کنیم رفراندوم برای تغییر رژیم در ایران برگذار شود.خوب مردم به تغییر رژیم رای نخواهند داد.این که ترس ندارد.اتفاقا” من عقیده دارم اگر هزینه برگذاری رفراندوم را آمریکائیها دارند می دهند چه بهتر که رفراندوم برگذار شده و نتیجه معلوم شود تا مشتی محکم و حداقل یک بار برای همیشه به دهان آنهایی که مدعی هستند مردم ایران خواستار تغییر رژیم هستند زده شود.

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  آزادی بیان :دست از توهم توطئه بردارید . اگر این همه مدرک بر علیه سید بزرگوار در دست است چرا به او رحم میکنند ؟ حتما رافت اسلامی !

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  بهترین دوران چاپلوسی دوران دولت مهرورزی بود که ثروت بیشماری را نصیب محفل دوستدارانش کرد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان