میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 می 2014 ساعت 2:54 ب.ظ سرویس:برگزیده ها, مطلب شما 3 دیدگاه 1,713 بازدید

«خَفر»؛ یک جزیره ممنوعه است!

چه اراده اي مانع از ارتقاي «خفر» است؟!

«خَفر»؛ یک جزیره ممنوعه است!

صفانيوز: خفر بزرگ، جزیره ای است که به دلایل نامعلوم از ورود مراکز عمرانی و صنعتی به  خاک آن جلوگیری می شود…
اگر مرزهای این منطقه را بررسی کنیم به شکلی عجیب و باور نکردنی قابل مشاهده است که شرکتهای بزرگ و کار آفرین خفر را محاصره کرده اند ولی هیچگاه قدم به خفر نگذاشته اند. دانشمندان خفری به تازگی تحقیقاتی را در این خصوص در آزمایشگاه بزرگ خفر واقع در غارهای چهار اشکفت باب انار آغاز کرده اند و امید است که بتوانند علت این پدیده مرموز را کشف کنند.
فرضیاتی وجود دارد که خفر را در نقطه مقابل مثلث برمودا یکی از عجایب جهان قرار می دهد به شکلی که مرزهای خفر برخلاف مثلث برمودا قوه دافعه دارند و هر دستگاه مربوط به طرح ها و شرکتهای صنعتی و اشتغالزا را به کیلومترها دورتر از خود پرتاب می کند!
به راستی راز نهفته این پدیده چیست؟
چرا با وجود این همه استعداد و اراضی مطلوب برای ایجاد واحدهای بزرگ صنعتی در خفر بزرگ هیچگاه خبری از ورود یک واحد صنعتی به خفر به گوش نمی رسد؟! چرا سیکل ترکیبی/ ذوب آهن/ کارخانه سیمان/ و… و… با دقت فراوان از خفر دور نگه داشته شده اند در حالی که خفر مستعد ترین منطقه از لحاظ منابع انسانی و… برای این واحدها بوده است؟
این طلسم چگونه شکسته خواهد شد؟ شما بگویید…
چرا اجازه نمی دهند مسئولین رده بالای کشوری در خفر توقف کنند؟! چرا مسئولین رده بالای کشوری به برخی از دهات و مناطق بدون استعداد و بسیار کوچکتر از خفر سفر می کنند و به آنها امتیاز و ارتقای سیاسی اعطا می کنند؟! پس چرا به خفر نمی آیند؟
جواب این است: خفر یک جزیره ممنوعه است!
بر اساس آخرین اخبار رسیده  دانشمندان و متفکران بزرگ خفری به موفقیت های در این زمینه دست یافته اند که امید است در آینده ای نزدیک شیشه عمر جادوگری که این طلسم را در مرزهای خفر گذاشته بیابند و بشکنند. تحقیقات نشان می دهد که شیشه عمر این جادوگر به واژه شهرستان حساسیت ویژه ای نشان می دهد. دانشمندان خفری به همین دلیل از اهالی خفر تقاضا کرده اند برای شکسته شدن هرچه سریعتر این طلسم در هر تجمع بیش از ۴ نفری که دارند فریاد شهرستان شهرستان را با صدای بلند سر دهند. صفانیوز در یک سند محرمانه مشاهده کرده است: اگر بیش از ۲۰۰۰۰ نفر از خفری ها با همدیگر فریاد شهرستان شهرستان سردهند  شیشه عمر جادوگر منفجر خواهد شد.
البته جادوگر نیز دست روی دست نگذاشته و برای محافظت از خود اقداماتی را انجام می دهد: از جمله:
کارگزاران جادوگر مدام در مراسمها و در جمع مردم خفر می گویند شما هرچه دلتان می خواهد بگویید بجز شهرستان!! می گویند ما همه امکاناتی به شما می دهیم فقط نگویید شهرستان!
عده ای دیگر از کارگزاران جادوگر به ایجاد تفرقه  مشغولند تا هیچوقت تعداد زیادی از خفری ها با هم متحد نشوند چون اگر اینگونه شود فقط یک فریاد شهرستان شیشه عمر جادوگر را خواهد شکست!
البته جادوگر تدابیری را هم برای فاش نشدن بقیه زوایای این طلسم تدارک دیده است: مثلا پس از اینکه ما از این پدیده مرموز آگاه شدیم طلسمی جدید را طراحی کرد که ما بیش از این مطالبی که نوشتیم را به یاد نیاوریم. اما درمان این طلسم توکل به خدای بزرگ خفری هاست که با وجود محاصره و طلسم شدن خفر نعمات خود را پنهانی به مردم خفر می رساند و هر چقدر که جادوگران تلاش می کنند وفور نعمات الهی در خفر بزرگ مانع فروپاشی خفر شده است و ما نیز به خدا توکل می کنیم و امیدواریم بقیه مطالب را هم به یاد آوریم و فاش نماییم. به امید خدا.

اين مطلب، به نقل از «صفانيوز» و بدن امضا براي «آفتاب» ارسال شده است


3 نظر

 1. لاری گفت:

  0

  0

  با توجه به اینکه طبق اسناد و اثار باستانی موجود قدمت خفر بیش از جهرم میباشد و میبایست سالها پیش شهرستان می شد در حق خفر و توابع بیشترین بی عدالتی در فارس بلکه در کشور انجام گرفته اکثر بخشهایی که تا کنون شهرستان شده اند قدمتی کمتر از خفر داشته اند

 2. خار گفت:

  0

  0

  نه که خودمان کم ظلم نکردیم!جل الخالق

 3. افرین گفت:

  0

  0

  عجـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــب !

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان