میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۶:۴۲ ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 717 بازدید

خیران خنجی برای «راه سازی» آستین بالا زدند

خیران خنجی برای «راه سازی» آستین بالا زدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، مهندس تاج گردون رئیس سازمان برنامه و بودجه استان فارس از بزرگترین پروژه خیر ساز راه، واقع در محور خنج- دیگ اشکن– کاریان در حوزه استحفاظی اداره کل راه و شهرسازی لارستان بازدید کرد .

پرویز حیدری رییس اداره راه و شهرسازی خنج در این باره اظهار داشت: با توجه به شناخت و آگاهی مردم در راهسازی نیز پروژه‌هایی توسط خیرین اجرا شده  و احداث جاده ی دیگ اشکن با گستردگی زیاد می تواند به عنوان یک نماد ارزشمند از ورود خیران در جاده ها ، شرایط را برای فراگیر شدن این طرح در حوزه استحفاظی اداره کل راه و شهرسازی لارستان فراهم کند.

وی افزود : در حال حاضر این پروژه توسط خیرین به صورت مشارکتی اجرا می‌شود و مردم در اجرای آن نقش بسزایی داشته و شاید پویش راه افتاده برای تکمیل این جاده ی مواصلاتی و کاهش مسیر برای دسترسی به مرکز استان بتواند تحقق این خواسته ی مردم را با  همراهی و همنوایی مسئولین در آینده ای نزدیک شکل دهد .

حیدری با اشاره به اینکه : طول پروژه ی مذکور ۴۲ کیلومتر می باشد ، افزود : پیش بینی اولیه برای احداث این جاده که از لحاظ موقعیت جغرافیایی دارای شرایط ناهمگونی می باشد ۹۰۰ میلیارد ریال می باشد که با شرایط موجود و صعب العبور بودن مسیر احتمال افزایش زیاد آن دور از واقعیت نیست .

رییس اداره راه و شهرسازی خنج خاطرنشان کرد : پس از بازدید میدانی مهندس تاج گردون مقرر شد جهت همکاری دولت در بحث مالی پروژه جلسات مشترکی با حضور مدیرکل راه و شهرسازی لارستان صورت پذیرد.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    راه هم خودمون بسازیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

    واویلا از این غم……………………..

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان