میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در19 جولای 2014 ساعت 12:58 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 5 دیدگاه 2,101 بازدید

داروخانه تخصصي هلال احمر در لار ساخته مي شود

81094626-5580630داروخانه تخصصي هلال احمر در لار ساخته مي شود

پايگاه اطلاع رساني دكتر جمشيد جعفرپور: به دنبال جلسه ای که با حضور فرماندار ویژه لارستان، رئیس شورای شهر لار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با دکتر فرهادی دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور صورت گرفت، ویژگی های منطقه ای جنوب فارس و حادثه خیز بودن آن مورد بحث قرار گرفت و بر نقش محوری هلال احمر لارستان در مقابله با حواث منطقه ای تأکید شد.

در این خصوص، توجه بیشتر و تقویت امکانات هلال احمر لارستان و نیز احداث داروخانه تخصصی از موارد درخواستی از دبیر کل هلال احمر کشور بود.

با پیگیری های مستمر و جلساتی که پس از آن توسط دکتر جعفرپور با مسئولان هلال احمر کشور صورت گرفت، سازمان هلال احمر، احداث انبار تجهیزات را تعهد نموده و با ادامه این پیگیری ها، این سازمان تعهد نمود تا هزینه احداث و تجهیز داروخانه تخصصی در لارستان را نیز متقبل شود که پس از اخذ مجوز داروخانه توسط هلال احمر لارستان، اقدامات اجرایی ساخت و تجهیز داروخانه آغاز خواهد گردید.


5 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  مبارک مردم لارستان

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  شهر های دیگر به دنبال بیمارستان تخصصی هلال احمر و ما به دنبال داروخانه

 3. = گفت:

  0

  0

  چرا تا کاری صددرصد محقق نشده رسانه ای می کنید!! چه وقت عبرت خواهید گرفت ! آخرین اشتباهتون رسانه ای کردن گزینه ادره کل ارشاد بود که متاسفانه با مخالفت گرگهای همیشه درکمین مواجه شد! واقعا برای شهرم ورسانه های عجول آن متاسفم
  ————–
  مديريت: اگر دقت بفرماييد اين خبر به نقل از پايگاه اطلاع رساني نماينده محترم است.

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   جناب مگر ما به دزدکی می خواهیم امتیاز بگیریم که می گویی رسانایی نکنید هی می گویید چراغ خاموش حرکت کنید آخه در چراغ خاموشی بیشتر تصادف می شود حق لارستان بیمارستان هلال احمر است حالا نماینده با این کم راضی شده است هلال احمر لارستان تاجرترین هلال احمر شهرستان ها ی کشور است.

 4. علی گفت:

  0

  0

  همش مقصر نماینده مان است.فعال نیست

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان