میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در6 اکتبر 2014 ساعت 2:34 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 1,732 بازدید

داعش دست نشانده آمريكا و كشورهاي غربي است

حجه الاسلام غني پور در خطبه نماز عيد قربان لطيفي:

داعش دست نشانده خود آمريكا و كشورهاي غربي است

ستاد برگزاری نماز عید سعید قربان مسجد جامع حضرت امیرالمومنین(ع)شهر لطیفی: روز یکشنبه ۱۳مهرماه ۱۳۹۲مصادف با دهم ذی الحجه نماز عید قربان به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای غنی پور با حضور پرشور برادران و خواهران ولایی درمسجد جامع حضرت امیرالمومنین این شهر برگزارشد.

حجت الاسلام غنی پور در خطبه اول نمازعید قربان ضمن توصیه به تقوای الهی و در راس قرار دادن تقوا در همه امور گفت: این عید بزرگ ابراهیمی که درحقیقت تجلی انسجام اسلامی می باشد بر همه مسلمانان جهان مبارک باد و درادامه افزود: خداوند در این روز قربانی کردن را برای همه ما سنت قرار داده است و منظور از قربانی کردن هم فقط ظاهر امر نیست بلکه حاصل از سرّ درون است و آن، قربانی کردن نفس اماره است، همچنان که حضرت ابراهیم خلیل هم در چنین روزی همین کار را انجام دادند و حاضر به قربانی نفس و تن به قربانی تمامی هستی خویش دادند، لذا فلسفه عیدقربان، قربانی کردن نفس های اماره به پای عشق می باشد.

DSC00745

او در ادامه خاطرنشان كرد: اعیاد اسلامی علاوه برنشاط و شادابی دارای فرصت های مناسبی است که باید مغتنم شمرد. وي در انتهای خطبه اول به تشریح این فرصت های ناب روزعیدقربان پرداخت.

امام جماعت مسجد جامع شهر لطیفی درخطبه دوم نماز عید قربان به مسایل روز و سیاست های پیش روی جهان اسلام پرداخت و ضمن اشاره به پیام مقام معظم رهبری به کنگره بین المللی حج به تشریح سه موضوع مهم این پیام که متشکل از«اتحادمسلمانان»،  «فلسطین» و«تفاوت میان اسلام ناب و اسلام آمریکایی»بود، پرداخت و افزود: همگان از هر مذهب و قومی باید همگام به مقام عظمای ولایت وحدت و اتحاد اسلامی راحفظ نمایند و اگر شخصی تحت لقای شیعه یاسنی به اتحاد مسلمانان صدمه ای بزند و باعث تفرقه بین آنان شود این دسته افراد طبق کلام رهبری اسلامشان را از آمریکا و انگلیس گرفته اند و قصد واقعی آنان کشتار مسلمین است به دست خودشان.

او همچنين در رابطه باگروهک تکفیری داعش هم گفت: داعش دست نشانده خود آمریکا و کشور های غربی است و اگرچنین نبود پس چرا در اولین تعرض آمریکا به خاک عراق، بجای مواضع داعش مقر نظامی ارتش عراق را بمباران کردند و یقینا آمریکا به فکر چاره ای برای استقرار دوباره نیروهای خود درعراق است.

خطیب نماز عید قربان شهر لطیفی دربخش پایانی خطبه دوم ضمن تبریک فرارسیدن دهه جشن ولایت علوی و اکمال دین نبوی، ازهمه مردم ولایتمدار این شهر خواست که در تمامی برنامه های ستاد بزرگداشت عید غدیر شرکت نمایند و غدیر را عاشورایی برگزارکنند.

وي در پایان ۱۳مهرماه روز نیروی انتظامی را به همه دلاورمردان سبزپوش سخت کوش جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت و برای تمامی خدمتگزاران خدوم این نظام اسلامی از درگاه خداوند طلب عافیت وسربلندی نمود.

 DSC00740 DSC00746 DSC00732 DSC00733


1 نظر

  1. اهل سنت لطیفی گفت:

    0

    0

    احسنت،داعش نوکرآمریکاست،داعش اگرمسلمان بودمیرفت بااسراییل میجنگید….

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان