میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در25 ژانویه 2015 ساعت 9:25 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده 2 دیدگاه 1,146 بازدید

دانشجوي دانشگاه علمي كاربردي لارستان در دوره دکتری نانو مهندسی شیمی پذيرفته شد

دانشجوي دانشگاه علمي كاربردي لارستان در دوره دکتری نانو مهندسی شیمی پذيرفته شد

روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی لارستان: سمیرا مهرآور در سال ۸۸ فوق دیپلم شیمی آزمایشگاهی صنعتی را از دانشگاه علمی – کاربردی لارستان با رتبه اول علمی اخذ نمود و همان سال تحصیلات لیسانس خود را در رشته مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی دانشگاه علمی – کاربردی لارستان ادامه داد و برای بار دوم حائز رتبه اول علمی در تحصیلات آموزش عالی شد.

تلاش و کوشش خانم مهرآور، راهنمایی، همکاری اساتید توانمند گروه صنعت و کیفیت آموزشی دانشگاه علمی – کاربردی لارستان سه ظلع مثلث موفقیت درتحصیلات تکمیلی وی بود و توانست پس از موفقیت در کنکور سراسری ارشد سال ۹۱ با سهمیه رتبه اولی در رشته نانو مهندسی شیمی ادامه تحصیل دهد.

خانم مهرآور با عنایت خداوند و تلاش و پشتکار خود توانست در عرصه علمی افتخارآفرینی کند و با سهمیه استعدادهای درخشان که درسه مقطع تحصیلی متوالی حائز رتبه اول شدند، بدون آزمون وارد مقطع دکترا نانو مهندسی شیمی دانشگاه تهران در سال ۱۳۹۳ شود.

اسماعیلی رئیس دانشگاه علمی – کاربردی لارستان ضمن ابراز خرسندی اظهار داشت: نظام آموزش عالی مهارت و فناوری دانشگاه علمی – کاربردی مفتخر است که سنگ بنای این موفقیت را برعهده داشته و به ایشان، اساتید وهمکاران خود در دانشگاه علمی – کاربردی تبریک گفته و استمرار موفقیت هایشان را در تمامی عرصه های علمی و فناوری از خداوند متعال خواستار شد.


2 نظر

 1. x گفت:

  0

  0

  اینکه این بنده خدا استعداد و توانای داشته که از دانشگاه علمی کاربردی سر از دوره دکتری دانشگاه تهران در آورده بسیار عالیست.اما توجه داشته باشید مسئولین محترم از این قبیل افراد با استعداد و نخبه علمی بسیار زیاد داشته ایم که به دلیل بی مهری مسئولین اکنون سر از دانشگاه ها و موسسات علمی اروپا و آمریکا در آورده اند.بله درسته فرار مغزها.پس به فکر آینده شغلی و استفاده بهینه از این سرمایه مملکت باشید.شک نکنید همین الان پیشنهادهای نجومی از سوی غربی ها دریافت کرده است.پس شما هم دست به کار شده با اعتای بورسیه و کمک هزینه تحصیلی و تضمین آینده شغلی و اقتصادی سعی کنید این سرمایه ها را از دست ندهیم !

 2. 0

  0

  دقیقا با آقا یا خانم X موافقم بنظرم یک دانش آموز از بدو ورود به دبستان تا اتمام دوره ۱۲ ساله هزینه هنگفتی را صرف خواهد کرد که بخشی از آن توسط خانواده و بخش زیادی بر دوش دولت است. پس حیف است که ماحصل این زمان توان نصیب خارجیان شود.
  اگر مدیریت درست صورت گیرد و از دانش و نبوغ نخبگان استفاده شود قطعا هم دولت و هم این عزیزان سود خواهند برد.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان