میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در16 مارس 2015 ساعت 2:06 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 900 بازدید

دانشگاه آزاد اوز توسط مردم افتتاح شد

12186دانشگاه آزاد اوز توسط مردم افتتاح شد

احمد خضري/ اوز: پیاده روی خانوادگی از دانشگاه تا دانشگاه از سوی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز برگزار شد. در این آئین که افزون بر ۲۵۰ نفر از علاقمندان حضور داشتند پیاده روی از ساعت ۶/۳۵ از میدان ن والقلم آغاز و پس از ۳۸ دقیقه پیاده روی در مقابل ساختمان جدید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز تجمع نمودند و ساختمان توسط عبدالرحیم مقیمی معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری ویژه لارستان افتتاح و حضار از قسمت های مختلف مجموعه بازدید و کتابخانه مولوی خیریه ابراهیم کریما، تالار اجتماعات فرودسی خیریه عبدالقادر فقیهی، تالار اجلاس سعدی خیریه حاج محمدامین کمالی، ساختمان های اداری، کلاس درس توسط محمدصدیق پیرزاد رئیس هیات امناء، طیبه نامی، محمود محبی و محسن مهرآوران اعضاء شورای شهر، فاطمه نظری، احمد خضری، یوسف فرزانه، عبداله معصوم زادگان، خالد عابدی اعضای هیات امناء، مهندس احسان امیری مدرس دانشگاه، محمدحسین رنجیر از نیروی انتظامی افتتاح شد و حضار از قسمت های مختلف ساختمان بازدید کردند.
سپس جمعیت پیاده روی کننده در تالار بزرگ فردوسی دانشگاه حضور یافته و علی تیرزن دانشجوی دانشگاه به عنوان مجری بخشی از ویژگی های دانشگاه را برشمرد. سپس سلمان قائدی با صدای خوش به تلاوت قرآن پرداخت و سرود جمهوری اسلامی ایران نواخته شد و سیدیوسف حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان به ایراد سخن پرداخت و گفت برنامه پیاده روی در سال ۹۳ کلید خورد و هر ماه بطور منظم این برنامه ادامه داشته است که آخرین برنامه سال ۹۳ را دانشگاه آزاد اجرا کرد.
سپس مقیمی معاون سیاسی فرمانداری ویژه لارستان اظهار داشت: امروز روز شهداست و مردم خوب اوز برنامه ای فرهنگی را اجرا کردند و از میدان ن و القلم که نشانه علم و دانش است تا مرکز دانشگاهی را زینت بخش امروز کردند و این کار بسیار نیک و ارزنده است. نیلوفر نوبختی نماینده دانشجویان نيز در ادامه تاریخچه ساخت دانشگاه آزاد اوز را به طور مختصر بیان کرد. سپس حاج عبدالعزیز خضری آخرین سخنران نیز از حضور مردم و اعتماد آنان به دانشگاه آزاد سپاسگزاری کرد. وی گفت: هر چه داریم و ساخته شده است به همت: ۱- نیکوکاران بی ادعای اوزی ۲- مردم ۳-مسئولان ۴-همکاران زحمتکش و ۵- اعضای هیات امنای دفاتر اوز و دبی بوده است.

سپس علی تیرزن با همکاری دانشجویان و مهندس امیری قرعه کشی هدایا را آغاز و ۳۰ کارت هدیه هر کدام به مبلغ ۳۰۰ هزار ریال به برندگان اهدا کردند و اعلام شد که بطور متوسط شرکت کنندگان ۵/۳ کیلومتر مسافت را با ۵۹۶۵ قدم و صرف ۲۲۶کیلو کالری طی کردند و در پایان تمام شرکت کنندگان با خاطره ای بسیار خوش از یک روز بانشاط و دل انگیز به صرف صبحانه پرداختند و در ساعت ۹ بامداد دانشگاه را ترک کردند.
بدیهی است دایوار کشی و نما، سردرب و محوطه سازی ساختمان دانشگاه هنوز باقی مانده است و پس از تکمیل آن این دانشگاه رسما افتتاح می شود و از روز شنبه ۲۳ اسفند ۹۳ دانشجویان و کادر اداری به ساختمان جدید انتقال یافتند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان