میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در25 فوریه 2017 ساعت 8:01 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 567 بازدید

دانشگاه از حالت زیان‌دهی خارج شده/نیاز به همدلی، خلاقیت و کار مضاعف داریم

IMG_4820رییس دانشگاه آزاد لارستان:

دانشگاه از حالت زیان‌دهی خارج شده/نیاز به همدلی، خلاقیت و کار مضاعف داریم

مهدی یزدانی/خبرگزاری آنا: جلسه هم انديشی اعضای هيأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان با حضور ريیس این واحد، معاونان و اساتيد دانشگاه در سالن كنفرانس اين واحد دانشگاهی برگزار شد.

در اين نشست صميمی، دكتر مهدي مهديزاده ريیس دانشگاه آزاد، ضمن برشمردن اقدامات صورت گرفته برای ارتقا و بهبود وضعيت کيفی دانشگاه، گفت: با توفيق الهی، دانشگاه آزاد اسلامي لارستان از حالت زيان‌دهی تا حدود زيادی خارج شده و فعال و پوياتر از گذشته فعاليتش را با قوت و قدرت، ادامه می دهد.

وي ادامه داد: با تلاش مضاعف و همت بيشتر مي توان با شرايط جديد روبرو شد و اين شرايط جديد نياز به همدلي، كار مضاعف، خلاقيت و نوآوري دارد.

مهديزاده با بيان اين نكته كه مي بايست درآمدهاي غير شهريه اي را افزايش دهيم، اظهار داشت: دانشگاه بايد دانش و اطلاعات خود را به ثروت تبديل نمايد و اين تنها از طريق ايجاد مراكز رشد، استفاده از ايده هاي جديد و ارتباط با بخش صنعت امكان پذير است.

وي اساتيد را سرمايه هاي اصلي دانشگاه دانست و خاطرنشان كرد: شما مي‌توانيد با تكيه بر پتانسيل هاي موجود و ايجاد اتاق هاي فكر ارتباط مؤثر و مداوم با بخش صنعت ايجاد نموده و توليد علم را به ثروت نزديك کنید.

رئيس واحد لارستان ايجاد شركت هاي دانش بنيان را ضروري دانست و افزود: خدا را شاكريم كه با همت شما اساتيد اين حركت در دانشگاه اتفاق افتاده است اما نياز به تلاش بيشتر شما جهت برون‌دادهاي اثربخش در اين حوزه است.

IMG_4838

مهدیزاده تصريح کرد: تلاش مجموعه مديريت دانشگاهی با کمک استادان جهت فعال نمودن مراکز رشد، پيوند دادن علم با صنعت و گام برداشتن به سوی درآمدهای غير شهريه ای در اين واحد صورت گرفته است. وی همه اساتيد را برای کمک به رسيدن به اين چشم انداز موفق و باثبات دعوت به همکاری بيشتر نمود.

در ادامه دکتر محمد توکلی معاون آموزشی واحد، بر اجرای مقررات آموزشی و تلاش همه همکاران جهت قانونمند کردن محيط دانشگاه تأکيد کرد.

در اين جلسه دکتر سيروس فارسی معاون پژوهشی و فناوری و سعيد نجيب زاده معاون اداری مالی دانشگاه به تشريح عملکرد خود و پاسخگويی به سؤالات اساتيد دانشگاه پرداختند و اقدامات خود را در طول مدت خدمتشان تشريح کردند.
سپس اساتيد انتقادات، نقطه نظرات و پيشنهادهای خود را به صورت صريح با هيأت رئيسه در ميان گذاشته و خواستار توجه بيش از پيش به اين موارد مهم شدند.
اين مراسم با ضيافت شام پايان پذيرفت.

IMG_4841


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان