میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در17 دسامبر 2014 ساعت 11:36 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,148 بازدید

دانشگاه پيام نور «اوز» بين المللي مي شود

f216دانشگاه پيام نور «اوز» بين المللي مي شود

احمد خضري/ اوز: دانشگاه پیام نور مرکز اوز یکی از جامع ترین مراکز کشور است. این مطلب را رئیس دانشگاه پیام نور کشور در بازدید از این مرکز اعلام کرد و گفت: پیوند مردم و دولت و خیرخواهی  و علم دوستی مردم را در دانشگاه پیام نور مرکز اوز می توان بوضوح ملاحظه کرد.
دکتر ابوالفضل فراهانی افزود: بطورکلی در سازمان پیام نور ما از مردم اوز عقب تر هستیم و در حقیقت مردم اوز در توسعه کمی و فراهم سازی زمینه های کیفی از ما جلوتر هستند و باید جبران کنیم.

فراهانی با اشاره به این که دانشگاه پیام نور مرکز اوز و سایر دانشگاهها در بعد کمی گسترش یافته اند گفت ما باید تمام تلاش خویش را در بعد کیفی قرار دهیم و بطور نظام مند وارد توسعه کیفی هم بشويم. رئیس دانشگاه پیام نور اظهار داشت با توجه به پیشرفت های کمی و کیفی دانشگاه پیام نور مرکز اوز پرونده بین المللی شدن این دانشگاه در کمیسیون مربوطه مطرح و مورد تایید قرار گرفته است و موضوع در وزارت علوم و فن آوری نیز تائید و بزودی رشته های متعدد کارشناسی ارشد تاسیس و دانشگاه پیام نور مرکز اوز بین المللی می شود.

لازم به یادآوری است که دانشگاه پیام نور مرکز اوز در سال ۱۳۷۵ تاسیس و دارای ۳ هزار دانشجو و ۲۷ رشته تحصیلی در مقاطع کارشناسی و ارشد بوده که در زمینی به مساحت ۷ هکتار و ۶ هزار مترمربع زیربنا تاسیس شده است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان