میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۸ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 317 بازدید

دانش‌آموز لارستانی در رقابت‌های کشتی آموزشگاه‌های کشور شرکت می‌کند

کارشناس مسئول تربیت بدنی آمورش و پرورش لارستان:

دانش‌آموز لارستانی در رقابت‌های کشتی آموزشگاه‌های کشور شرکت می‌کند

کارشناس مسئول تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان لارستان از اعزام دانش آموز لارستانی در ترکیب تیم استان فارس به رقابت های کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان مدارس کشور خبر داد.

امیر رهگذر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری فارس در شیراز اظهار داشت: محمدرضا عسکرپور از آموزشگاه شهید نصیری لاری این شهرستان پس از کسب عنوان نخست در رقابت های کشتی آزاد نوجوانان آموزشگاه های استان فارس، در پیکارهای قهرمانی کشور با رقبای خود مبارزه می کند.

وی با بیان اینکه عسکرپور به عنوان تنها نماینده لارستان در رقابت های کشتی آزاد مدارس کشور حضور دارد، خاطرنشان کرد: مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی نوجوانان آموزشگاه های کشور از یازدهم مردادماه در خرم آباد آغاز می شود و تا چهاردهم مرداد ادامه دارد.

کارشناس مسئول تربیت بدنی آموزش و پرورش لارستان افزود: این دانش آموز لارستانی در رقابت های کشتی آزاد نوجوانان آموزشگاه های کشور در وزن ۶۹ کیلوگرم به میدان می رود.

رهگذر تصریح کرد: محمدرضا عسکرپور از کشتی گیران مطرح ایران و استان فارس است که بیش از ۱۰ مدال از پیکارهای کشتی آزاد و ساحلی قهرمانی استان و کشور دارد و عضو چندین ساله تیم ملی نونهالان و نوجوانان جمهوری اسلامی ایران نیز بوده است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان