میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در11 دسامبر 2014 ساعت 3:43 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 2,914 بازدید

دانش آموزان نامه نوشتند؛ شهردار به ديدن آنها رفت

دانش آموزان نامه نوشتند؛ شهردار به ديدن آنها رفت

سید کامران علوی: دانش آموزان سال چهارم دبستان غیرانتفاعی خرد، با ارسال نامه به شهرداری لار از تلاش های شهردار تقدیر نمودند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، دانش آموزان این آموزشگاه وقتی که در کلاس درس خود روش نوشتن نامه های اداری را فرا گرفتند تصمیم گرفتند برای آزمودن خود نامه ای تشکر آمیز به یکی از مسئولین شهرستان بنویسند.
پس از کمی تأمل بهترین مخاطب را برای این کار شهردار یافتند و با فکر خلاق و کودکانه خود نامه های تقدیر آمیزی نوشتند و به شهرداری ارسال نمودند.
شهردار قنبرنژاد هم که شهرداری مردمی است و خود را خدمتگذار مردم می داند پس از خواندن نامه ها، تصمیم به حضور در جمع این دانش آموزان گرفت.
بدین منظور در یک صبح کاری، شهردار به همراه معاون فرهنگی خود و تنی چند از پرسنل در کلاس درس دانش آموزان حضور یافت و طی سخنان کوتاهی ضمن تشکر از دانش آموزان، کار آنان را موجب دلگرمی خود و همکاران دانست.

1 (1)
محسن زارع معاون فرهنگی شهردار هم با طرح چند سوال، وظایف شهرداری را برای دانش آموزان تشریح نمود.
در ادامه ابوذر دینی مسئول واحد روابط عمومی در بیانی کوتاه خطاب به دانش آموزان گفت: هر کدام از شما شهردار شهر خود هستید و همه مسئولین امید آن دارند آینده ای روشن برای شهر و کشور به دست شما رقم بخورد.
در پایان شهردار و همراهان در حالی که توسط دانش آموزان و مسئولین آموزشگاه همراهی می شدند با دلگرمی خاص و عزمی جزم در جهت پیشبرد هر چه بهتر شهر، محیط آموزشگاه را ترک نمودند.

1 (2) 1 (3) 1 (4)


2 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    کار آقای قنبر نژاد واقعا در بیشتر زمینه ها عالی هستش…
    مردم خیلی از ایشون راضی هستن. ولی بنده اطلاع دقیق دارم که واسه ایشون مشکلات زیادی دارن درست می کنند تا جایی که از دستشون بر میاد اذیتش میکنن. ولی رو سیاهی همیشه واسه زغال میمونه. خدا کمکت میکنه آقای قنبر نژاد. با قدرت ادامه بده. من به پاکی شما ایمان دارم. امیدوارم اطرافیانتون دو رو نباشند تا شما از جانب آنها ضربه بخورید.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان