میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در26 دسامبر 2016 ساعت 7:39 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 1,097 بازدید

داوود عسکرپور، مربی تیم کشتی نوجوانان فارس شد

داوود عسکرپور، مربی تیم کشتی نوجوانان فارس شد

qweرئیس هیأت کشتی لارستان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در لارستان با بیان اینکه رئیس هیأت کشتی فارس با ارسال نامه‌ای به فدراسیون کشتی، داود عسکرپور را به‌ عنوان مربی و سرپرست تیم کشتی پهلوانی نوجوانان این استان به‌ منظور اعزام به رقابت‌های قهرمانی کشور معرفی کرد، اظهار داشت: داود عسکرپور مربی رسمی فدراسیون کشتی و کارشناس ارشد مدیریت تربیت ‌بدنی و علوم ورزشی است که مدال طلای کشتی آزاد آسیا، ۶ مدال رنگارنگ از پیکارهای کشوری و سابقه چندساله در اردوهای تیم ملی را در کارنامه افتخارات خود به یادگار گذاشته است.

علی‌اکبر عسکرپور افزود: آرش رنجبر، علیرضا مسعودی، محمدرضا عسکرپور، محمد کریمی و مجتبی شهسواری کشتی‌گیران اعزامی استان فارس به مسابقات کشتی پهلوانی نوجوانان کشور هستند که با مربی‌گری و سرپرستی داود عسکرپور با رقبای خود مبارزه خواهند کرد.

رئیس هیأت کشتی شهرستان لارستان تصریح کرد: رقابت‌های کشتی پهلوانی قهرمانی کشور در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان روزهای هشتم تا دهم دی‌ماه ۹۵ در شهر مقدس مشهد برگزار می‌شود.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    ما نمی دانیم کی مافیای این عسکرپورها بر کشتی پایان می یابد. اینهمه استعداد در کشتی داریم و داشتیم اما فقط همه چی محدود شده به خانواده عسکرپور. اقای طیبی مگر رییس هیات عوض نشد؟؟؟!!! مگر حکم رییس جدید را نزدید؟؟؟؟!!!! خیلی ها به واسطه سلطه اینها بر کشتی پس کشیده اند و چه ادم های نازنینی که از کشتی به واسطه اینها کنار کشیده اند. اقای پدر (علی عسکرپور) که فقط حرف خود را در کشتی قبول دارد و مایل است سلطه خود را بر همه امور داشته باشد این اقای پسر (داوود خان) تا وقتی خودش در اداره ورزش و جوانان لار بود مدام راجع به خودش و خانوده اش خبر می زد حالا هم که رفته اداره ورزش و جوانان اوز خودش برای خودش خبر می زند و می فرستد سایت های شهرستان بدون تاییدیه اداره ورزش و جوانان لار.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان