میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۶:۱۹ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 705 بازدید

دبیرخانه کانون‌های مساجد جنوب فارس در لارستان گشایش یافت

با حضور مسئولان ستاد عالی کانون‌های مساجد و مدیران محلی

دبیرخانه کانون‌های فرهنگی مساجد جنوب فارس در لارستان گشایش یافت

در مراسمی با حضور مسئولان ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور و برخی مسئولان محلی از لارستان، خنج و گراش، دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس در لارستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس، حجت الاسلام و المسلمین سید مختار موسوی امام جمعه لار، علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان، عبدالحسین آل محمد مشاور رییس ستاد عالی کانونهای فرهنگی هنری مساجد  کشور، ائمه جمعه و فرمانداران شهرستانهای خنج و گراش، خضری مدیر کل اداری و پشتیبانی ستاد عالی کانونهای فرهنگی هنری مساجد کشور، مسئولین، جمعی از علما و روحانیون  اهل تشیع و تسنن، رؤسای کانونهای مساجد شهرستان، معتمدین و قشرهای مختلف مردم لارستان بزرگ، دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس در لارستان افتتاح شد.

در این مراسم فرماندار ویژه لارستان نقش و عملكرد مسجد و ويژگى هاى نسل جوان را مورد بررسى قرار داد و در موضوع نقش مسجد در تربيت نسل جوان مطالبی را بیان کرد.

در ادامه عبدالحسین آل محمد مشاور عالی ستاد کانونهای فرهنگی هنری مساجد  کشور در خصوص جایگاه مساجد، وظایف کانونهای فرهنگی و هنری مساجد، و حفظ و بقای این مکان های مقدس در مقابل تهاجم فرهنگی غرب به ایراد سخنانی پرداخت.

وی در مورد فعالیت کانونهای مساجد گفت: مسجدی کانون فرهنگی اش فعال است که زمینه حضور جوانان را در آن مسجد فراهم کند، البته به جوانان برنامه و نگاه دهد. نگاه جوانان را ارتقا داده و آنان را با نگاه جهانی آشنا کند و فلسفه حضور در مسجد را تبیین کند.

در این مراسم همچنین حجت الاسلام سید مختار موسوی امام جمعه لار و دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی نیز به ایراد سخن پرداختند.

در پایان حجت اخوت به عنوان رییس دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس در لارستان معرفی شد.

گفتنی است دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس در لارستان در حال حاضر در محل ساختمان اداری باغ نشاط لار مستقر می باشد. زیر مجموعه این نهاد فرهنگی هنری بیش از ۱۲۰ باب کانون فرهنگی هنری مساجد است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان