میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در3 می 2015 ساعت 12:27 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 1,292 بازدید

دبیر ستاد بزرگداشت مقام معلم به معلمان لارستان پيام تبريك نوشت

دبیر ستاد بزرگداشت مقام معلم به معلمان لارستان پيام تبريك نوشت

دكتر محمدعلي باقري رئيس دانشگاه دولتي لار به دبيري ستاد بزرگداشت مقام معلم در لارستان انتخاب شده است. به همين مناسبت وي پيام تبريكي را به مناسبت روز معلم نوشته و در اختيار رسانه هاي منطقه گذاشته است. متن پيام دكتر باقري در پي مي آيد:

***

این روزها که رنگ از نام و یاد استاد شهید مرتضی مطهری (ره) گرفته است، نماد و نشانه‌ای است برای برانگیختن افکارعمومی و وجدان ملی در حرمت نهادن به مقام استاد و معلم و بازآفرینی نقش بنیادین و پایدار «تعلیم و تربیت» در جامعه؛ جامعه‌ای که بیش از هر زمان نیازمند آن است که اخلاق، علم و منطق، شیوه و زبان غالب آن شود. این مهم وقتی دست یافتنی است که دانش‌ورزی و اندیشمندی و سنت حرمت‌گزاری به مقام علم و اندیشه، فراتر از آیین‌ها و عادات رسمی موضوعیت پیدا کند.

در این ایام، فرصت را مغتنم شمرده تا به سهم خود، قدردان منزلت و حرمت مقام استاد و معلم باشم؛ حرمت استاد یعنی پاسداشت «دانش و اخلاق» در جامعه علمی و بزرگداشت امر آموزش، یعنی جلب توجه افکار عمومی به ضرورت دانستن و پیروی از منطق و قاعده عقلانیت درهمه امور و در همه جا.

بر خود لازم می‌دانم به عنوان فرزند کوچک دانشگاه، سرتعظیم در برابر یکایک معلمان بزرگی فرود آورم که اندیشه‌ساز و اندیشه‌پرور هستند؛ معلمانی که بی‌شک، ارزشمندترین سرمایة این جامعه هستند.

درپایان، از خداوند متعال برای یکایک آنان توفیق روز افزون و بالندگی علمی و معنوی مستمر مسئلت می‌نمایم.

محمدعلی باقری

دبیر ستاد بزرگداشت مقام معلم

 

 


1 نظر

  1. محمد گفت:

    0

    0

    ممنونیم از پیام تبریکتون ولی ای کاش حقوقمونو زیاد میکردند. آخه این تبربکها دردی را از ما دوا نمیکنه

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان