میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 جولای 2015 ساعت 7:19 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 8 دیدگاه 3,255 بازدید

درآمدهاي هلال احمر در لار صرف خدمت به اين شهر نشده است

DSC07533نماينده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس:

درآمدهاي هلال احمر در لار صرف خدمت به اين شهر نشده است

جمشید جعفرپور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنيم با اشاره به سفر مدیرکل پارلمانی جمعیت هلال‌احمر به لارستان اظهار داشت: قرار است گزارشی از وضعیت املاک شهری لارستان که در اسناد به نام جمعیت هلال‌احمر است تهیه و برای حل موضوع زمین‌های شهر جدید لار به رئیس جمعیت هلال‌احمر تقدیم شود.

درآمدهاي هلال احمر در لار صرف خدمت به اين شهر نشده است

وی افزود: چند خواسته مهم که در گذشته در دیدار با رئیس جمعیت هلال‌احمر به‌صورت مستمر پیگیری شده مجدد به‌صورت مکتوب در اختیار هیئت حاضر از طرف جمعیت هلال‌احمر قرار می‌گیرد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بعد از زلزله سال ۱۳۳۹ شهر جدید لار بر روی زمین‌هایی که به تملک جمعیت هلال‌احمر آن زمان درآمد ساخته شد و بسیاری از زمین‌های تأسیسات شهری به لحاظ حقوقی متعلق به هلال‌احمر است و تاکنون تغییری مبنی بر در اختیار اداره یا دستگاه قرار دادن زمین‌ها صورت نگرفته است.

وی با بیان این‌که از محل فروش این املاک منابع قابل‌توجهی پول حاصل‌ شده، خاطرنشان کرد: این منابع صرف ارائه خدمات در سطح شهر نشده و این موضوع سبب نارضایتی مردم شده است و مردم خواهان صرف عایدی فروش این املاک در خود منطقه و ارائه خدمات در لارستان هستند.

درخواست از هلال احمر: واگذاري بيمارستان امام سجاد، تخصيص يك بالگرد امدادي و تكميل ساختمان هلال احمر لارستان

جعفرپور با اشاره به این‌که زمین‌های بازار امام و ساختمان هلال‌احمر از این قبیل هستند، گفت: در ازای تمام منابعی که به این صورت از شهر خارج‌ شده است زمین و محوطه بیمارستان امام سجاد(ع) که در حال حاضر کاربری ندارد در اختیار لار قرار گیرد تا نیازهای کنونی شهر را برآورده کند.

وی با اشاره به مطالبات مربوط به فعالیت جاری جمعیت هلال‌احمر لار اظهار داشت: جلساتی با محوریت دفتر نماینده مجلس انجام‌ شده که با توجه به زلزله‌خیز بودن لارستان درخواست استقرار یک بالگرد در منطقه داده‌ شده و برای آمادگی در حوادث غیرمترقبه مانند زلزله هم برای لارستان و هم مناطق درباره ساخت انبار امدادی مجهز درخواست شده است.

نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبات دیگر ساخت ساختمان جمعیت هلال‌احمر بوده که چند سال است با پیشرفت ۴۰ درصدی متوقف شده و چند مورد مطالبات دیگر که مربوط به فعالیت جمعیت هلال‌احمر لارستان بوده جزو درخواست‌ها است.

خانه هاي تاريخي لار براي استفاده اداري خريداري مي شوند

وی با اشاره به سفر اخير معاون وزیر راه و شهرسازی به لارستان افزود: ازجمله درخواست‌ها در این سفر احیای قلعه اژدهاپیکر به‌عنوان یک پروژه ملی، راه‌اندازی سازمان بهسازی و نوسازی شهر لار، افزایش محدوده مصوب بافت قدیم از ۱۲۹ هکتار به ۲۲۹ هکتار، مرمت آثار ارزشمندی مانند قیصریه و اختصاص منابع این کار بوده است.

جعفرپور با اشاره به جلسه دوشنبه آینده با ایزدی، معاون وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: معاون وزیر راه و شهرسازی تعهد دادند تعدادی از خانه‌های قدیمی تاریخی را خریداری کرده و برای نیازهای اداری شهرستان در اختیار این شهرستان قرار دهند.


8 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  جناب نماينده محترم
  سازمان نوسازي بيش از يكساله راه اندازي شده / افزايش مساحت مصوب بافت فرسوده هيچ كمكي نميكند! اين قصه ها ارزشي ندارد زماني افزايش بافت فرسوده ارزش دارد كه وزارت خانه بر اساس ميزان مساحت اعتبار دهد كه در اين ١٥ ساله اينگونه نبوده

 2. ح.طاهری گفت:

  0

  0

  احسنت جناب جعفرپور،،خدا رو شکر بالاخره یکی به فکر بود

 3. لاری گفت:

  0

  0

  هنوز زوده برا قضاوت وقتی دادن به به و چه چه را شروع میکنیم

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  درامدهای هلال احمر صرف لار نشده است .
  اگه خبری است ، خبر داشتیم
  اگه اعتراضی است ، به که معترضید . نکند مردم مقصرند؟ خوب بروید پی گیر و پی جور و پی نوشت و پی… فرمایید .
  اگه تبلیغاتی است ، ای، جوابکی می دهد
  شاید هم ” دانستن حق همه است ” را ترویج می فرمایند
  آقای راستی هم مرتب می گوید. به لار ندادند . حق لار بود . کمک نمی شویم صرف لار نشد.
  نتیجه :اگه این جوریه ، راستی به نمایندگی از همه محق تر است . اما بر خود تک لیف ندانسته وارد شود. باور ندارید از خودش بپرسید. از راستی . اگه پیداش کردید

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  هلال احمر لار یکی از تاجرترین وپر امکان ترین هلال احمر در سطح کشور است اکثریت مکان ها شهر جدید متعلق به این ارگان است در زمان های دور چه امکاناتی که برای شهر فراهم نیاوردند همانند ورزشگاه استخر سرپوشیده زمین آسفالت در چهل متری و… ولی بعد از رفتن مسئولین قبلی هیچ امکاناتی به خصوص در دولت ۸ سال قبل فراهم نیاوردند.علت در چیست این ما از چه کسی باید طلب کنیم ؟

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  جناب نماینده محترم شما ۳ سال و چند ماه در مجلس ونماینده ما بودید حالا انتقاد می کنید شما باید پیگیر می شدید که حق هلال مهر چقدر به لارستان برگشت؟

 7. آشنا گفت:

  0

  0

  جناب ناشناس.ظاهرا نه به تیترمصاحبه ونه به متن آن توجه نکرده اید.معلوم است نماینده به عملکرد هلال احمر معترض می باشندواتفاقاایشان دارند همان کارهایی که شما میگویید انجام میدهند.پیگیری میکنند هم درتهران وهم درلار وبا مسئولین و…..درتهران باوزیر جلسه میگیرند .معاون وزیررا جهت بازدیدوتصویب اعتبار به لار میکشانند.انشاالله مسئولین اجرائی هم پیگیری میکنند تانتیجه حاصل شود.

 8. ناشناس گفت:

  0

  0

  دوست محترم وقایع اتفاقیه در هلال احمر مربوط به امسال و
  پار سال نیست . رفت ان چه رفت . حالا چرا . انشااله نیت برگردان سرمایه ها باشدو نه جلب نظرها

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان