میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در31 آگوست 2014 ساعت 3:15 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 788 بازدید

درخشش دانشگاه علمي كاربردي لارستان در جشنواره قرآن دانشگاه جامع

 درخشش دانشگاه علمي كاربردي لارستان در جشنواره قرآن دانشگاه جامع

Copy-of-jasnvareh1 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمي كاربردي لارستان، اساتید،کارکنان و دانشجویان اين دانشگاه در دهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی_کاربردی رتبه اول استان به لحاظ تعدادشرکت کنندگان را به خود اختصاص دادند.

گفتنی است این جشنواره که در سه سطح مدرسان، کارکنان و دانشجویان برگزار گردید، شرکت کنندگان دانشگاه لارستان حائز رتبه های  استانی و کشوری شدند. شایان ذکر است در بخش مدرسان معصومه نقوی در رشته حفظ ۵ جزء و نورسته رشیدی دررشته مفاهیم برگزیده استانی و موفق به راهیابی به مرحله کشوری شدند و در بخش کارکنان، صفا فرجام در رشته مفاهیم نیز برگزیده استانی و موفق به راهیابی به مرحله کشوری شد.

در بخش دانشجویان نیز سینا شکاری رتبه اول کشوری در رشته عکس، اسامه صادقی رتبه دوم کشوری در رشته وبلاگ نویسی را به خود اختصاص داده و وحید پرهیز در رشته احکام برگزیده استانی و موفق به راهیابی به مرحله کشوری شد.

اسماعیلی رئيس دانشگاه ضمن ابراز خرسندی، موفقیت های حاصله در بخشهای مختلف جشنواره  قرآن و عترت را نشان از مهارت محوری دانشگاه، تخصص اساتید و توانمندی دانشجویان اعلام نمود و از برگزاری اختتامیه جشنواره به میزبانی استان کرمانشاه در شهریورماه سال جاری جهت  رقابت بخش شفاهی کشوری و اهداي  لوح و جوایز برگزیدگان خبرداد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان