میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۸:۵۷ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 388 بازدید

درخشش دو کشتی‌گیر نوجوان لارستانی در رقابت‌های کشتی مدارس فارس

درخشش دو کشتی‌گیر نوجوان لارستانی در رقابت‌های کشتی مدارس فارس

کارشناس مسئول تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان لارستان گفت: دو دانش آموز لارستانی در رقابت های کشتی آزاد آموزشگاه های استان فارس صاحب یک مدال طلا و یک نقره شدند.

امیر رهگذر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: در این دوره از پیکارها، محمدرضا عسکرپور عضو چندین ساله تیم ملی نونهالان و نوجوانان کشور از آموزشگاه شهید نصیری لاری، تمامی رقبای خود را با امتیاز عالی شکست داد و بر سکوی نخست وزن ۶۹ کیلوگرم قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: همچنین ابراهیم راستگو از آموزشگاه صدرا با دو پیروزی و یک شکست، مدال نقره وزن ۵۸ کیلوگرم را از آن خود کرد.

کارشناس مسئول تربیت بدنی آموزش و پرورش لارستان افزود: علیرضا دینی و علیرضا باقریان به ترتیب از آموزشگاه امام خامنه ای و هنرستان ابوذر غفاری به مقام پنجم بسنده کردند.

رهگذر تصریح کرد: علیرضا دینی دانش آموز وزن ۴۶ کیلوگرم لارستان علیرغم اینکه تا دقایق پایانی با حساب ۹ بر صفر از رقیب خود پیش بود در عین ناباوری و در اثر یک غفلت ضربه فنی شد و مدال برنز را از دست داد.

وی با اشاره به کارنامه‌ی درخشانِ حضور محمدرضا عسکرپور در اردوهای تیم ملی کشتی آزاد و ساحلی افزود: این کشتی گیر لارستانی، در ترکیب تیم استان فارس به رقابت های قهرمانی آموزشگاه های کشور که نهم مرداد ماه سال جاری در خرم آباد برگزار می شود اعزام خواهد شد.

کارشناس مسئول تربیت بدنی آموزش و پرورش لارستان در پایان تأکید کرد: حسن امین پور به عنوان مربی، هدایت تیم کشتی آزاد نوجوانان مدارس لارستان را بر عهده داشت و احمد حبیب نیا سرپرست این تیم بود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان