میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱:۰۱ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 244 بازدید

درخشش دو کشتی گیر تیم شهید جاهدی لارستان در مسابقات جوانان فارس

درخشش دو کشتی گیر تیم شهید جاهدی لارستان در مسابقات جوانان فارس

دو کشتی گیر تیم شهید مسعود جاهدی لارستان در رقابت های انتخابی جوانان استان فارس صاحب عناوین برتر شدند.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران- ایپنا واحد فارس، پیکارهای کشتی آزاد انتخابی جوانان استان فارس برگزار شد و محمدرضا عسکرپور عضو تیم ملی کشورمان تمامی رقبای خود را با امتیاز عالی از پیش رو برداشت و عنوان نخست وزن ۷۰ کیلوگرم را از آن خود کرد.

همچنین امیرحسین فتوحی دیگر کشتی وزن ۱۲۵ کیلوی لارستان که چندین عنوان استان فارس و کشور را در کارنامه دارد با قبول یک شکست در دیدار فینال مقابل حسین رفیعی نفر سوم نوجوانان ایران از شیراز به مدال نقره بسنده کرد و بر سکوی دوم قرار گرفت.

وی سال گذشته در فینال مسابقات کشتی آزاد جوانان استان فارس با حساب ۱۰ بر صفر این کشتی گیر شیرازی را شکست داده بود اما امسال به دلیل عدم آمادگی نتوانست شایستگی های خود را به معرض نمایش بگذارد.

داود عسکرپور به عنوان مربی و سرپرست، تیم کشتی آزاد جوانان لارستان را در این دوره از مسابقات همراهی کرد و حسن معصومی دیگر مربی لارستان بود.

محمدرضا عسکرپور در ترکیب تیم استان فارس به رقابت های قهرمانی جوانان کشور که روزهای ۲۵ تا ۲۷ مهرماه سال جاری در شهرستان سریش آباد استان کردستان برگزار می شود، اعزام خواهد شد.

رقابت های کشتی آزاد انتخابی جوانان فارس با حضور ۹۳ کشتی گیر از سراسر استان در خانه کشتی پهلوان امید نوروزی شیراز به کار خود پایان داد.

گفتنی است محمدرضا پیمان فر رئیس هیأت کشتی لارستان و علی اکبر عسکرپور سرپرست تیم کشتی شهید مسعود جاهدی لار از نزدیک شاهد برگزاری این دوره از پیکارها بودند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان