میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در30 اکتبر 2014 ساعت 12:41 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 734 بازدید

درخشش دو کشتی گیر لارستانی در رقابتهای بزرگسالان فارس

درخشش دو کشتی گیر لارستانی در رقابتهای بزرگسالان فارس

داود عسکرپور: دو کشتی گیر لارستانی در مسابقات کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی استان فارس به یک مدال طلا و یک برنز دست یافتند.

در این دوره از رقابتها حمکت الله ملتفت کشتی گیر وزن ۵۷ کیلوگرم لارستانی در دور اول حریفی از خرم بید را ضربه فنی کرد. در دور دوم کشتی گیری از نی ریز را با حساب ۱۰ بر صفر شکست داد و به دیدار یک چهارم نهایی راه یافت. وی در دور سوم حریف کواری شیرازی الاصل را در یک کشتی نفس گیر با نتیجه شش بر چهار مغلوب کرد و وارد مرحله فینال شد. این کشتی گیر لارستانی برای کسب مدال طلا بایستی در برابر حریفی قرار می گرفت که برای فینالیست شدن تمامی رقبای خود را با امتیاز عالی شکست داده بود که در نهایت حکمت الله ملتفت در یک رقابت زیبا و تماشایی موفق شد این کشتی گیر جهرمی تهرانی الاصل را با حساب ۱۲ بر یک مغلوب کند و بر سکوی نخست قرار گیرد تا قاطعانه نظر کمیته فنی را جهت حضور در رقابتهای قهرمانی کشور به خود جلب کند.

سید محمد قریشی دیگر کشتی گیر لارستانی وزن ۶۱ کیلوگرم نیز در دور اول حریفی از قطب آباد جهرم را با ضربه فنی در هم کوبید. در دور دوم در عین ناباوری و با قضاوت ضعیف داوران شش بر پنج مغلوب کشتی گیر خرم بیدی شیرازی الاصل شد. قریشی در دور سوم حریفی از جهرم “B” را با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست داد. این کشتی گیر لارستانی برای کسب عنوان سومي در برابر کشتی گیری از جهرم “َA” قرار گرفت که در یک کشتی نفس گیر موفق شد با حساب چهار بر چهار بر این کشتی گیر غلبه کند و عنوان سوم را بدست آورد.

همچنین رامین یارمحمدی کشتی گیر وزن ۷۰ کیلوگرم لارستانی به دلیل مصدومیت از کسب مدال بازماند.

علی اکبر عسکرپور به عنوان سرمربی هدایت کشتی گیران لارستان را به عهده داشت و حسن امین پور و داود عسکرپور مربی این تیم بودند.

قابل ذکر است در این دوره از رقابتها بیش از ۱۵۰ کشتی گیر در قالب ۱۵ تیم در مجموعه ورزشی شهید فرجام جهرم با یکدیگر به رقابت پرداختند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان