میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در15 اکتبر 2020 ساعت 4:13 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 180 بازدید

درخشش هنرمند لارستانی در جشنواره بین المللی پوستر کالانکا

درخشش هنرمند لارستانی در جشنواره بین المللی پوستر کالانکا

به گزارش آفتاب لارستان، «زهرا ستاره» نقاش و تصویرگر جوان شهرمان که تاکنون در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی مختلفی برگزیده شده بود، این بار نیز در جشنواره بین المللی پوستر «کالانکا» منتخب شد.

در این جشنواره که هر ساله در کشور سوئیس برگزار می‌شود، هنرمندان زیادی از ۵۶ کشور مختلف شرکت کرده‌اند که از بین ۶۵۰ اثر رسیده ۲۰۰ اثر در داوری اولیه انتخاب شده و در نمایشگاه شرکت داده شدند که اثر زهرا ستاره نیز یکی از آن‌ها بود.

ستاره، پیش از این، مقام دوم کشوری در رشته تصویرسازی را در کارنامه خود داشت و آثار وی در نمایشگاه‌های مختلف در شهرهای تهران، کرج، شیراز و اصفهان نیز به نمایش در آمده است.

 نمایشگاه آنلاین آثار برگزیده هم اکنون در صفحه رسمی جشنواره با عنوان “calanca sweetzerland Biennale 2021” برپاست؛ اثر زهرا ستاره با عنوان «۱۶۱_zahra stare» قابل مشاهده است.

زهرا ستاره در گفت و گو با آفتاب لارستان در مورد این جشنواره گفت: محتوای رقابت مربوط به یک پیام محیط زیست جهانی است که می‌گوید سیاره ما در حال سوختن است و پوستر باید با شعار «کمک کن دارم می سوزم» باشد.

وی در مورد دلیل انتخاب این شعار تصریح کرد: آخرین تمساح دیده شده در منطقه کالانکا مربوط به ۶۰ میلیون سال پیش بوده و تمساح برای مسابقه نشان دهنده یک نماد است.

به گزارش آفتاب لارستان، زهرا ستاره دانشجوی فوق لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی و اهل لار است.


2 نظر

 1. محمد حسین نوروزپور گفت:

  0

  0

  پوستر بسیار عالی و جذاب و گیراست، با آرزوی موفقیت های بیشتر

 2. س راضی گفت:

  0

  0

  سلام و درود جالب بود در سایت پوسترها را ندیدم و در فیسبوک شماره ۱۶۱ را دیدم احسنتم بر شما

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان