میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۶ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 392 بازدید

درخشش چهار کشتی‌گیر لارستانی در رقابت‌های جوانان استان

رییس هیئت کشتی لارستان خبر داد

درخشش چهار کشتی‌گیر لارستانی در رقابت‌های جوانان استان فارس

رییس هیئت کشتی شهرستان لارستان گفت: تيم كشتي آزاد جوانان شهرستان در رقابت هاي قهرماني استان فارس و انتخابي كشور صاحب دو مدال طلا و دو برنز شد.

علی اکبر عسکرپور در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در شیراز اظهار داشت: در اين دوره از مسابقات محمدرضا عسكرپور كه چندين مدال قهرماني كشور و حضور در اردوهاي تيم ملي كشتي را در كارنامه افتخارات خود دارد، با یک استراحت و غلبه بر چهار كشتي گير با حساب ١٠ بر صفر، نشان طلای وزن ٧٠ كيلوگرم را از آن خود كرد.

وی خاطرنشان کرد: همچنين امير حسين فتوحي ديگر نماينده وزن ١٢٥ کیلوگرم لارستان كه عنوان پنجم كشتي ساحلي كشور را دارد، پس از یک دور استراحت و شکست پنج کشتی گیر با نتیجه ١٢ بر صفر و ١٠ بر صفر بر سكوي نخست ايستاد.

رییس هیئت کشتی لارستان تأكيد كرد: امیر حسین فتوحی عليرغم اينكه دو سال از صحنه تمرينات و مسابقات كشتي به دور بود اما در يك كشتي تماشايي موفق شد در ديدار فينال این مسابقات، حسين رفيعي نفر سوم نوجوانان كشور را با حساب ١٢ بر صفر مغلوب کند و مورد تشويق كميته فني اين پيكارها قرار گیرد.

عسکرپور با اشاره به شکست ابراهیم راستگو در وزن ۶۱ کیلوگرم و برد علی طاهریان در وزن ۹۲ کیلوگرم این رقابت ها، ادامه داد: محمدرضا عسكرپور و اميرحسين فتوحي با كسب مدال طلا در این دوره از رقابت ها، جواز شرکت در پيكارهاي کشتی آزاد جوانان قهرماني کشور كه روزهاي ١٧ تا ٢١ مهرماه در اردبيل برگزار مي شود را از آن خود کردند.

وی افزود: مسابقات کشتی آزاد جوانان قهرمانی استان فارس و انتخابی کشور با حضور بیش از  ٨٠ کشتی گیر از هیات های کشتی شهرستان های استان و با انجام ٩٤ مسابقه روز جمعه ششم مهرماه در خانه کشتی پهلوان امید نوروزی شیراز به پایان رسید.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان