میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۵:۴۶ ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 144 بازدید

درخواست جعفرپور از رئیس جمهور: به فرمانده عملیات سرنگونی پهپاد آمریکایی مدال شجاعت بدهید

درخواست جعفرپور از رئیس جمهور: به فرمانده عملیات سرنگونی پهپاد آمریکایی مدال شجاعت بدهید

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس طی پیشنهادی از رئیس‌جمهور درخواست کرد به فرمانده عملیات سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا نشان لیاقت و شجاعت اعطا شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، خبر سرنگون شدن پهپاد جاسوسی آمریکایی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، واکنش‌های متفاوتی را از سوی مقامات ایرانی و آمریکایی در پی داشته است.

در همین زمینه، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای حفظ امنیت هوایی کشور تصریح کرد: «سرنگون شدن پهپاد جاسوسی پیشرفته آمریکایی نشان از اقتدار نظامی جمهوری اسلامی در برابر دشمنانی است که تمامی توان خود را در جهت ضربه زدن به امنیت ایران اسلامی به خدمت گرفته اند».

جمشید جعفرپور با اشاره به اهمیت وحدت ملی در مقابله با دشمنان جمهوری اسلامی ابراز کرد: «به ریاست محترم جمهور پیشنهاد می‌کنم به فرمانده این عملیات ضد جاسوسی، نشان لیاقت و شجاعت اعطا گردد تا ضمن تقدیر از تلاش نیروهای نظامی برای حفظ امنیت کشور، وحدت رویه ارکان جمهوری اسلامی بمنظور مقابله جدی با دشمن و حفظ عزت ملی برای همگان روشن گردد.»


2 نظر

 1. لاری گفت:

  1

  0

  جناب نماینده مردم شریف لارستان خنج و گراش، چه خبر از دو بانده کردن جاده لار جهرم و لار بندر؟

 2. علي گفت:

  1

  0

  اقاي جعفرپور ،از اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اي لارستان چه خبر ؟ديگه اجحاف در اين حد که تمام مناطقي که اداره کل راه و شهرسازي دارند به ان مناطق اداره کل راهداري داده شده به جز لارستان.بماند ان دو اداره کلي که به طرز فجيعي از دست داديم.
  از جاده مرگ لار جهرم و لار بندر چه خبر؟ديگر خانواده اي در لارستان نمانده که عزيزي را در اين جاده مصدوم و يا کشته نبيند
  از بندر خشک و منطقه ويژه اقتصادي چه خبر؟
  از پروازهاي فرودگاه لارستان چه خبر که پروازهاي آن در حال تعليق و کم شدن است و ما مي بينيم پروازهاي شهرستانهاي همجوار که يک سوم اين فرودگاه هم مسافر ندارند برقرار است.
  از راه اهن لار زاهدمحمود اتصال به راه اهن سراسري چه خبر؟
  نمي شود همين درخواستها را نيز با رييس جمهور بصورت شفاهي و مکتوب داشته باشيد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان