میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در31 می 2015 ساعت 12:21 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 5 دیدگاه 2,075 بازدید

درخواست فرماندار لارستان از وزير راه چه بود؟

درخواست فرماندار لارستان از وزير راه چه بود؟

علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در دیدار با وزیر راه و شهرسازی در شهر لار خواستار چهار بانده شدن محور لارستان – بندرعباس و لارستان – شیراز شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ وی افزود: با توجه به استاندارد نبودن و خطرناک بودن این جاده، وزارت راه و شهرسازی می بایست هرچه سریعتر این مهم را در اولویت قرار دهد.

New-Imeage

فرماندار لارستان درباره دیگر مطالبه مردم منطقه لارستان، جنوب فارس و شمال هرمزگان بیان کرد: دوبانده شدن مسیر لارستان – بستک – بندرلنگه نیز از دیگر مطالبات این مناطق است.

نجیب زاده با اشاره به گستردگی وسعت شهرستان لارستان در مقایسه با سایر شهرستان های کشور و استان، تصریح کرد: به دلیل بعد مسافت زیاد مرکز شهرستان تا مراکز بخش ها و روستاهای تابعه ضرورت دارد به راههای اصلی و فرعی بین لار تا مرکز بخش ها و روستاها توجه شود و واقعا در زمینه راههای روستایی نیازمند توجه بیشتری هستیم و در این خصوص عقب ماندگی داریم و باید در مورد احداث راههای فرعی و اصلی جاده های روستایی اقدام جدی صورت گیرد.

معاون استاندار در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع راه آهن هم اشاره کرد و اظهار داشت: کشیدن خط ریلی شیراز – لارستان – بندرعباس از آرزوهای دیرینه مردم جنوب است و انتظار این است که  هرچه سریعتر این پروژه را شروع نموده تا مردم در رفاه و آسایش بیشتر در این مسیرهای طولانی  سفر کنند.

وی در ادامه از وزیر راه و شهرسازی درخواست کرد که در صورت امکان یک تیم کارشناسی به لارستان اعزام تا مقایسه بین راههای این شهرستان و دیگر شهرستانهای استان صورت پذیرد و اگر در این زمینه به این شهرستان کم لطفی شده است در دولت تدبیر و امید جبران گردد.

گفتنی است فرماندار ویژه لارستان همچنین در موارد دیگری که به حوزه وزارت راه و شهرسازی مربوط می شود نیز با وزیر راه مذاکره کرد.

 


5 نظر

 1. کاسب گفت:

  0

  0

  درود بر فرماندار شجاع لار

 2. دردمند گفت:

  0

  0

  این حرفها فک کنم در جواب مطلب به عمل کار برآید نوشته مرتضی رستم پور هست وگرنه چرا پس از گذشت چند روز از سفر الان دارن روش مانور میدن .

 3. لاری الاصل گفت:

  0

  0

  اقای دردمند حالا به چی گیر دادی مهم اینکه فرماندار با تعصب فراوان حرف مردم لارستان بزرگو زده و ما به این فرمانداری افتخار می کنیم.کمی واقع بین باشیم

 4. لارستانی گفت:

  0

  0

  همه با دل و جرات حرفامونو بزنیم مثل نجیب زاده لاری

 5. حسین گفت:

  0

  0

  با تشکر از فرماندار لارستان ضمنا دستور مطالعه حفر تونل از تنگ بادامی گراش به خلور وصحرای باغ هم در سفر وزیر راه داده شده که فاصله تا خلور ۱۵کیلومتر می شود با حفر ۱۲۰۰متر تونل .

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان