میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در25 جولای 2020 ساعت 12:17 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 276 بازدید

درخواست فرماندار لارستان برای احداث شهرک های صنعتی در جویم، بناوریه، صحرای باغ و بلغان

درخواست فرماندار لارستان برای احداث شهرک های صنعتی در جویم، بناوریه، صحرای باغ و بلغان

با حضور معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان، نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان فارس و فرمانداران، مسائل و مشکلات شهرک های صنعتی لارستان، خنج، گراش و اوز مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در این جلسه‌ی سه ساعته که با حضور دکتر حسین زاده نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی، مهندس احد فتوحی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان فارس، فرمانداران خنج، گراش و اوز، روسای ادارات صمت، شرکت شهرک های صنعتی، محیط زیست و منابع طبیعی و جمعی از تولیدکنندگان و صنعتگران  چهار شهرستان برگزار شد؛ خواستار احداث شهرک های صنعتی در بخش های جویم، بنارویه، صحرای باغ و روستای بلغان شد.

وی در ادامه سخنانش همچنین افزایش زیرساخت های لازم همچون آب، جاده دسترسی، برق رسانی و … برای شهرک صنعتی لار و نواحی صنعتی این شهر و شهرک صنعتی بخش بیرم را مورد تاکید جدی قرار داد.

حفظ و نگهداری ماشین آتش نشانی شهرک صنعتی لار، کاهش حق النظاره چاه شهرک ها، اضافه شدن ۱۵ هکتار زمین به شهرک صنعتی لار، کمبود آب در شهرک صنعتی حسن لری و ناحیه پشته سنگر، اجرای خط انتقال آب و طرح توسعه ناحیه صنعتی پشته سنگر لار، احداث جاده دسترسی و برق رسانی به شهرک صنعتی بیرم و غیره از دیگر موارد، مشکلات و درخواست هایی بود که فرماندار ویژه لارستان آن را بیان و از مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان فارس خواست که برای رفع این مشکلات اقدام عاجل و درخواست ها را هرچه سریعتر اجرایی نمایند.

در ادامه دکتر حسین زاده نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی، مهندس احد فتوحی مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان فارس، فرمانداران شهرستانهای خنج، گراش و اوز و جمعی از روسای ادارات ذیربط نیز مواردی را مطرح نمودند.

همچنین جمعی از تولیدکنندگان و صنعتگران چهار شهرستان نیز مشکلات و درخواست های خود را در این نشست بیان کردند.


3 نظر

 1. سکینه گفت:

  0

  0

  چرا جلسه بجای فرمانداری ویژه لارستان در فرمانداری اوز تشکیل شده است؟! […]

 2. خطاب به خانم سکینه گفت:

  0

  0

  برای اینکه دربین ۴. شهرستان حوزه انتخابیه. شهرستان. اوز درمرکز جغرافیایی قرار گرفته است. دوما قرار نبودهاست که همه. جلسات در لار برقرارشود. دراینده هم با جلسات در سایر فرمانداریهای منطقه برقرار میشود

 3. جهت اطلاع سکینه خانم گفت:

  0

  0

  اصلا از اول قرار نبوده که این جلسه در فرمانداری لار بر پا شود که به جای ان در شهرستان اوز تشکیل شود از ابتدای کار این جلسه به پیشنهاد فرمانداری اوز تشکیل شده است جهت اطلاع شما عرض میشود که در اینده هم اینگونه جلسات در فرمانداریهای جنوب فارس بر پا خواهد شد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان