میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در24 ژانویه 2017 ساعت 1:54 ق.ظ سرویس:مطلب شما 2 دیدگاه 1,192 بازدید

درخواست مردم خور برای برخورد با مردم آزاران شهری!

درخواست مردم خور برای برخورد با مردم آزاران شهری!

آفتاب لارستان: متن پیش رو با امضای «جمعی از مردم شهر خور» برای این سایت ارسال شده است که نسبت به عدم برخورد مناسب با برخی مردم آزاران در این شهر انتقاد شده است. گفتنی است این سایت بطور مستقل نمی تواند صحت ادعای مطرح شده را تأیید نماید. نامه ارسالی مذکور را در ادامه بخوانید:

***

وقتی خود را شهروند یک شهر می دانیم یعنی باید در قبال سایر همشهریان خود نیز احساس مسئولیت داشته باشیم. یک عده با آنکه در شهر زندگی می کنند و خود را شهروند می دانند اما متاسفانه از رعایت ابتدایی ترین اصول شهروندی غافلند و نمی دانند که آزار و اذیت دیگران به اشکال مختلف، چه زبانی و چه رفتاری و نوشتاری و چه آلودگی صوتی، باعث رنجش همشهریان و سلب آرامش آن ها می شود.

یکی از این مشکلات، آلودگی صوتی بعضی افراد خودرای و بی مسئولیت می باشد که متاسفانه یک نمونه بارز آن را در خور و جنب بانک ملت، شاهد هستیم. فردی که به علت شغل آزاد خود، همیشه صدای موسیقی و ترانه های غیرمجازش از صبح علی الطلوع تا ۱۲ شب سر به فلک می کشد و خواب و آسایش را از مردم گرفته و تذکر مردم و شورای شهر و حتی پلیس ۱۱۰ نیز نتوانسته مانع این مردم آزاری وی شود.

در تماسی که با یکی از اعضای شورای شهر داشتیم اعلام کردند که متاسفانه این فرد در پاسخ درخواست ما مبنی بر رعایت حال مردم، با بدترین ادبیات با ما برخورد کرده است و اعلام کرده هر کس معترض است بیاید اینجا و اعلام کند!

چند نفر از شهروندان با اظهار ناراحتی از عدم برخورد نیروی انتظامی با این گونه افراد می گویند که بارها با پاسگاه و پلیس ۱۱۰ تماس گرفته شده و هربار گفته اند که تذکر می دهیم و صورت جلسه می کنیم اما باید شاکیان از نامبرده در دادگاه شکایت کنند تا پرونده روند قانونی خود را طی کند و با این فرد متخلف برخورد شود اما بنا به رعایت حال افراد و جلوگیری از درگیری های احتمالی، خیلی از معترضین حاضر به شکایت نیستند و مایلند این مساله، بدون پیگیری قضایی حل و فصل شود. از این رو جمعی از شاکیان این فرد، نگرانی خود را از ادامه این رفتارهای غیرقانونی و ناپسند اعلام کرده و تاکید می کنند که در صورت تکرار این گونه رفتارها، به صورت قانونی پرونده را پیگیری خواهند کرد تا فرد متخلف از طریق قانون مجازات شود.

جمعی از مردم شهر خور


2 نظر

 1. احمد گفت:

  0

  0

  بله متاسفانه این آدم هر کاری دلش بخواد میکنه. مردم حرمتش میکنن چیزی نمیگن بهش ولی ….

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  برای این کار دو راه حل وجود دارد یا از طریق قانون که ظاهرا مردم حاضر نیستند از این را ه بروند و دومین راه هم این است که بزرگان و معتمدین محلی مانند امام جمعه ی محترم خور و دیگر بزرگان شهر اقدام کنند و با کدخدا منشی این مشکل را برطرف کنند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان