میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در26 ژوئن 2020 ساعت 2:18 ب.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند 4 دیدگاه 417 بازدید

درخواست های روسای شورای شهر لار و شهرستان لارستان از استاندار فارس چه بود؟

درخواست های روسای شورای شهر لار و شهرستان لارستان از استاندار فارس چه بود؟

در سفر روز گذشته استاندار فارس به لارستان فرصتی برای رئیس شورای شهر لار فراهم شد تا مهمترین درخواست های مردم این شهر و شهرستان را بصورت حضوری با وی مطرح کند.

«میرپور» همچنین لیستی از این کمبودها را در قالب نامه ای با امضای مشترک خود و «مقیمی» رئیس شورای شهرستان لارستان به استاندار تحویل داد که متن این نامه به شرح زیر است:

***

جناب آقای دکتر رحیمی، استاندار محترم فارس

با سلام و احترام

ضمن تقدیر و تشکر از حضور حضرتعالی و هیئت همراه به خطه تاریخی لارستان بزرگ همانگونه که مستحضرید مردم شریف و بزرگ لارستان از دیر باز پرچمدار ولایتمداری، شجاعت، سخاوت و سختکوشی بوده‌ و هستند لذا با  عنایت به نامگذاری سال ۱۳۹۹ از سوی مقام معظم رهبری (دامت برکاته) بعنوان سال «جهش تولید» خواهشمند است در راستای نیاز منطقه و جوانان و ضرورت افزایش اشتغال دستور فرمایید نسبت به پیگیری موارد ذیل که از خواسته های بحق مردم شریف و فهیم لارستان می باشد اقدام گردد.

۱)  احداث پتروشیمی لارستان (از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به لارستان بزرگ)

۲) اتصال لارستان به راه آهن استان فارس به بندرعباس (از مصوبات سفر مقام معظم رهبری)

۳) تکمیل اتوبان جنوب کشور از  مرکز استان در مسیر لارستان

۴) ایجاد منطقه ویژه اقتصادی (از مصوبات سفر مقام معظم رهبری)

۵) ایجاد بندر خشک

۶) ایجاد  فاضلاب شهری

۷) ارتقای دانشکده علوم پزشکی به دانشگاه با توجه به گستردگی حوزه خدماتی وتحت پوشش  در منطقه

۸) تسریع در صدور مجوز اداره کل راه راهداری لارستان که در  مراحل پایانی قرار دارد

سیدعبدالمهدی میرپور، رئیس شورای اسلامی شهر لار

عبدالرحیم مقیمی، رئیس شورای اسلامی شهرستان لارستان


4 نظر

 1. مدینه صابری گفت:

  0

  0

  ایجاد فاضلاب شهری یک زیرساخت و موضوع ارتباطی برای شهر و روستا است که در این نامه به طور واضح توسط رئیس شورای اسلامی شهرستان لارستان جناب آقای مقیمی و رئیس شورای اسلامی شهر لار جناب آقای میرپور مطرح شده است.ایجاد فاضلاب و شبکه های مربوط به ان دارای مزایای زیادی است چنانکه طرح فاضلاب در نقاط مختلف جهان به انحای مختلف مورد آزمایش قرار گرفته و کارایی آنها به اثبات رسیده است.از جمله مزایای ایجاد شبکه فضلاب نیز می توان به استفاده از پساب در آبیاری و کشاورزی اشاره کرد.دیگر اینکه اما آب آشامیدنی تنها شاخه‌ای از کل نیاز روزانه یک شهر را در بر میگیرد و قست باقی‌مانده از مصرف، اعم از آبیاری و کشاورزی، نیازمند درجه پایین‌تری از کیفیت میباشد. معمولا (به خصوص در کشورهای غیر پیشرفته) آبی که برای اهداف غیرآشامیدنی مانند آبیاری استفاده میشود از همان آبی تامین میگردد که جهت شرب فراهم شده است؛ لذا اگر بتوان پساب اصلاح شده را جهت مصارف غیر آشامیدنی به کار برد آنگاه ذخایر آب موجود، نیازمندی جمعیت بیشتری را برطرف خواهد کرد. در مواردی از قبیل مصارف شهری(مانند آبیاری پارک‌ها)، صنعتی، کشاورزی و غیره میتوان پساب اصلاح شده را جایگزین آب قابل شربی کرد که هم‌اکنون در این قسمتها استفاده میشود. مصارف شهری شامل آبیاری پارکها، فضاهای تفریحی و سامانه‌های بهداشتی موجود در ساختمان‌های عمومی و بازرگانی میباشد. علاوه بر این پساب اصلاح‌شده در بسیاری از صنعتها مانند نیروگاه‌ها (جهت مصارف گرمایشی و سرمایشی) قابل استفاده است.

 2. گراشی. گفت:

  0

  0

  خدا. را شکر که. تقاضای. نشدنی وهمیشگی. لاریها. در این. لیست. تکرار. نشده است. خوب. الحمدلله که‌.‌‌‌……….

 3. مدینه صابری گفت:

  0

  0

  از اینکه رئیس شورای اسلامی شهرستان لارستان جناب آقای مقیمی و رئیس شورای اسلامی شهر لار جناب آقای میرپور ، اینقدر ریزبینانه و مدبرانه در انتقال مشکلات لارستان به استاندار فارس و دیگر مسئولان در راستای حل مشکلات اقدام کرده اند تشکر می کنم. اینگونه مدیریت شهری از جانب شوراهای لارستان جای تقدیر دارد چرا که نشان می دهد شوراها به حقوق شهروندی و ایجاد جامعه ای سالم توجه فراوان دارند.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان