میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۶ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۸:۵۳ ق.ظ سرویس:عناوین اصلی یک دیدگاه 1,247 بازدید

درمانگاه تامین اجتماعی لارستان در هفته دولت به بهره برداری می رسد/ کلنگ زنی بیمارستان در هفته تامین اجتماعی

درمانگاه تامین اجتماعی لارستان در هفته دولت به بهره برداری می رسد/ کلنگ زنی بیمارستان در هفته تامین اجتماعی

در دیدار مدیر درمان تامین اجتماعی استان فارس با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان  مقرر گردید به زودی کلنگ احداث بیمارستان تأمین اجتماعی لارستان به زمین زده شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، دکتر اکبر امیری مدیر درمان تامین اجتماعی فارس در دیدار با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در سخنانی از خیرین و مسئوولان این شهرستان در پیگیری احداث درمانگاه تأمین اجتماعی لارستان تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: خوشبختانه پیشرفت این پروژه مناسب است.

وی با بیان اینکه طبق توافقنامه انجام شده هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی با نماینده مردم لارستان در مجلس در سال ۹۱ موافقت احداث بیمارستان بیمارستان تأمین اجتماعی اخذ شده است، افزود: وظیفه این سازمان ارائه خدمات های درمانی در قالب قراردادهای مختلف است.

این مسئوول با اشاره به اینکه در سال ۹۵ در سطح استان فارس بالغ بر ۱ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان پول در بخش درمان هزینه شده که از این مقدار یک هزار میلیارد تومان آن به طرف های قرارداد مانند بیمارستان های خصوصی و دولتی پرداخت شده است، تصریح کرد: در حال حاضر ۲ میلیون نفر در استان فارس زیرپوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار دارند.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان فارس با بیان اینکه از زمان اجرای طرح تحول سلامت تعرفه پرداختی بیمه شده از ۴۰ درصد به ۵ درصد کاهش یافته است، ادامه داد: در ۴ سال گذشته ۷ درمانگاه تأمین اجتماعی در سطح استان فارس ساخته شده یا در حال ساخت است.

وی با اشاره به اینکه درمانگاه تأمین اجتماعی در لارستان توسط خیرین در حال ساخت است، یادآور شد: درمانگاه های داراب و سپیدان تا دهه فجر به بهره برداری می رسد و یک باب درمانگاه تخصصی نیز در شهرستان نورآباد در حال احداث است که در هفته دولت همزمان با درمانگاه لارستان در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

امیری از کلنگ زنی بیمارستان تأمین اجتماعی شهرستان لارستان در هفته تأمین اجتماعی مصادف با ۲۵ تیرماه سال جاری با حضور مسئوولان کشوری و استانی خبر داد و افزود: نقشه تیپ بیمارستانی تهیه شده و کارشناسی های لازم صورت گرفته و برای اجرا نیاز به تأیید دانشکده علوم پزشکی لارستان است.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان فارس با بیان اینکه مجوز تجهیز درمانگاه لارستان اخذ و اعتبارات شده است، تصریح کرد: برای نصب و تست دستگاه ها نیاز به ۲۰ روز تا یک ماه فرصت است که به محض آماده سازی مکان، کار نصب دستگاه ها شروع خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مکاتبات لازم برای تأمین نیروی انسانی درمانگاه تأمین اجتماعی لارستان انجام شده است، ادامه داد: امید می رود در مرداد ماه آزمون منطقه ای برای تأمین نیروهای درمانگاه لارستان برگزار می شود.

امیری با تقدیر از نماینده مردم در مجلس و معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان برای تحقق اجرای پروژه بیمارستان و درمانگاه تأمین اجتماعی لارستان، اضافه کرد: پس از تأیید نقشه از سوی دانشکده علوم پزشکی لارستان، انتظار می رود هماهنگی های لازم برای دستگاه های اجرایی درون شهرستان مثل شهرداری، دانشکده علوم پزشکی، راه و شهرسازی و غیره توسط فرماندار ویژه لارستان پیگیری شود.

همچنین در این دیدار جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان با تقدیر از نگاه ویژه مسئوولان به جهت حساسیت در بُعد ارتقای وضعیت درمانی این شهرستان، گفت: برای تحقق مجوز پروژه های لازم، علاوه بر سازمان تأمین اجتماعی مرکز استان، نماینده مردم لارستان در مجلس و خیرین در این مهم پیگیری های زیادی صورت گرفته است.

جلیل حسنی با ابراز امیدواری برای بهره برداری از پروژه درمانگاه تأمین اجتماعی لارستان و همچنین ابراز خرسندی از کلنگ زنی بیمارستان، افزود: خدمات درمانی تأمین اجتماعی در سطح کشور بسیار قابل تحسین است و امید می رود این خدمات در سطح لارستان نیز به بهترین و سریعترین شکل انجام شود.

وی در پایان با تقدیر از خیر ساخت درمانگاه و بیمارستان تامین اجتماعی لارستان آقای حاج عبدالرسول وطن پرست و تشکر از همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر لار از این مسئوولان خواست در زمینه پروژه های تأمین اجتماعی همچون گذشته همراهی لازم را داشته باشند.

گفتنی است در این نشست همچنین  علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان،محمدرضا مظفری رییس دفتر نماینده مردم لارستان، نصراله قادری نماینده خیر،محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار، خلیل نامدار از شورای شهر،دکتر هوشنگ جعفرپور معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی و روح اله رحیمی رییس تامین اجتماعی لارستان نیز حضور داشتند و به ایراد سخن پرداختند.


1 نظر

  1. دلسوز گفت:

    0

    0

    درود بر دولت تدبیر و امید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان