میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در2 ژوئن 2021 ساعت 7:02 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,159 بازدید

در این دوره هم سلامت مردم برای ما مهم است هم سلامت انتخابات/ با تجمعاتِ حداقلیِ مشارکتِ حداکثری ایجاد کنیم

فرماندار ویژه لارستان در نشست اخیر شورای اداری:

در این دوره هم سلامت مردم برای ما مهم است هم سلامت انتخابات/ با تجمعاتِ حداقلیِ مشارکتِ حداکثری ایجاد کنیم/ نباید در جابجایی مسئولان همه چیز زیر و رو شود

به گزارش زینب دلام از آفتاب لارستان، جلیل حسنی، فرماندار ویژه لارستان در جلسه اخیر شورای اداری لارستان که در سالن شهید امامی فرمانداری ویژه لارستان برگزار شد در مورد انتخابات پیش رو اظهار کرد: ما علاوه بر وظیفه اداری و ماهیت شغلی که به ما دستور می‌دهد که انتخابات را در یک چارچوب قائده‌مند برگزار کنیم یک وظیفه ملی و دینی داریم که نباید از آن غافل شویم.

وی افزود: علاوه بر وظایف اداری، وظیفه دینی و ملی ما حکم می‌کند که تا آنجا که امکان دارد در راستای حضور و مشارکت مردم در پای صندوق‌های رای بکوشیم.

فرماندار ویژه لارستان تصریح کرد: قهر با صندوق رای، به معنی عدم برخورداری خودمان از مزایا و تاثیرگذاری است که باید در آینده کشور داشته باشیم.

حسنی خاطرنشان کرد: اگر می‌خواهیم امید افزایش پیدا کند نباید داشته‌هایمان را نادیده بگیریم، چون نادیده گرفتن داشته‌ها به معنی ناامیدی مردم است.

وی تصریح کرد: نقد خوب است، اما نقدی که بتواند ضعف‌ها را برطرف کند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان اظهار داشت: در این انتخابات، هم باید به دنبال سلامت مردم باشیم و هم سلامت انتخابات؛ سلامت مردم، اولویت اول ماست و سلامت انتخابات هم اگر در آن حد نباشد، کمتر نیست.

جلیل حسنی خاطرنشان کرد: اولویت اول ما مشارکت حداکثری خواهد بود و امید داریم که در کنار حفظ سلامت مردم و انتخابات، با تجمعات حداقلی، مشارکت حداکثری را رقم بزنیم.

وی تصریح کرد: جا به جایی دولت به معنی انقلاب نیست، قانون جمهوری اسلامی جاری است، نظام حاکم است و ماهیت شغلی ما باید حفظ شود، هر دولتی که بیاید دستورالعمل‌های اداری حاکم است و هر کسی تخلف یا سهل‌انگاری کند در هر دولتی که باشد با آن برخورد می‌شود.

فرماندار ویژه لارستان اظهار کرد: نباید در جابه‌جایی مسئولان همه چیز زیر و رو شود، قانون نادیده گرفته شود و در انجام وظایف سهل انگاری صورت گیرد؛ بنابراین، از مدیران خواهش می‌کنم با جدیت و وجدان کاری بیشتر، دقت نظر و سرعت عمل، پروژه‌هایی که دارند را پیگیری کنند و به انجام برسانند.

جلیل حسنی در مورد تعداد شعبه‌ها و نامزدهای انتخاباتی در لارستان تصریح کرد: در شهرستان ۱۳۹ شعبه (شهری و روستایی) داریم، ۷۶۳ نفر خود را برای انتخابات در شهرستان داوطلب کرده‌اند که تعداد کمی نیست و نزدیک به ۱۲ درصد افزایش نرخ مشارکت داوطلبان را داشته‌ایم که ۷۶۳ داوطلب باید ۳۱۸ کرسی را در شهرستان در دست بگیرند که ۴۲ کرسی در ۸ شهر و ۲۷۶ کرسی در روستاهاست.

وی با اشاره به موضوع کم آبی‌های اخیر گفت: کم آبی یکی از معضلات جدی ماست، این موضوع را در شورای تامین هم مطرح کرده‌ایم، اگر تنش آبی مدیریت نشود می‌تواند تاثیرات منفی بگذارد؛ بنابراین، دستگاه‌های متولی را موظف کرده‌ایم که جلسات تخصصی‌شان را برگزار کنند و در کنار آن، ما هم حمایت می کنیم تا مشکلی پیش نیاید.

فرماندار ویژه لارستان در مورد روند واکسیناسیون در لارستان اظهار داشت: اقداماتی که در حوزه بهداشت و درمان در شهرستان به ویژه در بحث واکسیناسیون انجام شده است واقعا جای تقدیر دارد.

حسنی در مورد جهاد دانشگاهی لارستان تصریح کرد: در اسفندماه به صورت مکتوب به ما اعلام کردند که جهاد دانشگاهی تعطیل است، اما نگذاشتم رسانه‌ای شود تا اینکه در اوایل اردیبهشت ماه با جلسات و پیگیری های متعدد و با ظرفیت سازی که در شهرستان ایجاد کردیم آن را فعال کردیم، البته بحث مدیریت وجود دارد که آن هم حل می‌شود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان