میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۱ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 706 بازدید

در «ده میان»، «کارگاه» و «عمادده» ۶۰۰ نهال کاشته شد+ عکس

در «ده میان»، «کارگاه» و «عمادده» ۶۰۰ نهال کاشته شد+ عکس

در هفته منابع طبيعي ٦٠٠ اصله نهال در «ده ميان»، «كارگاه» و «عمادده» در بخش صحراي باغ كاشته شد

همزمان با گرامي داشت روز درخت كاري با حضور بخشدار، امام جمعه، شهردار، اعضای شوراي شهر و رئیس منابع طبیعي لارستان و يگان حفاظت آن اداره، دانش آموزان، معتمدين، دهيار و شوراي روستاهاي ده ميان و كارگاه تعداد ٦٠٠ نهال از نوع آكاسيا، ابريشم و كنار غرس گرديد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری صحرای باغ، شروع مراسم ابتدا از دبستان دلشاد عمادده و سپس پارك جنگلي عمادده كه تحت مديريت شهردار عمادده است آغاز و در ادامه در روستاي كارگاه در مكاني كه جهت بوستان روستايي مد نظر بود نهال كاشته شد و در پايان در روستاي ده ميان نيز با حضور اقشار مختلف مردم و فرماندهان نظامي و انتظامي پس از كلنگ زني بوستان روستايي تعداد ٣٠٠ اصله نهال كاشته شد.

تقدير و تشكر و اهدای لوح تقدير به تني چند از كارشناسان و مسولين از ديگر برنامه هاي اين روز بود.

دلاور بخشدار صحراي باغ در پايان مراسم ضمن تشكر و قدرداني از همه مردم و مسئوليني كه به درخت كاري و منابع طبيعي اهميت مي دهند گفت: وضعيت امروز منابع طبيعي و محيط زيست كشور نشان از آن است كه بايد عزم خود را جزم كرده تا بتوان در همه ابعاد با در نظر گرفتن توسعه پايدار در راه حفظ انفال الهي بكوشيم.

وی از مهمترين فوايد رشد و كاشت درخت و گسترش فضاي سبز در شهرستان و بخش را جلوگيري از پديده بيابان زايي دانست وي از عموم مردم خواست پس از كاشت نهال براي نگهداري و آبياري آنها همكاري لازم را با شورا و دهياري داشته باشند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان