میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در6 آگوست 2020 ساعت 11:33 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 153 بازدید

در دیدار نماینده با وزیر علوم «موجودیت» دانشگاه علمی کاربردی و «مشکلات» دانشگاه دولتی لارستان بررسی شد

در دیدار نماینده با وزیر علوم «موجودیت» دانشگاه علمی کاربردی و «مشکلات» دانشگاه دولتی لارستان بررسی شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نماینده مردم؛ دوشنبه ۱۳ مردادماه ۹۹، مهندس حسین‌زاده نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز با دکتر غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، با حضور دکتر طاهری رئیس مرکز آموزش عالی لارستان و اسکندر نژاد نماینده دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی لار در جهت پیگیری مسائل و مشکلات این دو مرکز آموزشی دیدار و گفت‌وگو کردند.

مهندس حسین‌زاده نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در این نشست با بیان اینکه حوزه انتخابیه از وسعت و جمعیت قابل توجهی برخوردار است از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خواست تا نگاه ویژه‌ای به دانشگاه‌های این حوزه انتخابیه داشته باشند.

دکتر طاهری رئیس مرکز آموزش عالی لارستان، در این نشست ضمن بیان مشکلات و خواسته‌ها گزارشی از وضعیت و امکانات مجتمع و اقداماتی که طی چند سال اخیر در جهت توسعه و ارتقای کیفی دانشگاه دولتی لارستان انجام شده ارائه داد.

اسکندر نژاد نماینده دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی لارستان نیز به بیان مطالبات و نیازمندی‌ها پرداخت و خواستار ادامه جذب دانشجو در مرکز علمی کاربردی لارستان شد.

دکتر غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در پاسخ به بخشی از خواسته ها اظهار داشت: موضوع دانشگاه علمی کاربردی لارستان بر اساس مصوبات مختلف از جمله مصوبه شورای عالی اداری در سال ۹۶ انجام شده و این مصوبه در کل کشور اجرایی شده است و منتهی به لارستان نیست.

وی افزود: در خصوص مجتمع آموزش عالی نیز مساعدت لازم در جهت توسعه بر مبنای ماموریت مجتمع و نیاز آن منطقه انجام خواهد شد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان