میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در18 فوریه 2015 ساعت 8:44 ق.ظ سرویس:فرهنگ و هنر یک دیدگاه 2,530 بازدید

در روز اول جشنواره گروه هايي از شيراز، بوشهر، فسا و لارستان به روي صحنه رفتند+ گزارش تصويري

جشنواره منطقه اي نمايشنامه خواني لارستان كار خود را آغاز كرد

در روز اول جشنواره گروه هايي از شيراز، بوشهر، فسا و لارستان به روي صحنه رفتند+ گزارش تصويري

كميته خبر و اطلاع رساني جشنواره نمايشنامه خواني لارستان: اولين جشنواره ي منطقه اي نمايشنامه خواني لارستان با اجراي نمايشنامه «روياي شني» از شهرستان فسا صبح سه شنبه ۲۸ بهمن ساعت ۱۱ در تالار وحدت لار آغاز شد.
سيد علي اصغر رفعت حقيقي دبیر اين جشنواره با اعلام این خبر گفت: در اين دوره ۱۴ گروه از سه استان فارس، هرمزگان و بوشهر شركت كرده اند و كارهاي ارائه شده در جشنواره توسط هيات داوران در دو نوبت صبح و بعد از ظهر از تاريخ ۲۸ بهمن ماه الي ۳۰ بهمن اجرا مي شوند.
وي اضافه كرد: اولين كار در جشنواره، نمايشنامه «روياي شني» كه به كارگرداني افشين گل واله و نويسندگي ادوارد آلبي از شهرستان فسا بود، دومين كار  نمايشنامه «ملكه زيبايي لي نين» به كارگرداني شيما جواد پور و نويسندگي مارتين مك دونا از شهرستان بوشهر بود كه در وقت صبح به اجرا در آمد.

دبير جشنواره با بيان اينكه بعد از ظهر نيز سه كار اجرا شد افزود: با اجراي سه كار در جشنواره منطقه اي نمايشنامه خواني لارستان با نام هاي «جاده» به كارگرداني اردلان خرم نيا و نويسندگي يوريك كريم مسيحي از شيراز ، «پرومته در زنجير» با هدايت محمد جعفر زرگري و نويسندگي اشيل از لارستان و خوانش متن «گزينش» با كارگرداني مرتضي وثوقي و نويسندگي پرويز ناظري از لارستان كار خود را در روز اول جشنواره به پايان رساند.
رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي لارستان در پايان گفت حضور تمام علاقه مندان در اين جشنواره آزاد است. در ادامه تعدادي از عكس هاي اجراهاي روز اول جشنواره را كه عكاسان «ساحل حدادیان، کیوان فتحی و حبیب  آسوده» ثبت كرده اند ببينيد:

«روياي شني»/ فسا

01_1498 06_1537 05_1526

 

«ملكه زيبايي لي نين»/ بوشهر

02_8184 03_8196

 

«جاده»/ شيراز

222222 2222 222

 

«پرومته در زنجير»/ لارستان

333 3333 33

 

«گزينش»/ لارستان

444 44444 44


1 نظر

  1. هنرمند گفت:

    0

    0

    خدا كنه برنامه هاي بعدي خوب باشه …نظم نداشت… مسئولي توسالن نبود به عنوان نظم دهنده…

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان