میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۴:۰۳ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی بدون دیدگاه 359 بازدید

در «سینما هنر» لار به تماشای دومین فیلم پرفروش کشور بنشینید

با اکران فیلم سینمایی «اکسیدان»

در «سینما هنر» لار به تماشای دومین فیلم پرفروش کشور بنشینید

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان: فیلم سینمایی «اکسیدان» به کارگردانی حامد محمدی و با بازیگری امیر جعفری و جواد عزتی، هر شب ساعت ۲۱ تا تاریخ ۲۹ مرداد ماه، در سینما دیجیتال هنر مجموعه فرهنگی تالار وحدت لار در حال اکران است.

ساختن فیلمهای کمدی در سالهای اخیر رونق گسترده ای در سینمای ایران داشته که دلیل آن هم فروش قابل توجه این آثار است. چه اینکه فیلم یاد شده تاکنون و پس از حدود ۶ هفته نمایش در تهران و جند شهر دیگر نزدیک به ۶/۵ میلیارد تومان فروش داشته است.

«اکسیدان» به کارگردانی حامد محمدی اما یک تفاوت آشکار با دیگر کمدی های نازل این روزهای سینمای ایران دارد و آن دست گذاشتن بر روی موضوعی است که تا به امروز کمتر فیلمسازی در ژانر کمدی به سراغش رفته و آن مسئله اخذ ویزا با توسل به روش های عجیب و گاهی آزار دهنده است که بسیاری از مردم ایران از آن آگاه هستند و درباره آن شنیده اند. همین مسئله باعث شده تا داستان فیلم برای مخاطب ایرانی ملموس تر باشد.

تمایلات همجنسگرایانه و تبدیل شدن به یک کشیش مسیحی از جمله شوخی هایی است که معمولاً در سالهای اخیر خط قرمز سینمای ایران محسوب می شده اما حامد محمدی در «اکسیدان» برای اولین بار این خط قرمزها را شکسته و شوخی های تند و تیزتری را به نمایش گذاشته که البته از انسجام برخوردار نیستند و از حیث موقعیت سازی، در جایگاه ارزشمندی قرار نمی گیرند.

علاقه مندانِ تماشای این فیلم ۹۵ دقیقه‌ای به تهیه کنندگیِ منوچهر محمدی می توانند یک ساعت زودتر از زمان نمایش (از ساعت ۸ هر شب) بلیط آن را از درب تالار وحدت تهیه نمایند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان