میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در16 نوامبر 2014 ساعت 12:51 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 693 بازدید

در شش ماه اول سال حدود ۲۰۰ ميليون تومان صدقه در لارستان جمع شد

در شش ماه اول سال حدود ۲۰۰ ميليون تومان صدقه در لارستان جمع شد

مدیر کمیته امداد شهرستان لارستان از جمع آوری يك میلیارد و ۹۷۴ میلیون ریال صدقه در این شهرستان خبر داد و گفت: مبلغ فوق الذکر در ۶ ماهه نخست امسال توسط مردم شریف لارستان بزرگ پرداخت شده است.
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد شهرستان لارستان، حجت الاسلام عبدالله تقی زاده اظهار کرد: یکی از نیکوترین راههای مورد تأیید اسلام جهت صرف مال، صدقه دادن در راه خداوند متعال است. وی با اشاره به اینکه یکی از نتایج پرداخت صدقه، کمک به نیازمندان و محرومان جامعه اسلامی است، تصریح کرد: علاوه بر صدقه، کمکهای مردمی و وجوهات امانی مساعدت شده از طرف مردم نیک اندیش شهرستان معادل ۱۹میلیارد و ۳۰۱ میلیون ریال می باشد.
مدیر کمیته امداد اضافه کرد: این نهاد مقدّس در جمع آوری صدقه به نسبت مشابه سال گذشته رشد ۲۱ درصدی داشته است و همچنین مبالغ جمع آوری شده در راستای حل مشکلات معیشتی، جهیزیه، تحصیلی، مسکن و… هزینه شده است.
تقی زاده علت افزایش صدقات، کمکهای مردمی و وجوهات امانی را اعتماد عمومی، تبلیغات و برنامه ریزی دانست و یادآور شد: مردم بر این باورند هرقدر نهاد ها و دستگاه های دولتی با صداقت و شفافیت بیشتری خدمات خود را به مردم ارائه دهند متقابلا مردم نیز در مواقع ضروری پشتوانه آنها خواهند بود و این امر در خصوص کمیته امداد بارها ثابت شده است. لازم به ذکر است تعداد صندوق های توزیع شده (بزرگ، متوسط و کوچک) در سطح لارستان ۲۰هزار و ۸۵۴ عدد می باشد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان