میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۴:۲۰ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 519 بازدید

در مراسمی از کارگران نمونه لارستان تجلیل شد

با حضور معاون اداره کل کار فارس و فرماندار لارستان

از کارگران نمونه لارستان تجلیل شد

با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، معاون سیاسی فرمانداری و معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس از کارگران نمونه این شهرستان تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ به مناسبت هفته کارگر در مراسمی که با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، مسعود راسخی معاون سیاسی فرمانداری، سید هادی حسینی معاون فرهنگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس، سرهنگ دیندارلو فرمانده انتظامی شهرستان، ماشاءالله ثمری بخشدار مرکزی، مهدی قاسمی معاون اداره کل و رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی لارستان، محمد حسن قوامی رئیس خانه کارگر شهرستان، جمعی از رؤسای ادارات شهرستان و کارگران و خانواده های آنها در تالار وحدت شهر لار برگزار شد؛ کارگران نمونه این شهرستان مورد تجلیل قرار گرفتند.

در این مراسم جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در سخنانی با گرامیداشت این هفته توجه نمودن به کارگران را مهمترین اصل توسعه اقتصاد در جامعه عنوان کرد و گفت: اگر به کارگر بها داده شود قطعاً کارگر هم به کاری که انجام می دهد بها خواهد داد و این عمل باعث رونق اقتصاد در جامعه خواهد شد.

معاون فرهنگی مدیرکل کار و رفاه اجتماعی فارس هم با بیان اینکه کارگران لارستانی با کمترین امکانات و حقوق سنگر تولید را حفظ کرده اند و اجازه نداده اند که بیگانگان نگاه چپ به کشور ما داشته باشند، افزود: ساخت استادیوم ورزشی نیمه کاره کارگران لارستان طی یکی دو ماه آینده با تزریق بودجه فعال خواهد شد.

سید هادی حسینی کارگران را ستون فقرات تولید و اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: نیروی کار و کارگران در جامعه ما در هر جا که نیاز بوده با جامعه  و اهداف نظام همراه شده اند.

در ادامه محمد حسن قوامی رئیس خانه کارگر شهرستان لارستان هم در این مراسم تصریح کرد: با اینکه کارگران در این منطقه به کمک کلاس هایی که از طریق مرکز آموزش فنی و حرفه ای لارستان صورت می گیرد به صورت تخصصی کارها را  آموزش می بینند اما کارگران بیگانه با ورود به کارها باعث ایجاد برخی مشکلات شده اند.

در پایان این برنامه از کارگران نمونه شهرستان لارستان تجلیل شد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان