میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۶:۳۶ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 262 بازدید

در نشست خبری رئیس دانشکده علوم پزشکی از خبرنگاران تجلیل شد

در نشست خبری رئیس دانشکده علوم پزشکی از خبرنگاران تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، عصر روز گذشته سومین نشست خبری اصحاب رسانه با رئیس و معاونین دانشکده علوم پزشکی برگزار شد.

در این نشست دکتر کریمی ضمن تبریک این روز به خبرنگاران از مقام شامخ شهدای خبرنگار تجلیل کرد و گفت: ایثار جزئی از خدماتی است که این قشر پرتلاش جامعه ارائه می دهند. شهادت شهید صارمی تنها بهانه ای است که روزی را به نام شما نامگذاری کنیم و تلاشهایتان را در عرصه نگارش و اطلاع رسانی ارج نهیم.

وی با اشاره به رسالت سنگین خبرنگاران در انتشار اخبار و ارائه اطلاعات دقیق به اقشار مختلف جامعه اذعان کرد: شما نگارندگان وقایع در واقع زبان گویای مردم و دولت هستید که با نقد منصفانه خود می توانید مشکلات منطقه را شناسایی و در رفع آن، خادمان مردم را یاری رسانید. اما باید توجه داشت که این نقد منصفانه به نقد مغرضانه تبدیل نشود.

فاطمه سدیدی مدیر روابط عمومی دانشکده نیز ضمن تبریک ۱۷ مرداد و با اشاره به تاثیر بی بدیل رسانه در ارائه تصویری از مشکلات موجود در منطقه، خبرنگاران را امانتدار جامعه خواند و گفت: راه رسیدن به قله های پیشرفت در منطقه قطعاً با پشتیبانی و همراهی شما خبرنگاران محقق خواهد شد و مسئولین شهرستانی نیز با تکیه بر امانت داری و ایمان شماست که در قالب نشست های خبری به ارائه عملکرد و خدمات خود به مردم، می پردازند.

در ادامه سوالات متعددی از سوی خبرنگاران مطرح و طی جلسه دو ساعته، از سوی رئیس و معاونین دانشکده به کلیه موارد مطروحه پاسخ داده شد.

در انتهای این نشست، از تلاش خستگی ناپذیر این قشر پر تلاش جامعه در حوزه بهداشت و درمان منطقه تجلیل شد.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    سلام بهتره معاونت درمان شما بیاد کارای درمان مریض ها رو انجام بده دیروز مراجعه کردم اورژانس ۴ ساعت منتظرش بودیم تا اومد تجلیل از خبرنگار چه ربطی به شماها داره
    برید کار مردم رو انجام بدین

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان