میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در25 می 2015 ساعت 9:42 ق.ظ سرویس:اجتماعی 47 دیدگاه 7,086 بازدید

در هيچ دولتي به اندازه دولت احمدي نژاد به لارستان بي توجهي نشده است/ بدهكاران واقعي مردم حالا طلبكار ما شده اند!/ در سفر استاني دولت اگر هوشيار بوديم بهره بيشتري مي گرفتيم

فرماندار لارستان در جمع خبرنگاران:

در هيچ دولتي به اندازه دولت احمدي نژاد به لارستان بي توجهي نشده است/ بدهكاران واقعي مردم حالا طلبكار ما شده اند!/ در سفر استاني دولت اگر هوشيار بوديم بهره بيشتري مي گرفتيم

آفتاب لارستان: خبرنگاران لارستان در نشست خبري دوم خرداد ۹۴ با فرماندار لارستان شاهد صريح ترين اظهاراتي بودند كه يك فرد در كسوت فرمانداري مي تواند بيان كند. علي اكبر نجيب زاده ابتدا با بيان اين مقدمه كه عليرغم ميل خود و بنا به خواست برخي سايت هاي مخالف دولت آماده ام كه برخي مسائل را بطور شفاف توضيح دهم با گفتن يك «البته» مقداري كوتاه آمد و گفت: البته براي حفظ وحدت جامعه و مصالح عمومي خيلي از حرف هاي ديگر را هم در دلم باقي مي گذارم.

614_3

روال اين دولت سرگرم كردن مردم با دادن وعده و وعيد نيست

وي سخنان خود را با حاشيه هاي پس از سفر هيئت دولت به فارس آغاز كرد و ضمن اظهار تاسف از برخي نوشته ها و اظهارات كه گويي فاجعه اي در اين سفر اتفاق افتاده تاكيد كرد: من با آمار دقيق و با عدد و رقم خواهم گفت كه اينگونه نيست. او در توضيح اين مدعاي خود گفت: دولت روحاني از ابتدا روشن كرد كه شيوه سفرهاي دولت احمدي نژاد را نمي پسندد و روال اين دولت اتمام طرح هاي نيمه تمام است و بنا ندارد با وعده و وعيد مردم را سرگرم كند يا بودجه ها را بلوكه كند و در سفر استاني، همان بودجه را اختصاص دهد. فرماندار لارستان البته اين روال را به دليل مشكلاتي عنوان كرد كه از همان دولت احمدي نژاد روي دست اين دولت مانده است و اضافه كرد: دولت جديد نه نفت ۱۱۰ دلاري مي فروشد و نه بودجه هاي هزاران ميلياردي در اختيار دارد و با اين شرايط بايد جوابگوي انبوهي از تعهدات باقي مانده از قبل هم باشد.

در هيچ دولتي به اندازه دولت احمدي نژاد به لارستان بي توجهي نشده است

علي اكبر نجيب زاده در ادامه و در نقد دولت نهم و دهم پا را فراتر گذاشت و گفت: خيلي صريح و بي پرده و با آمار دقيق مي گويم در هيچ دولتي پس از انقلاب اسلامي  به اندازه دولت احمدي نژاد به لارستان بي توجهي نشده است.

وي سپس دليل اين صراحت خود را اينگونه توضيح داد: خدا گواه است نمي خواستم به اين مباحث وارد شوم اما اين كار را به درخواست همان هايي كه در اين شهرستان به دولت احمدي نژاد وابسته اند و از من خواسته اند پاسخگو باشم انجام مي دهم! آنهايي كه در آن دولت نه تنها خود پاسخگوي بي توجهي ها به لارستان نبودند بلكه دفاع هم مي كردند و توجيه گر اعمال غلط دولت نزديك به خود بودند بعد هم مي نويسند كه چرخ گردون عجيب مي چرخد! اتفاقا خيلي خوب شد كه چرخيد و آن دولت عوض شد!

در سه سفر استاني دولت قبل جمعا ۳۶ ميليارد تومان به لارستان دادند!

نجيب زاده سپس به سراغ برخي آمارها رفت و مقايسه اعتبارات جذب شده توسط لارستان در اين دو دولت را از حوزه «راه» شروع كرد و گفت: تا پايان دولت قبل و طي هشت سال و در زماني كه بودجه كشور بسيار زياد بود در منطقه لارستان فقط ۳/۵ كيلومتر با هزينه ۱۹ ميليارد تومان بزرگراه ساخته شد اما در اين دولت و طي فقط دو سال و با مشكلات عديده مملكت ۳۹ ميليارد تومان تاكنون هزينه كرده ايم و با صراحت اعلام مي كنم و قول مي دهم تا پايان دولت بيش از ۵۶ ميليارد تومان جذب مي كنيم يعني در مجموع حداقل ۹۴ ميليارد تومان فقط در حوزه «راه» در اين دولت و بدون هيچ مصوبه اي هزينه مي شود. بعد مي آيند و مي گويند مصوبه هاي اين دولت كجاست و اين دولت چه كاري كرده است؟!

614_11

نماينده عالي دولت در لارستان سپس به موارد ديگري از اين تفاوتها نيز اشاره كرد و گفت: در هلال احمر لارستان تا قبل از دولت جديد فقط هزينه هاي جاري مثل حقوق پرسنل و اعتبار محدود عمراني را مي دادند اما از شروع اين دولت و طي دو سال نزديك ۴ميليارد تومان فقط براي هلال احمر گرفته ايم. در فيشور فقط ۱۱ ميليارد تومان خرج گازرساني كرده ايم يا در شهرك هاي صنعتي كه در هشت سال دولت قبل جمعا سه ميليارد و ۷۰۰ ميليون تومان اختصاص يافت در اين دولت ۱۳ ميليارد تاكنون جذب شده يا در پست بلغان كه ۱۵ ميليارد تومان گرفته ايم و در فرودگاه كه از سال ۸۶ تا ۹۱ جمعا پنج ميليارد و ۳۰۰ ميليون تومان هزينه شد و در دو سال اخير ۳۷ ميليارد تومان جذب شده است و به تمام اينها دانشگاه دولتي لار و نمايندگي وزارت امور خارجه و ديگر موارد را هم اضافه كنيد.

نجيب زاده در جمع بندي اين بخش از سخنان خود به اعتبارات تخصيصي سه سفر استاني دولت احمدي نژاد اشاره و پيش از آن تاكيد كرد كه تمام مسائل ما با آن دولت در حوزه لارستان است و من كاري به مسائل كشوري و بين المللي ندارم. وي گفت: در دور اول سفر استاني احمدي نژاد كلا ۲۲ ميليارد تومان نصيب لارستان شد؛ در دور دوم سفرها ۱۲ ميليارد و در دور سوم فقط دو ميليارد تومان! و جمعا ۳۶ ميليارد كل پولي بود كه دولت هشت ساله قبل در سفرهاي استاني به لارستان داد و شما خود قضاوت كنيد كه آيا سهم لارستان از آنهمه بودجه بايد همين باشد؟! جالب اينكه همين بودجه كم را در قالب مصوبات زيادي با كلي تبليغات اعلام مي كردند.

اگر هوشيار بوديم و رايزني بيشتري كرده بوديم بهره بيشتري از سفر دولت مي برديم

رئيس شوراي تامين شهرستان در ادامه مجددا به موضوع سفر استاني اخير دولت تدبير و اميد بازگشت و ضمن بيان اين موضوع كه تفاوت و فاصله لارستان با غالب شهرستان هاي فارس در خروجي اين سفر زياد نيست به تلويح از نماينده مردم نيز انتقاد و اضافه كرد: البته اگر يك مقدار هوشياري به خرج مي داديم و قبل از اين سفر رايزني بيشتري مي كرديم مي توانستيم بهره بيشتري ببريم اما اجازه دهيد اين موضوع را بيشتر از اين باز نكنم چراكه باعث ايجاد اختلاف داخلي مي شود و همين جا مي گويم تا من هستم و تا زماني كه آقاي جعفرپور نماينده لارستان است براي حفظ مصالح عمومي با ايشان عليرغم اختلاف نظر جدي سياسي همكاري مي كنم.

614_7

فرماندار دولت تدبير و اميد در پايان سخنان خود و پيش از پاسخگويي به پرسش هاي خبرنگاران گفت: البته كمبودهاي لارستان همچنان زياد است و بنده به هيچ عنوان از وضع موجود راضي نيستم اما بايد افتخار كرد كه فرماندار اين دولت بي هيچ واهمه اي و درحضور همه از دستيار رئيس جمهور تا وزير و استاندار مطالبات مردم را با صداي بلند اعلام مي كند؛ كاري كه اگر مسئولان لارستان در دولت گذشته نيز انجام مي دادند شايد وضع امروزمان اينگونه نبود آن وقت ما بدهكار هم مي شويم و بدهكاران واقعي مردم، امروز شده اند طلبكار!

در مورد عزل و نصب ها با نماينده همسو هستم

علي اكبر نجيب زاده در ادامه جلسه و در پاسخ به پرسشي مبني بر دستاورد سفر اخير او و نماينده به تهران گفت: سفر ما به تهران و رايزني با مسئولان ارشد دولت ان شاالله دستاوردهاي بسيار خوبي خواهد داشت اما اجازه دهيد تا اين قول ها عملي و تبديل به پول و اعتبار نشده است اطلاع رساني نكنيم.

عزل و نصب هاي مسئولان لارستان و اينكه در تمام آنها دست نماينده مردم ديده مي شود نه فرماندار! پرسش بعدي يكي ديگر از خبرنگاران بود كه پاسخ نجيب زاده چنين بود: در مورد عزل و نصب ها با آقاي جعفرپور همسو هستم و تغييراتي كه انجام شده با هماهنگي يكديگر بوده است.

614_8

فرماندار لارستان همچنين درجواب به پرسشي ديگر درباره پروژه هاي نيمه تمام ساختمان گمرك، كتابخانه مركزي و دانشگاه پيام نور گفت: در مورد ساختمان گمرك تمام تلاش خود را بكار گرفته ايم و ان شالله تا پايان امسال سر و سامان پيدا مي كند و در دو پروژه ديگر نيز بايد پيگيري بيشتري انجام بدهيم و قول خاصي نمي توانم بدهم.

وي در ادامه از سفر چند روز آينده وزير راه و شهرسازي به لارستان خبر داد و اظهار اميدواري كرد بعضي مشكلات حوزه اين وزارت خانه در لارستان حل شود. وي همچنين به سياست هاي دولت در زمينه مراكز آموزش بهداشتي و پزشكي اشاره كرد و گفت: اين دولت فعلا قصد بسط و گسترش دانشگاه هاي علوم پزشكي را ندارد و كليه دانشكده ها قرار است زيرمجموعه دانشگاه هاي مادر و بزرگتر باشند.

بودجه دو درصد نفت و گاز به لارستان تعلق نمي گيرد!

نجيب زاده همچنين در پاسخ به پرسشي درباره مبلغ و منبع بودجه شهرستان و نحوه توزيع آن در ميان بخش هاي مختلف گفت: بودجه هاي ما دو بخش ملي و استاني دارند كه بودجه ملي ساز و كار خودش را دارد و بايد در حد كلان و ملي پيگيري شوند و بودجه استاني يا تملك دارايي هم بر اساس شاخص هاي از پيش تعيين شده و درآمدهاي دولت متفاوت است. وي اضافه كرد بودجه بخش دو درصد نفت و گاز نيز ديگر به لارستان تعلق نمي گيرد چراكه نفت و گازي نداريم و در مورد بودجه ماده ۱۸۰ نيز گفت: مبالغي نيز تحت اين عنوان در اختيار نماينده مردم در مجلس مي گذارند و او مي تواند بر اساس شاخص ها و نظارت هايي در بخش هايي كه اولويت حوزه انتخابيه مي داند هزينه كند و براي نمونه پارسال آقاي جعفرپور اين بودجه را بين بخش هاي مختلف تقسيم كرد و به هر بخش مبلغ يك ميليارد و ۲۰۰ ميليون تومان رسيد.

اگر توقع مردم از سفر دولت برآورده نشد به سهم خودم عذرخواهي مي كنم

فرماندار لارستان در پايان بار ديگر به سفر استاني دولت تدبير و اميد بازگشت و درباره مخارج اين سفر گفت: اين سفر برخلاف گذشته بي هيچ تشريفات خاصي برگزار شد و هيچ اداره اي را تعطيل نكرديم و براي حضور نيز هيچ كس را مجبور نكرديم و در پايان به مردم مي گويم اگر توقع شما از اين سفر برآورده نشد به سهم خود از تك تك شما عذرخواهي مي كنم.

614_9 614_5 614_10 614_2 614_1 614 614_4

 

 


47 نظر

 1. تدبیر! گفت:

  0

  0

  تسلیت به مردم لارستان بخاطر […] ترین فرماندار.
  زمان سفر احمدی نژاد چقدر بودجه به لارستان اختصاص دادن الان چقدر.

  رئيس جمهوراین دولت متکبر به خودش اجازه نداد كه يك لحظه تا ﻻر هم بياد.

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   يني مي گي مثل احمدي نژاد ميومد لار و هزارتا وعده توخالي مي داد و كلي خرج سفرش مي شد كه مثلا مردم قيافه شو ببينن؟! همين كه آثار دولت هشت ساله اش كه از ۸ سال جنگ براي مملكت پرهزينه تر بود براي هفت پشتومن كافيه.

  • لارستانی گفت:

   0

   0

   خب آقای نجیب زاده نماینده دولت جدید است دیگه، کسی که نمیگه ماست ما ترشه
   نمیدونم شایدم راست میگه
   به ما که آقا احمدی نژاد هم یارانه داد هم مسکن، خدا خیرش بده، ما مراممون نیست نمک بخوریم، نمکدون بشکونیم

  • مقصر اصلی را یافتیم گفت:

   0

   0

   تمام مشکلات گذشته و حال و آینده کلش مقصر احمدی نژاد است و بس!
   دیگه اگر خرابی ای بوجود اومد و ضعفی بود دنبال مقصر نگردید

 2. ناصرخنج گفت:

  0

  0

  درودبرنجیب زاده نجیب وپرتلاش..خداقوت

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  اقای فرماندار اینقدر بی انصاف نباش وخدمات دولت پرتلاش احمدی نژاد را زیر سوال نبر اینکه مسولان ما بی عرضه هستند په ربطی به اقای احمدی نژاد دارد بخدا قسم در برابر خون شهدا مسولید

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  امیدوارم این بار دیگه فرماندار به عذرخواهی نیفته

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   اتفاقا نقطه قوت اين فرماندار اينه كه به راحتي از اشتباهاتش عذرخواهي مي كند. در همين مصاحبه هم در پايان از مردم عذرخواهي كرده. اونوقت يه عده تو اين مملكت طي هشت سال جز خرابي چيزي به بار نياوردند و بجاي عذرخواهي ادعاي مديريت جهاني هم داشتن!!!!

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  حالا شدي اكبري كه بودي افرين

 6. لاری الاصل گفت:

  0

  0

  زحمات شبانه روزی اقای فرماندار قابل تقدیر است.دورد بر حاج اکبر

 7. سالار گفت:

  0

  0

  تماما حرف حساب زده شده است

 8. صحر گفت:

  0

  0

  جز بزرگ سايتهاي ايراني هستيد ممنونم

 9. بیدار گفت:

  0

  0

  چرا کسی در باره فرا خوان چند نفر از عزیزان که در نماز جمعه از نماینده سوال کردند وبه […] کشیده شدن از فرماندار نپرسید

 10. آهو دشتی گفت:

  0

  0

  گوشه ای از صحبتهای مقام معظم رهبری در نماز جمعه :
  بین آقای رئیس جمهور(احمدی نژاد)وآقای هاشمی از همان روز اول انتخابات سال ۸۴ اختلاف نظر بود.چه در مسائل فرهنگی و چه در نحوه اداره کشور.اختلاف نظر دارند باهم و نظرات آقای احمدی نژاد به نظرات اینجانب نزدیکتر است.
  توجه به این نکته که […]!

 11. ناشناس گفت:

  0

  0

  درود بر جناب نجیب زاده فرزند برومند ونجیب لارستان

 12. ناشناس گفت:

  0

  0

  آقای نجیب زاده شما مردم لارستان چه فرض کرده اید؟؟(اشاره به یکی از تیتر های اسبق سرِ دبیران روزنامه لار)

 13. لاری متعصب گفت:

  0

  0

  سلام
  از عذرخواهی شما ممنون
  ولی عذرخواهی شما چه سودی برای ما دارد؟؟؟برای ما اعتبار می شود؟؟؟برای ما موقعیت عالی که در سفر هیئت دولت به فارس داشتیم پیش می آید…؟؟؟

 14. ناشناس گفت:

  0

  0

  درود بر فرماندار كه ادعاي خود را با عدد و رقم و بر اساس امار دقيق اعلام كردند. حالا كجاهستند افراد وابسته اي كه هي سنگ اصولگرايي و احمدي نژاد به سينه مي زدند!! البته اين افراد همچنان هستند و آنقدر مستاصلند كه مجبورند به سياست هاي درست هسته اي دولت روحاني گير بدهند يا مثلا گراني نان و بنزين را بهانه قرار دهند درصورتي كه در دولت احمدي نژاد بنزين صد توماني يك شبه شد ۴۰۰ تومن و جيك نزدن!!!!

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   الان هم بنزین ۴۰۰ تومانی رسید به ۷۰۰ و سپس ۱۰۰۰

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   کسی منکر گرون شدن بنزین نیست چرا اون موقع بعضیا هیچ اعتراضی نمی کردن اما حالا دارن دا د و فریاد می کنن؟

 15. ناشناس گفت:

  0

  0

  احساس كردم غير از تمام بخش هاي مصاحبه كه صادقانه بيان شده در مورد همسو بودن با نماينده در امر عزل و نصبها فرماندار محترم صادق نبودند. فرماندار عزيز بهتر است اين واقعيت را بپذيريد كه تمام انتصابات اين شهرستان توسط جعفرپور انجام شده و شما هيچ كاره بوديد!! و حالا چون مي خواهيد ضعف نشان دهيد مجبوريد بگوييد با هماهنگي يكديگر است. مثلا در امر دانشگاه پيام نور حرف چه كسي غالب شد؟؟!! يا اموزش و پرورش؟! يا اداره ارشاد و… در مورد بخشداري ها هم كه متاسفانه همان بخشداران دولت احمدي نژاد قرص و محكم نشسته اند و حتي زحمت معرفي زحمات دولت روحاني به مردم هم نمي كشند و همينها مي خواهند انتخابات هم براي ما برگزار كنند!!!! خلاصه آقاي فرماندار شما خيلي خوب صحبت مي كنيد اما در عمل داريد در زمين جبهه پايداري بازي مي كنيد. دليل ديگر اينكه وقتي آن آقاي […] شما هيچ حرفي نزديد!! و موارد متعدد ديگر.

 16. ناشناس گفت:

  0

  0

  نه آقای فرماندار، شما فقط اهل حرفی و از محدود نیروهای موجود به صورت عملی  و کاربردی حمایت نکردید.ارزیابی ما از شما تا امروز متوسط است.

 17. لاری گفت:

  0

  0

  خدا خودش بهمون کمک بکنه و بس

 18. كمال گفت:

  0

  0

  آقاي فرماندار چرا اينقدر محافظه كاري مي كنيد (دررابطه بأعزل ونصب ها) زمانيكه به شما فشار مي اورند كه چرا مسولين بومي عزل مي كنيد مي كفتيد كار نماينده است حالا كه أب از أسياب افتاده مي گوييدبا نماينده همسو بوده ايم اخه اين چه منطقي است ما نفهميديم قسم حضرت عباس قبول كنيم يا ………

 19. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام جناب فرماندار
  آمار ارائه شده نشان از صداقت و خلوص در گفتار و اعمال شماست ولی در بخش نوسازی و هماهنگ سازی بدنه مدیریت و ساختار اداری لارستان با دولت اعتدال بسیار ضعیف عمل کرده و از شما چیزی دیده نشده است. همچنان بخشداران دوره احمدی نژاد(بخوانید برخی از آنها بشدت احمدی نژادی) و مدیران سابق مشغول بکارند و شما کاری برای هماهنگی سازی بدنه اداری با دولت اعتدال نکرده اید. فکر نمی کنید این یعنی دوام اصولگرایی افراطی و شکست آینده ی اعتدالیون. لطفا بخود بیایید.

 20. کاسب گفت:

  0

  0

  بایستی قبول کنیم که افراد لاری مسوولیت رو قبول نمی کنن اقای فرماندار هم مجبوره از همان نیروهای قبلی استفاده کنه…لطفا با منطق حرفهایمان را بزنیم

 21. لاري گفت:

  0

  0

  به نظر من نه نماينده مجلس و نه فرماندار هيچ يك به دليل اينكه سالهاي زياد در لار نبودند شناختي از نفرات ندارند پس نتيجه مي گيريم در عزل و نصبها اين مشاوران آنها هستند كه تعيين كننده هستند و به وضوح معلوم است كه مشاور نماينده كيست و چه گرايش سياسي تندي دارد يعني […] و مشاور فرماندار كيست كه روزگار بازنشستگي را مي گذراند و با همه افراد هم مي پرد و در اصلاح طلب بودنش نيز شك داريم. خب با اين وضعيت شك نكنيد مشاور به شدت اصولگراي نماينده دست بالا را داشته و نماينده هم معمولا روي حرف او حرف نمي زند!! چرا حرف نمي زد چون […] شما بوديد همين كار را نمي كرديد؟!!!

 22. لاري گفت:

  0

  0

  آقاي نجيب زاده در اين مجموعه اي در لارستان كار اداري مي كند فقط شخص شما هستيد كه اينقدر صريح حرف مي زنيد و محكم روي مواضع خود مي ايستيد و بقيه همه محافظه كار هستند و جز […] به چيزي فكر نمي كنند. مثلا در همين فرمانداري شك نكنيد دولت روحاني هم كه عوض شود امثال […] و […] با قدرت […]. از ما گفتن بود.

 23. فرهاد ابراهیم پور گفت:

  0

  0

  طی مدتی که اقای نجیب زاده بعنوان فرماندار لارستان انتخاب شدند نشان دادند که خواهان تغئیرات هستند ودوست دارند لارستان پیشرفت نماید نوع نگاه ایشان ونظراتشان بازگو کننده دغدغه های مردم بوده است امید که این نگاه فقط معطوف به لار نباشد وبخش ها وخواسته های انان نیز درنظر داشته باشند .

 24. ناشناس گفت:

  0

  0

  در دولت قبل کار به جایی رسید که امریکا قانونی مبنی بر مقابله با نفوذ ایران در نیمکره غربی را تصویب کرد.
  و
  امروز دغدغه ما شده مقابله با ورود امریکا و اسرائیل به مراکز نظامی مان …!!!

  فراموش نکنیم تذکر امیرالمومنین (ع):
  ذلت نصیب ملتی است که در خانه خود با دشمنش جنگید.
  نهج البلاغه؛ خطبه ۲۷

 25. ناشناس گفت:

  0

  0

  دولت قبلی که سرفرازیهای زیادی برای ملت ما آورد از جمله فریادها و عربده جویی هایی که امروز طرف مقابل را چنان پررو کرده که امروز از بازدید همه ی زندگی ما صحبت می کند شما حق دارید حتی از حرف زدن ما هم بترسید چون خودتان خوب می دانید که چیزی در چنته ندارید

 26. ناشناس گفت:

  0

  0

  در رسوایی دولت قبلی همین بس که تو روی رهبر ایستاد و شما اگه راست می گید وپیرو ولایت هستید اینقدر سنگشو به سینه نمی زدید دولتی که با نفت بشکه ای صدو بیست دلار نتونست کاری از پیش ببره جز اینکه کالاهای اساسی ملت ثانیه به ثانیه گرون می شد و شما هم جیک نمی زدید و چقدر تصادف جالبیه که امروز همون حرفی که از رسانه های امریکایی و اسراییلی شنیده می شه که دارن دولت تدبیر رو می کوبن از دهن شما هم در می آد همه ی اینا به خاطر پیروی شما از ولایت نیست که اونم دروغ می گید به خاطر اینه که اونقدر مقام اونو بالا بردید وکه و حالا با این همه رسوایی نمی خواهید قبول کنید که آدم ممکنه اشتباه هم بکنه و به خاطر خود خواهیتون حاضرید کشور رو هم فدا کنید اون وقت ما از شما انتظار داریم که به فکر حفظ شهرتون باشید شما همونایی هستید که وقتی مردم برای جدایی گراش از لار از جونشون گذشته بودن می گفتید حتی اگه بخوان ما زیر نظر لامرد هم بریم اشکال نداره شرم بر شما باد

 27. ناشناس گفت:

  0

  0

  لارحلقه اتصال شیرازبه بندرودراینده مرکزاستان فارس جنوبی ان شاءالله

 28. محمدی گفت:

  0

  0

  سلام من فکرمی کردم اقای فرماندار اگراصلاح طلب است فردی باتقوی است امامتاسفانه دراین مصاحبه مانندسران دولت تدبیر وامیدعمل کردکه هرموقع حرفی برای گفتن ندارندبه دولت قبلی حمله می کننداقای فرمانداربه فکراخرتت باش ریاستها تمام می شودشمااطلاعاتی ازخدمات گذشتهه ندارید واحتمالااطلاعات غلط به شماداده اند.وشماسایت محترم افتاب لارستان برای یکبارهم که شده تعصبات خطی وفکری کناربگذاریدوبامسیولین دولت نهم ودهم درلارستان مصاحبه کنید تااظهارات یکطرفه نباشدشما بایدمستقل عمل کنیدقضاوت بامردم است

  • احمد گفت:

   0

   0

   اتفاقا فرماندار باید نترس ودلیر باشد وحقایق را بگوید این نشان میده که فرماندار دنبال پست ومقام نیست .

 29. ناشناس گفت:

  0

  0

  آقای محمدی خیلی از شما ممنون که شما خطی و جناحی عمل نمی کنی واین فرماندار هم باید از پاکترین دولت این کشور الگو بگیره چون اونا خیلی به فکر آخرتشون بودن و اصلا هم دروغ نمی گفتن ! !!! شما به بزرگواری خودتون ببخشید

  • محمدی گفت:

   0

   0

   سلام چراتحمل انتقادنداریدمصاحبه کردن بامسئولین قبلی برای شفافیت شدن موضوع که اقای فرمانداریک طرفه همه خدمات گذشته رازیرسوال می بردچه ترسی دارد

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   والاه آمریکا که خیلی از خدمات اقای احمدی نژاد ممنونه چون تنها رئیس جمهوری ایران بود که توی روی […]

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   انجا بنویس: رئیس جمهوری که به آقا بی احترامی کرد یا هر چی خودت دلت می خواد من که شما رو درک می کنم که نمی تونید همه چیز و بنویسید

 30. لارستان بزرگ گفت:

  0

  0

  چه زود جنگ روانی علیه احمدی نژاد شروع کردن.نترسید یک سال واندی وقت وفرصت است تا انتخابات.ولی اینبار هم جناب احمدی نژاد پیروز است

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   البته خیلی ها که دلشون می خواد این نظام […] دلشون می خواد ایشون دوباره تشریف بیارن

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   خیلی خوب حمید جان بجای نقطه چین خودت یک چیزی بذار که معنای جمله قابل درک باشه مثلاخیلی ها که می خوان به نطام آسیب برسه صاحب اختیاری فقط معنی رو برسون ممنون

 31. احمد گفت:

  0

  0

  همین بس که در زمان احمدی نژاد بیشترین اختلاس ها صورت گرفت حیف از بشکه های نفت ۱۲۰ دلار که تمام […] اگه راست میگن بیان امروز با بشکه ۶۰ دلار مملکت واداره کنند .

 32. لارستان بزرگ گفت:

  0

  0

  آقای فرمانداردولت روحانی رابایستی دولتی بی تدبیرونا امیدکننده برای مردم ایران دانست.بنده به
  ایشان رآی داده ام وخیلی ها را هم تشویق به رای دادن به ایشان کرده ام ولی امیدوارم خداونداین بزرگترین […] و اشتباه بنده در[…] به مردم بزرگ ایران وبخصوص مردم منطقه لارستان بزرگ را ببخشدچون درسفراخیرشان به استان فارس توطئه ازقبل طراحی شده برای منطقه لارستان رااجرایی نمودندکه مطمئنم شما ونه هیچیک از مسئولین وحتی نماینده هم درجریان نیستندبجزء نماینده ارشد دولت در وبعضی نمایندگان فارس………
  بنابراین به جهت حفظ موقعیتتان اینقدرنسنجیده حمایت نکنید………

 33. ملک پور گفت:

  0

  0

  سلام جناب آقای فرماندار سالی که نکوست از بهارش پیداست ره آورد این سفر ریاست جمهور به استان برای لارستان چه بود برای شهرهای دیگه استان چه. خودتون بگید.

 34. شهروند گفت:

  0

  0

  با سلام
  اینکه در دولت احمدی نژاد به لارستان بی توجهی شده است ما هم قبول داریم ، پس شما هم قبل از اینکه فرصت تان تمام شود کاری کنید تا آیندگان نگویند در دولت روحانی و به فرمانداری آقای نجیب زاده به لارستان بی توجهی شده است.

 35. ناشناس گفت:

  0

  0

  لطفا کارهاتون بگید نه بدگویی به دولت قبل جناب نجیب زاده بدانید مردم بهترین قاضی هستند وقضاوت نیونند.لارستان رابالامرد ومهر مقایسه کن ببین شماودوستانتون چیکارکردید؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان