میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در14 جولای 2014 ساعت 1:54 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 1,753 بازدید

در ويژه برنامه «کسای نور» از همسر سردار شهيد عفيفه تجليل شد

در ويژه برنامه «کسای نور» از همسر سردار شهيد عفيفه تجليل شد

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان: همزمان با سالروز ميلاد با سعادت و فرخنده سبط اكبر پيامبر اسلام (ص) امام حسن مجتبی(ع) و در تکریم و تجلیل از بانوی فرهیخته لارستانی طوبی معتمد ویژه برنامه ای با عنوان «کسای نور» با حضور عبدالرحیم مقیمی (معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه لارستان )، آیدا هاشمی حسینی (سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان)، تعدادی از مسئولین و علاقمندان در محل سالن شهید امامی فرمانداری ویژه لارستان برگزار شد.

kasaye noor (1)

در شروع مراسم عبدالرحیم مقیمی ضمن خیرمقدم و تبریک به مناسبت این روز خجسته گفت: خداوند را شاکریم که  توفیق داد در چنین روز بزرگ و ماه با عظمتی، به همت شما بزرگواران این روز به یاد ماندنی در تقویم فرهنگی شهرستان به ثبت رسد ودر این روز مبارک از بانوی صبور، فرهنگی و هنرمند، متعهد و پایبند به تمامی مبانی اسلام  و اخلاق، همسر سردار شهید لارستان شهید شعبان علی عفیفه تجلیل شود.

خداوند را شاکریم که در سایه سار نظام مقدس جمهوری اسلامی با واژه های زیبای شهید و شهادت آشنا شدیم و تمامی زندگی فردی و اجتماعی خود را مرهون عظمت و از خود گذشتگی این شهدای بزرگوار هستیم .

وی در خاتمه سخنان خود به بیان خاطره ای از فداکاری ها و خدمات مخلصانه شهید عفیفه در راه تربیت و آموزش دانش آموزان در میدان های دفاع مقدس پرداخت  که  سرانجام در راه خدا، به زیارت حضرت حق شتافت تا پاداش مجاهدات خود را دریافت کند.

درادامه دانش زاده از دوستان طوبی معتمد، به بیان برنامه و اندیشه ها، خصوصیات و ویژگی های رفتاری و عقیدتی وی پرداخت. همچنین در خصوص اهمیت عفاف و حجاب در جامعه و مصونیت مردان و زنان از آفات، تحکیم بنیان خانواده و بسترسازی مناسب جهت تربیت صحیح نسل امروز و فردای جامعه نیز مطالبی بیان کرد .

سپس مداح اهل بیت محسن حجتی با صدای دلنشین خود اشعاری از شاعر بومی لارستان حاج محمد زارع  مداحی کرد .

همچنین به منظور تشویق نوجوانان و جوانان و گسترش فرهنگ فاطمی، در روز ملی عفاف و حجاب  از دو  نوجوان محجبه  خانم ها  فاطمیان و مرتضوی  تقدیر شد .

در ادامه این برنامه خانم طوبی معتمد ضمن سپاس از خداوند منان، الگوی خود را حضرت فاطمه الزهرا (س) و خدیجه کبری عنوان کرده و با بوسه زدن بردستان  پدر و مادر و معلم مدرسه اش  از آنان تشکر و قدردانی کرد.

وی در سخنان کوتاه خود با بیان خاطره ای، حضور شهدا را در بین مردم یادآور شد و از حضار خواست که راه و مسیر شهیدان را ادامه داده و از اهل بیت عصمت و طهارت دور نشوند .

در پایان این مراسم از سوی فرمانداری ویژه لارستان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، بنیاد شهید،  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان و بنیاد لارشناسی از وی تجلیل شد .

گفتنی است  این بانوی هنرمند تاکنون موفق به خلق ۹ اثر مکتوب شده و ۳ اثر در دست تالیف دارد. وی همسر سردار شهید لارستان شهید شعبان علی عفیفه می باشد که در آثارش مضامین قرآنی، اعتقادی و ارزشی را در قالب های مختلف به زیبایی مطرح می کند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان