میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۶ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۹:۴۶ ب.ظ سرویس:برگزیده ها, فرهنگ و هنر 9 دیدگاه 959 بازدید

در پویش مردمی انتخاب چهره‌های ماندگار لارستان مشارکت کنید

در پویش مردمی انتخاب چهره‌های ماندگار لارستان مشارکت کنید

محبوبه وحیدیان: پویش مردمی «چهره های ماندگار لارستان» در نظر دارد با کمک شما مردم فهیم و فرهنگ دوست لارستان، چهره های شاخص و ماندگار در حوزه فرهنگ و هنر را به جامعه معرفی نماید. بی شک ملتی که قدر بزرگانش را نداند و آنها را نشناسد مانند درختی است که ارتباط آن با ریشه قطع شده و محکوم به خشکیدن است.

لازم به یادآوری است این پویش متشکل از دو کارگروه «راهبردی» و «اجرایی» است. کارگروه اجرایی این پویش، کاملاً مردمی بوده و از دل مردم برخاسته و تمام تلاش آنها بر این است که ماندگارترین چهره ها را به مردم فهیم لارستان معرفی نماید. اسامی کارگروه اجرایی این پویش عبارتند از: حاج محمد زارع، عشرت جهاندیده، دکتر کاظم رحیمی نژادان، ناظره بیغرﺽ، فرزاد قناعت پور، حمید پریدار، عدنان کارگزارفرد، مسعود شجاعی، منیره جهان بین و محبوبه وحیدیان.

در ادامه لازم به ذکر است که انتخاب این چهره ها در دو مرحله انجام می گیرد: نخست از مردم خواسته می شود چهره های مدّ نظر خود را در حوزه فرهنگی و هنری اعم از شاعر، نویسنده، محقق، پژوهشگر، بازیگر و…. به ما معرفی نموده سپس از بین اسامی، چهره هایی که بیشترین آرا را به خود اختصاص داده باشند به مردم معرفی و دوباره نظرسنجی انجام خواهد شد و در پایان، ۱۰ نفر از بین چهره هایی که بیشترین آرا کسب کرده باشند به عنوان چهره ماندگار لارستان به مردم معرفی و طی مراسمی خاص که زمان آن متعاقبا اعلام خواهد شد از آنها تقدیر و تجلیل به عمل خواهد آمد. امید که با برگزاری چنین پویش هایی بتوانیم دِین خود را هر چند ناچیز به جامعه ی فرهنگی هنری لارستان ادا کرده باشیم.

بنابراین اگر از شما بخواهند سه چهره شاخص فرهنگی-هنری را نام ببرید چه کسانی را به ما معرفی خواهید کرد؟ منتظر نظرات ارزشمند شما خواهیم ماند. لطفاً نظرات خود را تا دهم تیرماه به شماره همراه ۰۹۳۶۷۷۶۸۴۴۲ ارسال نمایید.


9 نظر

 1. اوزی گفت:

  0

  1

  دکتر عبداالمجید. ارفعی. اوزی. باستانشناس ومترجم. منشور کوروش. در ایران

 2. ناشناس گفت:

  1

  0

  باسلام

  دقت کردین ما ملت واژه سازی هستیم. استاد ساخت واژه و شعار و تشکیلات سازی. از هر چیزی یک تشکیلات درست میکنیم. تشکیلات بلال فروشان جنب استخر، کمیسیون فرهنگی اجتماعی اقتصادی شهرستان علی اباد سفلی، دبیرخانه دائمی جداسازی پسته خام از بوداده و این جا هم کارگروه راهبردی و اجرایی….. ای بابا چه خبره؟ مگه میخواین چکار کنین؟ میخواین از چهر نفر تو واتس اپ سوال کنین که کی واسه کارای فرهنگی باحال تره و بیشتر به دال مردم نشسته؟ باید برای اینکار مردمی باشید. دفتر و دستک و دکون درست نکنید. عنوان سازی نکنید. ساده و صمیمی باشید. مثل مردم لار. هر چی ساده تر و صمیمی تر بیشتر به دل مردم مینشینید و انتخابهایتان هم مردمی و پذیرفتنی تر است

  • علی گفت:

   0

   0

   دوست عزیز, جا دارد که همچین افرادی که شناخته شده هستند در سطح کشور ولی در لار چندان مطرح نیستند به جامعه معرفی شوند تا شناخته شوند. به طور یقین ملتی که قدر بزرگان را نداند محکوم به خشکیدن است. ای کاش نگاهتونو به این قضیه عوض میکردین

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  جانا ، سخن از زبان ما میگویی

 4. لاری گفت:

  0

  0

  توی این دنیای مادی زده امروز, کار فرهنگی کردن یک ریسک بزرگ هست. من خودم بالشخصه می دونم که کار فرهنگی چقدر دردسر داره. چقدر باید از زندگی بزنی برای اینکه یک کار فرهنگی به نتیجه برسه. ولی توصیه می کنم شما کار خودتان را انجام بدین و به کسانی که یا از روی حسادت یا تخریب سعی دارند کار شما را بی ارزش کنند توجه نداشته باشید. هر چند اداراتی مثل ارشاد و شهرداری و شورا باید متولی انجام این کار باشند ولی همین که شما از وقت خودتون برای فرهنگ لارستان مایه میذارین یک لطف بزرگ به فرهنگه. موفق باشید.

 5. شهروند گفت:

  0

  0

  البته اگه تخریب کنندگان بذارن این کار به سرانجام برسه. خیلی از اونایی که خودشون عرضه ی هیچ کاری رو ندارن, وقتی به صورت خودجوش عده ای میخوان کار انجام بدهند بدون هیچ چشمداشتی, شروع می کنند به تخریب و نهایتا حمله ی گاز انبری

 6. لارستانی گفت:

  0

  0

  دکتر فرج اله خداپرستی هم که پژوهشگر بزرگی و متواضعی هستند.در دانشگاه شیراز که درس می خواندیم همیشه سرافراز بودیم که دکتر خداپرستی لاری است و ما هم همشهری اش هستیم. هر چند رفتار دکتر به گونه ای بود که انگار از لاریها دلخوری دارد.

 7. لار ی شهرجدیدی گفت:

  0

  0

  چهره شاخص؟ خب معلومه خاندان سید لاری (ره) شخصیت جهانی دارند. دکتر محمدباقر وثوقی شخصیت جهانی دارند و کلی چهره برجسته دیگر. از مدیرکل فرهنگ ارشاد فارس تا استاندار سابق فارس و ….
  از امروزی ها هم یه پسره هست که اسمش رسول هست و فامیلیش فراموش کردم بنظر میاد اینده دار باشه و دنباله رو دکتر وثوقی باشه چون تاریخ لار خوب می نویسه. یا دکتر امامی و دکتر طالعی.یا حامد زارع یا…..

 8. Saeed Mahmoodian, M.D. گفت:

  0

  0

  Sarkar Khaunom Wahidian
  Zahmaat shoma moered qadr daani mibashad. Lotfan az modiriyat be khauhid ke naweshteh man dar in babat dar ekhteyaar shoma begzarat. Ba Salam o Ehteram Dr. Mahmoodian.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان