میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در23 ژوئن 2014 ساعت 1:57 ب.ظ سرویس:اجتماعی, برگزیده ها 16 دیدگاه 1,612 بازدید

در ۲۴ خرداد ۹۲؛ مردم خواهان راستگويي مسئولان و بهبود روابط با دنيا بودند/ اگر مديري نمي تواند با شرايط دولت تدبير و اميد كار كند، بدون فوت وقت استعفا دهد

فرماندار لارستان در جلسه شوراي اداري:

IMG_4224 (1)در ۲۴ خرداد ۹۲؛ مردم خواهان راستگويي مسئولان و بهبود روابط با دنيا بودند/ اگر مديري نمي تواند با شرايط دولت تدبير و اميد كار كند، بدون فوت وقت استعفا دهد

روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان: جلسه شورای اداری شهرستان لارستان به ریاست علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و با حضور حضرت حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد رمضانی امام جمعه موقت شهر لار، مهدی زینلیان معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری و مسئولین ادارات،در محل تالارخوشه طلایی مدیریت جهادکشاورزی لارستان برگزار شد.

 در ايران قدرت به صورت مسالمت آميز جابجا مي شود

علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در این جلسه در سخنانی اظهار داشت: خدمات جهادکشاورزی بر هیچ کس پوشیده نیست و در زمان جنگ در جبهه های حق علیه باطل و بعد از جنگ در سازندگی و بحث کشاورزی خدمات شایسته ای را ارائه کرده اند. وی به ۲۴ خرداد ماه سال قبل، یعنی روز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری هم اشاره کرد و گفت: همه دیدید که ایران اسلامی بیش از ۷۰ درصد در پای صندوق های رأی حاضر شدند و رأی های خود را به صندوق ها ریختند که این خود نظام مردم سالاری دینی را می رساند و این از شاخصه های مهم مردم ایران اسلامی است که این قدرت، بصورت مسالمت آمیز جابجا می شود.

مردم خواهان ارائه آمار صحيح و راستگويي مسئولان و بهبود روابط با دنيا بودند

وی ادامه داد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ۲۴ خرداد پارسال، با تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری و به پشتوانه قانون اساسی و حضور اراده ملت این جابجایی قدرت رخ داد. حال بایستی بدانیم مردم خواهان چه بودند؟ نجیب زاده تصریح کرد: مردم خواهان ارائه آمار و ارقام درست و صحیح در داخل کشور و خواهان راستگویی و صداقت مسئولین بودند. وی بیان کرد: مردم اصلاح رویه های اقتصادی، بهبود با روابط دنیا و بازگشت به قانون و نهایتاً اعتدال را خواستار بودند و به همین خاطر بود که به دولت تدبیر و امید رأی بالایی دادند.

وی خاطر نشان کرد: به حمدالله در این چندماهه اخیر کارهای بسیار خوبی از سوی دولت صورت پذیرفته است از جمله می توان به بهبود شرایط بین المللی، کاهش هزینه های درمانی در بیمارستان ها در یکماهه اخیر، بهبود فضاهای فرهنگی، هنری و اجتماعی و غیره اشاره کرد.

بايد مجري رويه دولت تدبير و اميد باشيم و نمي توان مثل دولت قبل عمل كرد

 معاون استاندار فارس تصریح کرد: راه طولانی در پیش داریم و بایستی همه کمک کنیم و بایستی بپذیریم که مجری و عوامل رویه های دولت تدبیر و امید باشیم و نمی توان مثل دولت قبل عمل کرد و باید با این دولت همراه و همگام باشیم و ما هم به عنوان نماینده ی دولت، می بایست اهداف عالی دولت را به پیش ببریم. وی در ادامه سخنانش ضمن محکوم نمودن جنایات اخیر تروریست های گروه داعش و تکفیری ها درکشور عراق اظهار داشت: با لطف خدا و هوشیاری مرجعیت شیعه و علمای اهل تسنن، شر این تروریست ها به خودشان برمی گردد و خدا را شکر، با بسیج مردمی از همه ی اقوام که راه اندازی شده است پیروزی از آن رزمندگان اسلام درعراق خواهد بود.

 از عملكرد ۸ ماه اخير ادارت لارستان راضي هستم

فرماندار ویژه لارستان سپس خطاب به مدیران ادارات شهرستان خاطر نشان کرد: اگر فردی مسئولیتی قبول کرد بایستی سخت و محکم بایستد و کار کند و در راستای توسعه و رشد شهرستان تلاش نماید و این را وظیفه خود بداند و آن وظایفی که به یک مدیر محول شده است تمام و کمال اجرایی نماید. وی گفت: در این ۸ ماهه اخیر خدا را شکر از ادارات راضی هستم. فرماندار ویژه لارستان خاطر نشان کرد: اگر مدیری نمی تواند با این شرایط دولت تدبیر و امید کار کند، بدون فوت وقت استعفا دهد تا مدیری با تدبیر جایگزین شود چرا که یک مدیر بایستی شبانه روزی برای چنین مردمی کار کند، فعالیت و ارتباطش با فرمانداری بیشتر باشد و بخصوص به روستاها رسیدگی بیشتر کند.

وی یادآور شد: هفته ی گذشته جهت بررسی مسائل، مشکلات مردم به بخش بیرم سفر کردم که وقتی به روستای بالاده رفتم مردم اظهار کردند که آب شیرین کن روستا خراب شده است و برای تعمیر آن که ۸ میلیون تومان نیاز بود، هیچ اقدامی از سوی اداره مربوطه صورت نگرفته است و به همین خاطر آب ۳ روستای بالاده، آبکنه و محمدقاسمی مشکل داشت و مردم به شدت نگران این موضوع بودند لذا مسئول مربوطه بایستی سریعاً این موضوع را از طریق استان پیگیری می کرد و مشکل آب شیرین کن روستا را حل می نمود چرا که ۸ میلیون تومان پولی نیست. پس از همه مدیران شهرستان می خواهم که این کارها را جدی بگیرند و در جهت رفع مشکلات مردم قدم بردارند.

 با حقوق خود در ماه رمضان به فقرا كمك كنيد

رئیس شورای اداری لارستان بیان کرد: برگزاری شورای اداری جلسه ای هم افزایی است وباید این جلسه باعث شود که ادارات با هم هماهنگ گردد. وی با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان هم گفت: پیشنهاد می کنم هر کدام از ادارات، رییس وکارمندان از حقوق خود کالاهایی خوراکی را خریداری کنند و در این ماه با حضور در منازل مستضعفین و فقرا، به این قشر جامعه تقدیم کنند که ثوابی بس عظیم دارد و شاید بواسطه ی حضور شما مسئولین مشکلی نیز از این خانواده ها مرتفع گردد و به تأسی از مولا علی(ع) به ایتام هم سرکشی کنید و بصورت خودجوش این عمل خداپسندانه را انجام دهید. وی باز هم متذکر شد که این فقط یک پیشنهاد بود واگر عملی گردید حتماً کالاهای خریداری شده از حقوق خود رئیس و کارمند باشد.

بايد طوري تلاش كنيم تا در جلسه توديع، روسفيد باشيم

فرماندار ویژه لارستان در ادامه سخنانش به موضوع طرح مسجد محوری هم اشاره کرد وگفت: نماز جماعت در ادارات فعال شود. همچنین مسئولین ادارات در نماز جماعت در مساجد، حسینیه ها و بخصوص نماز جمعه شرکت کنند و بعد از نماز نیز به بررسی مسائل و مشکلات مردم بپردازند. وی در خصوص اجرای پروژه ها که توسط ادارات در حال انجام هست هم گفت: مسئولین ادارات و بخصوص مسئولین دفتر فنی ادارات مرتب و بصورت مستمر به پروژه های در حال ساخت خودشان سرکشی کنند و گزارشی از پیشرفت فیزیکی هم به فرمانداری اعلام تا در کمیته های برنامه ریزی و در مرکز استان از پروژه ها دفاع کرد و برای آن بودجه در نظر گرفت.

علی اکبر نجیب زاده خاطر نشان کرد: در خرداد ماه امسال اعزام کاروان به مرقد مطهر امام (ره) صورت گرفت که از تمامی دست اندرکاران اعزام بخصوص سپاه ناحیه لارستان و اداراتی که با این کمیته اعزام همکاری کردند تشکر می نمایم و از اداراتی که تاکنون به تعهدات خود عمل نکرده اند، می خواهم که سریعاً به تعهدات خود عمل کنند. وی خواستار همکاری و تعامل بیشتر بین مسئولین ادارات در جهت رفع مشکلات مردم شد. نجیب زاده گفت: مسئولیت خیلی زود به پایان می رسد لذا همه بایستی تلاش کنیم تا در زمان مراسم تودیع رو سفید بیرون بیاییم.

در این جلسه همچنین حجت الاسلام رمضانی امام جمعه موقت لارستان هم اظهار داشت: شورای اداری فرصتی برای هماهنگی بین ادارات و محلی برای تعامل و تبادل تجربیات مدیران، به منظور هم افزایی و موفقیت هر چه بیشتر شهرستان است و این رسالت شورای اداری می باشد و از همین جا اهمیت شورای اداری معلوم خواهد شد.

وی در ادامه شاخصه های یک خدمتگزار شایسته و موفق را از دیدگاه امام خمینی‌(ره) را تشریح کرد. مهندس حسن هوشمند معاون سازمان و مدیریت جهادکشاورزی لارستان هم به تشریح فعالیت های صورت پذیرفته این نهاد مقدس در یک سال اخیر در حوزه های مختلف کشاورزی، دامپروی، زراعت، باغبانی و غیره پرداخت. در ادامه محمد مهدی صادق نژادان مدیرمخابرات لارستان هم در خصوص فناوری اطلاعات واجرای زیر ساختارهای مخابرات سخنانی را بیان کرد.

در ادامه این جلسه دکتر محمدعلی باقری بعنوان رییس مرکز آموزش عالی دولتی لارستان، الهام بدیعی بعنوان سرپرست جدید اداره بهزیستی، امیرحسین باقری بعنوان رئیس جدید آموزش و پرورش جویم، رضایی بعنوان رئیس جدید آموزش و پرورش اوز، ایوب امیری بعنوان رئیس جدید ثبت احوال جویم معرفی و از آقایان اسماعیلی، شهسواری، کوچکی، بهرام زمانی و سید حسن هاشمی تقدیر و تشکر شد.

در پایان جلسه شورای اداری لارستان از حسن هوشمند معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی لارستان و همچنین از تولید کنندگان، کشاورزان و کارمندان نمونه و برتراستان و شهرستان همچون حاج ابراهیم منیری مدیرعامل شرکت درسا بعنوان مدیر عامل برتر در استان، خانم فطانه فرسوده بعنوان کارشناس فنی کلینیک گیاه پزشکی بعنوان برتر استانی، مهندس ظهیری رئیس دفتر پنبه استان رضایی کوچی بعنوان دامدار نمونه عشایر در سطح استان، مهندس یوسفی کارومن جهاد کشاورزی، مهندس فرزاد قاسمی رئیس تولیدات گیاهی، مهندس دلام مسئول طرح و برنامه، مهندس سعیدی نژاد مسئول زراعت، و حسن فراست خبرنگار افتخاری شهرستان با اهدا لوح سپاس و هدایایی تقدیر و تشکر شد.

عكس: آرشيو آفتاب


16 نظر

 1. لارستاني بيدار گفت:

  0

  0

  احسنت به فرماندار محبوب و با تدبير لارستان. شنيدن چنين سخناني مايه دلگرمي مردم است.

 2. راستگو گفت:

  0

  0

  نه اينکه تو بحث سبد کالا خيلي اين دولت به مردم راست گفت! خود رئيس دولت و نوبخت گفته بودند امسال پنج نوبت سبد کالا ميديم ، کو کجا رفت ، بعدش اعلام کردن سبد کالا نميديم ، اين دولت هم بي تدبيره ، هم دروغگو …

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   مثل اينكه شما از اخبار اطلاعي نداري. طرح سبد كالا سرجاش هست و به اقشار آسيب پذير مثل اعضاي كميته امداد، بهزيستي و… تعلق مي گيرد. بعد هم شما دروغ هاي دولت قبل را با اين مورد جزئي مقايسه مي كني؟؟؟!!!!

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   دروغ کلی و جزئی نداره

  • راستگو گفت:

   0

   0

   قرار بود به همه تعلق بگيره … اين حرفا رو اگه قبل اتخاباتزه بودن هيچکي بهشون راي نميداد ! مثل نه نود و هفت درصدي مردم به نگرفتن يارانه … صبرکن حالا اول راهيم ، تو انتخابات بعدي نشونتون ميديم، حالا شما فقط به مردي که رفته فحش بديد .

 3. لارستان گفت:

  0

  0

  شما که با فرماندار در ارتباط هستید بگویید راستگویی در عمل است نه در شعار! ایشان ارتباط خوبی با جوانان و مردم ندارند البته از فرماندار قبلی خیلی بهترند.اما به نظر می رسد ارتباطات الکترونیک و پاسخ به نامه ها و دغدغه های روزمره و غیر روزمره مردم در قاموس ایشان جایی ندارد.این را آزموده ایم نامه ای نوشتیم و شماره تماس و … هم قید کردیم اما دریغ از پاسخ بعد از چندین ماه.بعد می گوییم مردمداری و راستگویی!!! آیا تا کنون در جای جای شهر و روستا مورد نقد قرار گرفته اند.پاسخ منفی است ایشان با حفظ رویه قبل سخنرانی می کنند و دم رفتن و در حین حرکت مردم به دنبالشان هستند تا حرف بزنند و وقت هم نمی شود!!!البته تحمل نقد و گوش شدن سخت است و سخنرانی برای مردمی که سالهاست گوششان از این حرفهای بیهوده پر است راحت.باید طرحی نو دراندازیم قسمتی را برای پاسخگویی فرماندار و ادارات قرار دهید که به طور مستمر کار کند ببینید حجم انتقدات و گلایه های در دل مانده جوانانی که به حوزه الکترونیک آشنا هستند چقدر است و پیران با تجربه و آنانی که کار با رایانه هم بلد نیستند بماند.آقای فرماندار مدتی بشنوید و گوش شوید مردم از حرفهای بی مطالعه و بی اساس خسته شده اند.

  • فرهنگي گفت:

   0

   0

   اتفاقا هيچ فرمانداري به اندازه ايشان مردم دار نبوده اند. مثل اينكه يادتان رفته فرماندار قبلي كه […]؟! فقط غصه ما اين است كه آقاي نجيب زاده كمتر از دو سال ديگر بازنشسته مي شوند. انصافا بايد به شجاعت و سرسختي ايشان در دفاع از حقوق مردم لارستان تبريك گفت.

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   خودش پیرمرده
   چجور با جوانان رابطه داشه باشه خو؟!

 4. فرهنگي گفت:

  0

  0

  آقاي فرماندار براي پيدا كردن آنها كه هيچ اعتقادي به روند دولت تدبير و اميد ندارند و نه تنها اعتقاد كه حتي شبانه روز عليه آن مي زنند و در […] پوشش مي دهند نمي خواهد زياد بگردي!! همانجا بيخ گوش خودتان و در […] !!!فقط كافي است يك سر به […] بزنيد. جناب نجيب زاده تغييرات و اصلاحات را از خود فرمانداري شروع كنيد.

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   فرماندار برای جابجایی مدیران نالایق نیاز به حمایت مردم داره. براحتی میشه با نظرسنجی از مردم و سنجش میزان رضایت اونها از ادارات مدیران را جابجا کرد. میشه ادارات رو بر اساس میزان رضایت مردم رتبه بندی کرد و بودجه اونها رو به رضایت مردم گره زد. خیلی کارها میشه انجام داد تا اوضاع ادارات ما بهتر بشه. فقط نیاز به اراده فرماندار و مشارکت مردم داره.

 5. مرتضي گفت:

  0

  0

  براي فرماندار دلسوز، پرتلاش، شجاع، مردمدار و باهوش لارستان آرزوي موفقيت و سلامتي مي كنيم. خداوند ايشان را براي مردم مورد اجحاف واقع شده لار نگه دارد.

 6. لارستاني بيدار گفت:

  0

  0

  آقاي فرماندار افرادي كه در اين شهرستان سعي مي كنند خدمات دولت تدبير و اميد را در كام مردم تلخ كنند و احتمالا با اين حربه در انتخابات بعدي مجلس فرد اصولگرايي مثل […] را به مجلس بفرستند كاملا شناخته شده هستند. همانها كه در دولت قبل بدون بليط سوار […] شدند. همين ها متاسفانه تحت مديريت شما با امنيت كامل دارند دولت روحاني را تخريب مي كنند. شايد اگر شما […] بهتر باشد.

  • روح ا... گفت:

   0

   0

   دوست عزیز مردم اگر عقل و هوش نداشته باشند ؛ حداقل می توانند ببینند.

 7. روح ا... گفت:

  0

  0

  من فرماندار عزی را قبول دارم ولی در چند جای سخنان ایشان محل تامل بود:
  ۱٫ جابجایی مسالمت آمیز قدرت را گفتند و به یاد سال ۸۸ می افتیم …
  ۲٫بهبود روابط با ئنیا گفتند و به یاد توهین های آمریکا و غربیها می افتیم …
  ۳٫ بحث از دولت قبل شد و گفتند که نمی توان مثل آنها عمل کرد. قبول داریم ولی؛ دولت فعلی در توزیع سبد کالا به مردم توهین کرد. انگار که مردم عزیز ما مشتی گدا بودند.
  و همانطور بحث راستی آزمایی را در ثبت نام دوباره هدفمندی یارانه ها مطرح کردند.
  این گوشه ای از دولت تدبیر و امید بود که تحقیر کرد و نا امید!!!؟؟

  • X گفت:

   0

   0

   در پاسخ به روح ا…
   برادر عزیز اوج بدبختی را احمدی نژاد و هم فکرانش که همان اصول گرایان باشند در دولت های ۹ و ۱۰ نصیب ملت ایران کرده اند.کسی به گرد آنها هم نمی رسد.پس دولت روحانی با هر بدی هم که باشد بهتر از احمدی نژاد اصول گراست.نگویید احمدی نژاد اصول گرا نبوده که کسی نمی تواند حمایت تمام و کمال اصول گرایان را از احمدی نژاد فراموش کند.احمدی نژاد یعنی اثبات بی کفایتی اصول گرایان. با آرزوی تحقق اصلاحات در ایران !

 8. بيرم مظلوم گفت:

  0

  0

  باسلام جناب فرماندار آيا حضرت عالي به اين سخنان خود واقعا ايمان داري؟ اگرپاسخ آري است پس چرا به خواسته مردم بيرم در موضوعات مختلف رسيدگي و اقدام نمي شود؟شما اگر چه در سفرتان به بيرم نارضايتي ها را در موضوعات مختلف شنيده ايد مي توانيدبه تنها سايت خبري بخش يعني بيرم كبير مراجعه كنيد و در نظر سنجي مربوط به عملكرد بخشداردقت نماييد . چرا به اين نارضايتي عمومي بي توجه هستيد؟فكر ميكنم خودتان هم ديگه به اين مطلب پي برده ايد كه در بيرم چند نفر قربون صدقه ي هم ميرن ودر هر محفلي از هم تعريف مي كننددر حالي كه عموم مردم از آنان رضايتي ندارند. پس اگر از مردم مايه مي گذاريد براي آنها هم ارزش قائل شويد و خواسته ي مردم نجيب بيرم را كه هميشه قرباني اشخاص شده اند بدون سياست بازي و در نظر گرفتن مصلحت چند نفرعملي سازيد تا شما انسان نجيب مديون مردم بيرم نشويد.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان