میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در2 دسامبر 2014 ساعت 6:25 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 1,231 بازدید

در ۳۰ سال ۵ كيلومتر و در يك سال اخير ۱۷ كيلومتر از جاده هاي درزو سايبان آسفالت شد

مديركل راه و شهرسازي لارستان:

در ۳۰ سال ۵ كيلومتر و در يك سال اخير ۱۷ كيلومتر از جاده هاي درزو سايبان آسفالت شد

11-(5)مدير كل راه وشهرسازي لارستان از ۷ كيلومتر روكش آسفالت در محور درز و سايبان و ۱۷ كيلومتر جاده سازي در محور زاهد محمود خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه وشهرسازي لارستان داريوش نصر در جريان بازديد از منطقه درز و سايبان اظهار داشت: این منطقه در فاصله ۱۷۰ كيلومتري از مركز شهرستان قرار دارد و يكي از دورترين مناطق حوزه استحفاظي اين اداره كل است كه خوشبختانه طي يك سال اخير اقدامات خوبي در جهت كاهش محروميت از اين منطقه صورت گرفته است.

وي افزود: يكي از اقدامات صورت گرفته در اين منطقه بهسازي و روكش آسفالت محور درز و سايبان به طول ۷ كيلومتر  و عرض ۳۰/۷ متر است كه در حال حاضر مراحل نهايي آن در حال اجراست و در آينده نزديك به بهره برداري خواهد رسيد.

مدیر کل راه و شهر سازی لارستان عنوان داشت: عملیات لکه گیری نیز به طول ۷۰ کیلومتر در حال انجام می باشد. نصر ادامه داد: يكي ديگر از اقدامات اين اداره كل در زمینه راههای روستایی عمليات آسفالت محور زاهد محمود مي باشد كه طي ۳۰ سال اخير حدود ۵ كيلومتر از آن آسفالت شده بود و خوشبختانه طي يك سال گذشته ۱۷ كيلومتر از این محور آماده گرديده و در حال حاضر بيش از ۸۰ درصد از مسير آسفالت شده و ۷۰ پل در اين محور ساخته شده است که  در آينده نزديك مردم اين روستا براي اولين بار مي توانند از جاده آسفالته به روستاي خود سفر كنند.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    درود خدا بر مدیرانی که کار مردم را برای رضای خدا انجام می دهند یعنی ایمان دارند . مومن هستند . انها را نمی شود خرید و انشااله با اختیاراتی که دارند دست چپاول کنندگان زمینهای اطراف شهر را قطع میکنند. انشااله خداوند شما را یاری میکند.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان